Jak to dokładnie jest z hodowlą?

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja rozpoznaje po swoim psie ale on juz kryl i reaguje jak juz sa te dni :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Z okazji swoich 18-stych urodzin jade dzis złozyc wniosek o nadanie przydomka hodowlanego , mam kilka propozycji :lol:
Przy okazji mam nadzieje, ze bedzie już rodowód Barrego _04_


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

to trzymam kciuki za przydomek.a pomyslalas tak zeby sie nadawal i do tybetkow i leonkow??Czy nastawiasz sie glownie na Tybetki??


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

trzymam kciuki i za przydomek i za rodowod :)


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Nastawiłam się na uniwersalizm i nie jest to nazwa ani kojarząca się z tybetkami, ani z leonami, ani ewentualnie z jakąkolwiek inna rasą, która mi się w trakcie życia umyśli :lol:

Wniosek złożony. Mam pytanie, ile czekaliście na potwierdzenie?

Do ZK przyszła paka ze świerzutkimi rodowodzikami, przejrzeli całą stertę, ale rodowodu Barrego nie ma, a metryke złożyłam 2 stycznia :-? Teoretycznie powinnam pytać od 2 kwietnia, ale miałam cichą nadzieje, że może już..... no ale sie przeliczyłam, przyjdę w kwietniu, jak będę podbijać reproduktora Arniemu.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja skladalam w grudniu o rodowody eksportowe i nie ma,w lutym rodowod bajki i enigmy jr i cisza rowniez-zagraniczne krycia sprawiaja zk sporo problemow czasami :roll:
nie pamietam ile czekalam na przydomek :oops:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

O to faktycznie.... Arni ma ojca z importu i jak rodowody miotu A przyszły to się z hodowczynia za głowe złapałyśmy jakie błędy są porobione, normalnie sobie imiona pozpolszczali albo dwa razy te same tabelki w pradzadkach zrobili i wyszło jak inbred :shock: Wszystko poszło do poprawy, a czekałam na to coś 3 miesiące :-/ poprawione na szczęście przyszły w miesiąc. Ja dostałam dobry, a hodowczyni dalej dostała z błędami nie wiem czemu i drugi raz musiała do poprawki słać, ja już nie słałam, chociaż z ojca zrobili Junior Winnera, zamiast Junior World Winnera, ale już nie chciało mi się patyczkować z nimi....


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

no przy zagranicznych rodzicach sprawa się opóźnia, też przez to przeszłam ;-)


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

gingerheaven pisze:ja skladalam w grudniu o rodowody eksportowe i nie ma,w lutym rodowod bajki i enigmy jr i cisza rowniez-zagraniczne krycia sprawiaja zk sporo problemow czasami :roll:
Kurcze, własnie sie przestraszyłam-bo przecież Barry też jest z krycia zagranicznego. No i co teraz? Bo metryke ma polską i czeka na polski rodowód. Może jednak w jego przypadku wszystko obejdzie się standardowo, jak z każdym innym polskim rodowodem i nie będę musiała czekać wieki i martwic się, a potem jeszcze znowu czekać na poprawki etc? Oby.


I już stronę wcześniej wyczytałam, że na przydomek się czeka ok.3 miesiące. _ow_


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

nie,u was raczej bedzie ok,zk ma problemy ze skandynawskimi rodowodami tatusiow :lol: na rodowod exportowy rodzynka po bracie taty Barrego czekalam krotko,a to polski rodowod w koncu ma byc wiec na pewno bedzie ok..po prostu skandynawowie maja inny system -nie do pojecia przez zk :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

gingerheaven pisze:nie,u was raczej bedzie ok,zk ma problemy ze skandynawskimi rodowodami tatusiow :lol: na rodowod exportowy rodzynka po bracie taty Barrego czekalam krotko,a to polski rodowod w koncu ma byc wiec na pewno bedzie ok..po prostu skandynawowie maja inny system -nie do pojecia przez zk :roll:
Uff, no to się uspokoiłam. Z resztą narazie się nie spieszy, w klasie szczeniąt zawsze może być adnotacja: PKR w przygotowaniu, więc czym tu sie martwić? :lol: Ważne, że od stycznia zarejestrowałam go i tyle :-D
A z przydomkiem mi się jako tako nie spieszy, bo do suki daleka droga, ale w razie jakby Arni kiedyś krył, to chciałabym, aby szczeniaki w imionach miały naszą nazwe hodowli dopisaną... W rubryce "hodowane rasy" napisałam: spaniel tybetański, leonberger :wh:
Ostatnio zmieniony 2009-03-27, 21:32 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Wielu właścicieli leonów ma jakieś małe psiątko w domu: Danuta bichona, McDzik tybetana, Majka L. z Czech (właścicielka Zeusa) - hodowlę bolończyków, ja - westie :chmmm: ... To chyba jakieś psychiczne odreagowanie na olbrzyma :chmmm:
:smoke:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

To tak samo jak posiadanie kotexów u leonmaniaków... Ja takowego też posiadam...
:smoke:


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

A ja nigdy nie mialam malego pieska ani innego malego zwierzatka :lol:

Zawsze podobaly mi sie duze rasy _07_


Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

embe pisze:Wielu właścicieli leonów ma jakieś małe psiątko w domu: Danuta bichona, McDzik tybetana, Majka L. z Czech (właścicielka Zeusa) - hodowlę bolończyków, ja - westie :chmmm: ... To chyba jakieś psychiczne odreagowanie na olbrzyma :chmmm:
:smoke:
a ja mam wrzaskotliwe yorki, ktore swoj maly wzrost nadrabiaja pyszczeniem i suczke westika. Duze leony strasza wzrostem a male yorki pyskiem i tak mam zabezpieczony dom ze nikt obcy nie wejdzie. :-D
Ostatnio zmieniony 2009-03-27, 22:39 przez Jola+leony, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ