Furminator - jaki polecacie?

Wszystko o pielegnacji naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

Tak hurtowo odpowiadając... Kupiłem w końcu ten niby oryginalny z hameryki. Spędziliśmy jakąś godzinkę w lesie, na polanie. Powiem tak - ptaki z promienia kilku kiliometrów mają z czego wić gniazda :-) Leo wyłysiał radykalnie, dopiero teraz przekonaliśmy się jak jest chudy. Teściu dał mi półgodzinny wykład, że psa nie można głodzić. A najśmieszniejsze, że kłaków w domu zrobiło się dużo więcej niż było. No, cóż naruszyłem konstrukcję.
Od tamtej pory, drugi raz już nie odważyłem się użyć tego ustrojstwa (tym bardziej, że chyba już nie ma po co). Wyczesuję Leona szczotką i w zasadzie to już chybę skończę, bo już nie ma z czego. W domu zrobiło się znośnie - znaczy się co dwa dni wystarczy odkurzyć :-D


Sławek i Leo vel Satir
Awatar użytkownika
Ewa
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 321
Rejestracja: 2009-11-01, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ewa »

Ja też właśnie świeżo jestem po testowaniu Furminatora - efekty są, wg mnie, świetne! Pozbawiłam Fibi podszerstka w ilości małego worka na śmieci :shock: - i to głównie skupiając się na części tułowia od miejsca, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę... ;-)
Sypie się z niej nadal - ale jednak znacznie mniej. Psica zmniejszyła się objętościowo a włos okrywowy pozostał ładny, gładki, równomiernie się układa.
Jestem zadowolona z efektów :y:


Ewa i Fibi

...Nastusia za TM...
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

No ja tez mam furminatorek ale :lol: sprawdza sie super na jednych psach a na innych tragedia ;-) .Zalezy od futerka :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

Furminator trzeba uzywac ostroznie, bo jak za bardzo sie przylozymy to mozemy zrobic z leona naguska.


ODPOWIEDZ