Zielona Cieszynianka-moje psy

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Mała Maxi Boska _13_


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Nawet leony lubią swiezo nazbierane poziomki :lol:
Obrazek
..i poza w głebokiej trawie
Obrazek

i cos co chyba mozna podciagnac pod lwa górskiego.... grzywe ma...kucie na ogonie i lapach tez :rotfl:
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

_04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

:shock: _04_ :mrgreen:


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

danuta pisze:i cos co chyba mozna podciagnac pod lwa górskiego.... grzywe ma...kucie na ogonie i lapach tez
Obrazek
Leony są piękne. Ale te gremliny z fotki - ...kurde co to jest ?!? Okropniaste :lol:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Grzywacze chinskie :lol: .Dla mnie one sa tak brzydkie ze az piekne ,marzyl mi sie taki jakis czas temu :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

gingerheaven pisze:Grzywacze chinskie :lol: .Dla mnie one sa tak brzydkie ze az piekne ,marzyl mi sie taki jakis czas temu :lol:
Weż przestań. Nie sprawia Ci przyjemności jak idziesz z leonem i ludzie mówią :"ale piękny pies" itp . ? Chcesz żeby ludziom na widok Twojego psa ciarki przechodziły i żeby dzieci płakały i się moczyły ? Ja też się boję żeby mi się te z tej fotki nie przyśniły :lol:

Nie no tak serio to może... są śmieszne takie ale jakieś takie małe, łyse.....śmieszne ale brzydkie jak niewiem co


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:rotfl:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

yack pisze:Nie no tak serio to może... są śmieszne takie ale jakieś takie małe, łyse.....śmieszne ale brzydkie jak niewiem co
:rotfl: tez jestem podobnego zdania :rotfl: ....to psy mojej siostrzenicy,która jest w nich zakochana jak my w leonach :rotfl:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Yack, Grzywacze są też w wersji długowłosej dla tych którzy nie trawią łysych :rotfl:

A tak w ogóle łyse są dziwaczne raz że w dotyku, zimą marzną i nie bardzo da się z nimi wychodzić nawet w przedziwnych ubrankach, a latem trzeba stosować kremy z filtrem bo słońce parzy skórę :-?
Mój Jarek siedział z dziwną miną u hodowcy grzywaczy, a po wyjściu orzekł że nie mógłby głaskać łysych psów :hahah:


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Ostatnie zdjęcie - mega :shock: Nadaje się na okładkę jakiegoś magazynu , mi się grzywacze podobają - mają urokliwe spojrzenia , poza tym nie ma chyba psa, który by mi się nie podobał :mrgreen:


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

Solencja pisze:poza tym nie ma chyba psa, który by mi się nie podobał
Mam podobnie ale 'za "golasami" nie przepadam aż tak bardzo, więcej futra i byłoby OK.
ania3miasto pisze:Grzywacze są też w wersji długowłosej dla tych którzy nie trawią łysych
Czyli dla każdego coś miłego. :mrgreen:


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

andante, a tak z ciekawości - czy Ty wkońcu masz jakiegoś piecha ? Wybrałeś inną rasę czy nadal planujesz leona ? Bo zastanawia mnie ten wilk w avatarze czy to może jakiś Twój zwierz ?


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

Wilk, bo fascynują mnie wilki, na Leonka poluję ale muszę być cierpliwy. Będę miał Leonka choćby za dziesięć lat ale będę. A na razie mamy w domu dwa psiaki. Historia jak wiele. Po śmierci Reksa brakowało mi psa( kto stracił przyjaciela futrzaka ten wie co czułem) Jakieś siedem miesięcy od dnia gdy Reks wybrał się na wyprawę za tęczowy most, zjawiła się w naszym domu Myszka. Mix pinczera miniaturowego i jamnika. Przeurocza psia istotka. Po wakacjach 2010 wiedziałem, że m u s z ę mieć "porządnego” psa. Kumpla na długie spacery nie bojącego się zimy. Przeglądałem stronki schronisk, szukałem leonopodobnych ale wszystkie leonopodobne wymiotło. Trafiłem w końcu na miksa onka i...malamuta. W pierwszej chwili nie zainteresował mnie. Ale kiedy na kilku innych stronkach mi wyskoczył zacząłem mu się przyglądać. Koniec końców 19 Listopada 2010 Kros, bo tak się nazywa, zamieszkał z nami. Myszka jest typem egoistki, wpierw się boczyła a potem odkryła, że pies i to tak duży, jest wspaniałym kumplem do zabawy. Teraz nie potrzebujemy telewizji, co dzień mamy ubaw po pachy. Kilka dni po adopcji Krosika pojawiło się kilka nowych ogłoszeń leonkopodobnych bidulek no ale było już po "ptokach". Marcin, młodszy syn jak zachorował na niufka tak mu nie przechodzi( mimo zgłębiania tematu ) a mi miłość do Leonków też nie przejdzie. Dzień kiedy mały puchaty Leonek zamieszka pod naszym dachem będzie jednym z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Jestem cierpliwy i wiem, że się doczekam. Jestem chory na cukrzycę na razie typu B, więc musiałem mieć "powód" by ruszyć swoje cztery litery z domu a samemu mi się nie chciało chodzić. Teraz muszę robić sześć do dwunastu kilometrów dziennie. Czuję się lepiej no i trochę mi ubyło w pasie. Przepraszam, że zaśmieciłem ten wątek ale chciałem odpowiedzieć yackowi. Pozwoliłem sobie jeszcze umieścić fotki co by to ludziska z forum widzieli moje psiaczki.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:-D ...i to jest wspaniale jak te nasze zwierzaki potrafia "zadbac" o nasze zdrówko....jestem pełna podziwu ;-)


ODPOWIEDZ