Poszukuję nowego domu.....-juz w nowym domu

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Taka mała refleksja skierowana do wszystkich którzy w przyszłości mieli by kupić leosia-Piękna buda, dobra karma, witaminki, przysmaki i inne, to dla leosia za mało. Im do szczęścia, po za tym wszystkim, bezwzględnie potrzebny jest człowiek. I to nie taki, który przemknie obok niego, ale taki który przy nim przystanie i pokaże mu jak bardzo dla niego jest ważny. Fabla za mną się oglądała jak wysiadłam z samochodu mimo, że przez ostatnie pół roku widziała mnie dwa razy. Za swoimi właścicielami nie obejrzała się ani razu jakby wyjeżdżała nie ze swojego domu. Jolę polubiła od razu, psia rodzina też jej się spodobała. Teraz czekam na zdjęcia w nowej rodzince :-D


ARSELINA
Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

Zaje... się cieszę. :mrgreen:


Sławek i Leo vel Satir
Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

arselina pisze:Taka mała refleksja skierowana do wszystkich którzy w przyszłości mieli by kupić leosia-Piękna buda, dobra karma, witaminki, przysmaki i inne, to dla leosia za mało. Im do szczęścia, po za tym wszystkim, bezwzględnie potrzebny jest człowiek.
Święte słowa. Z mojego niespełna rocznego doświadczenia z tą rasą mogę powiedzieć tylko jedno - dla niej liczy się przede wszystkim opiekun. Zresztą to chyba dotyczy wszystkich ras - jaki pan/pani taki pies/suka.


Sławek i Leo vel Satir
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

Fabla bardzo potrzebuje kontaktu z czlowiekiem. Chetnie bawi sie z psami, ale jak ktos z nas znika jej z horyzontu to zaraz przybiega do domu.
Fabla poznaje dzieciory.
Obrazek

Obrazek

dwunożne tez
Obrazek

aparat foto mamy dd ale chociaz takie wklejam.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

No slicznie sie aklimatyzuje.
To prawda ze leos najbardziej do zycia potrzebuje po prostu czlowieka-zawsze kazdemu potencjalnemu nabywcy szczeniaka to powtarzam ze zaden wypasiony kojec lub buda-czlowiek i jego czas dla psa sa najwazniejsze.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

Zdjęcia - bajka :mrgreen:


Sławek i Leo vel Satir
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Jola nie przejmuj się jakością, ważne co pokazują. Ja też nie mam dobrego aparatu i zdjęcia wychodzą raz lepsze raz gorsze :-D. Widać, że wnusia potrafi ją usadzić :-D. A ja sobie pozwolę podkraść te zdjęcia do swojej galerii :si:


ARSELINA
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

słodki buziaczek _całus_ _04_ powodzenia na nowej drodze życia _kwiatek_ _kwiatek_

A w życiu bywa różnie, fajnie jak jest na wypasione życie ale bywa że środków zabraknie i wtedy najbardziej liczy się więź z najlepszymi i nawierniejszymi przyjaciółmi.


ODPOWIEDZ