Katowice 2010

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

:oklask: A kto wygrał ? :)))))


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

klasa młodziezy suki-niestety zapomnialam katalog,wiec nie znam dokladnych nazw psów
1 lokata sliczna suka -Misty Luna Leo
Obrazek
2 lokata-Golden Fite Amore Cordi
Obrazek
3lokata DEA Nasza Duma
Obrazek
4 lokata-Freya
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i Virginia i Bessy Golden Bohemica
Obrazek
I była jeszcze Dejla Nasza Duma,która nie dała sie wystawic,wiec nie mam jej na fotach


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

No a jakie sa pelne wyniki?? :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Niestety co do reszty nie wiem....patrzyłam tylko jak psy,które sie mi podobały(np Tajson,Bono-coraz piekniejszy _04_ ) spadaly z ringu :-(
Zreszta nawet nie dotrwałam do konca i wolelismy pojsc na piwko i nawet dobre jedzonko ;-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

No coz ,ciesze sie ze mnie tam nie bylo :lol: Tak jak juz wczesniej pisalam -sedziow na leony bardzo czesto wciskaja nie wiadomo skad i szkoda czasu i kasy :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Mnie martwi tylko jeden fakt. Właściciele niektórych psów aby powiększyć swoje psy, powiększają ich obwody. Psy wyglądają jak wałki tłuszczu,z których za chwile wypłyną zbędne kilogramy, co za tym idzie psy nie mogą biegać. Kuleją, brzydko stawiają nogi, przy drugim okrążeniu na ringu brak kondycji-wyglądają po prostu okropnie. Szkoda,że sędziowie bardzo często wskazują te psy jako psy najładniejsze na wystawie.Tak było i na tej. No cóż podążamy do gigantyzmu u Leonów.


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

No na tej wystawie ten biedny sedzia był kompletnie zdezorientowany i nieprzewidywalny,bo w wiekszosci dawał wygrac psom najwiekszym(i tu znowu sie powtórze,ze dlaczego Tajsona nie dał nawet na lokacie,chociaz jest duzy,ale zgrabny),po czym na porównaniu o najlepszego psa dał wygrac Caruso,wiec odpadły te "wielkie "psy....


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:uaua: a ja dostałam prezent _hopa_
Obrazek


Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

_04_


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Piekny prezent _04_
A co gigantyzmu i sedziow to nie pierwszy on i nie ostatni ,oby sie to regula nie stalo ze co najwieksze lub najgrubsze wygrywa bo to wlasnie "trendy wystawowe" psuja rasy...A jak ktos chce tuczyc psa-jego sprawa ,poki mlody bedzie chodzil ale na starosc :-? :-? :cry:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Misty Luna Leo
Obrazek
Samson Zielona Cieszynianka
Obrazek
Freya Zielona Cieszynianka
Obrazek

więcej zdjęć...


Ekiparr
nowy forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2010-02-07, 19:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ekiparr »

No dobra, to i ja dodam parę fotek zrobionych przez mojego sześcioletniego synka (przepraszam za jakość).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A nasza sunia była w siódmym niebie.
Obrazek
Obrazek
Gorące pozdrowienia dla Pusi i jej Pani.
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

<p><strong><font size="3">Leonberger </font></strong>- Sędzia/Judge: Andrew Beare</p><hr />
<strong><font size="2">Psy - Dogs
</font></strong><hr />
<strong>Klasa młodzieży-junior class</strong>
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;995</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;CAYENNE DARLING Bory Cysterskie</font>
</td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 3</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;996</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;CHANDŻAR Lupus Ferratus</font></td><td><font size="1">nie do oceny
</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;997</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;COOL SUMMER STRONG Ginger Heaven
</font></td><td><font size="1">&nbsp;doskonała/excellent,
&nbsp;lok. 2</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;998</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;DAKER Nasza Duma
</font></td><td><font size="1">&nbsp;bdb / v.good </font></td></tr><tr><td>&nbsp;999</td><td>&nbsp;KASPAR D. Bora z Miloticek
</td><td>&nbsp;doskonała/excellent
&nbsp;lok. 1, Najlepszy Junior, BOB
</td></tr><tr><td>&nbsp;1000</td><td>&nbsp;MEFISTO Luna Leo
</td><td>&nbsp;doskonała/excellent
&nbsp;lok. 4</td></tr><tr><td>&nbsp;1001</td><td>&nbsp;MILTON Luna Leo
</td><td>&nbsp;doskonała/excellent
</td></tr><tr><td>&nbsp;1002</td><td>&nbsp;TYSON Grande Leonis
</td><td>&nbsp;doskonała/excellent</td></tr></tbody></table>
<strong>Klasa pośrednia-intermediate class</strong>
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1003</font>
</td><td width="400"><font size="1">BONO Psia Psota
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent
lok. 2
</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1004</font></td><td width="400"><font size="1">FELIKS Złota Horda
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 1, Res. CACIB
</font></td></tr></tbody></table>
<strong>Klasa otwarta-open class</strong> - Sędzia/Judge: Janusz Opara
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">1005</font></td><td width="400"><font size="1">ARTUS Bertusowy Gaj
</font></td><td><font size="1">&nbsp;bdb, lok. 2 </font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">1006</font></td><td width="400"><font size="1">AKSEL HUGO Bory Cysterskie</font></td><td><font size="1">&nbsp;bdb, lok. 3
</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">1007</font></td><td width="400"><font size="1">BOSTON GULLI Galaxy Oss
</font></td><td><font size="1">&nbsp;bdb</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">1008</font></td><td width="400"><font size="1">Dragongardens CARUSO DE CACIQUE
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 1, CWC, CACIB, NDPwR
</font></td></tr></tbody></table>
<strong>Klasa champion&oacute;w-champion class</strong>
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">1009</font></td><td width="400"><font size="1">BARD ROY Happy Leon
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 2</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">1010</font></td><td width="400"><font size="1">BUGSY ROY Arcondia
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 4</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">1011</font></td><td width="400"><font size="1">DASTY E. Bora z Miloticek
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 1, CWC
</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">1012</font></td><td width="400"><font size="1">SAMSON Zielona Cieszynianka
</font></td><td>doskonała/excellent
lok. 3
</td></tr></tbody></table>
<strong><font size="2">Suki - Bitches
</font></strong><strong><font size="2">
</font></strong> <hr />
<strong>Klasa baby</strong>
<hr /> <table border="0"> <tbody><tr><td width="50"><font size="1">1013</font></td><td width="400"><font size="1">Leo Aureus ASTRUM VEGA
</font></td><td><font size="1">w.o.
lok. 1
</font></td></tr></tbody> </table> <strong><font size="2">
</font></strong> <hr />
<strong>Klasa szczeniąt</strong>
<hr /> <table border="0"> <tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1014</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;AISHA Złote Szczęście
</font></td><td><font size="1">nb</font></td></tr></tbody> </table> <hr />
<strong>Klasa młodzieży-junior class</strong>
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1015</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;BESSY Golden Bohemica
</font></td><td><font size="1">bdb</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1016</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;DEA Nasza Duma
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 3</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1017</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;DEJLA Nasza Duma
</font></td><td><font size="1">nie do oceny
</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1018</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;GOLDEN FIRE Amore Cordi
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 2</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1019</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;MISTY Luna Leo
</font></td><td>doskonała/excellent
lok. 1, Zw. Młodzieży
</td></tr><tr><td>&nbsp;1020</td><td>&nbsp;NORSE FREYA Zielona Cieszynianka
</td><td>doskonała/excellent
lok. 4
</td></tr><tr><td>&nbsp;1021</td><td>&nbsp;Oldholbans VIRGINIA
</td><td>&nbsp;doskonała/excellent</td></tr></tbody></table>
<strong>Klasa pośrednia-intermediate class</strong>
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1022</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;BORA Bory Cysterskie
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 4, CWC</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1023</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;Juhaszvari-Kedves HALIMA
</font></td><td><font size="1">doskonała
lok. 3
</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1024</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;LADY ENYA ALVARO'S DAUTHER Złota Elita
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 1, CWC, Res.CACIB
</font></td></tr><tr><td>&nbsp;1025</td><td>&nbsp;OMFALA Zacisze nad Olzą
</td><td>&nbsp;bdb</td></tr><tr><td>&nbsp;1026</td><td>&nbsp;SEMIRAMIDA Ligocka Wataha
</td><td>doskonała/excellent
lok.2
</td></tr></tbody></table>
<strong>Klasa otwarta-open class</strong>
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1027</font></td><td width="400"><font size="1">DALIA Apteka Natury
</font></td><td><font size="1">bdb
lok.3
</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1028</font></td><td width="400"><font size="1">INES F. Bora z Miloticek
</font></td><td><font size="1">doskonała/excellent, lok. 1, CWC
</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1029</font></td><td width="400"><font size="1">WIKTORIA Ligocka Wataha</font></td><td><font size="1">doskonała
lok. 2
</font></td></tr></tbody></table>
<strong>Klasa champion&oacute;w-champion class</strong>
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1030</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;ALMA LONY z Vysehorovic
</font></td><td><font size="1">bdb
lok. 4
</font></td></tr></tbody></table><table border="0"><tbody><tr><td width="50"><font size="1">&nbsp;1031</font></td><td width="400"><font size="1">&nbsp;ARWENA Bertusowy Gaj
</font></td><td><font size="1">doskonała
lok. 2
</font></td></tr><tr><td>&nbsp;1032</td><td>&nbsp;CYTRA z Bursztyn&oacute;wki
</td><td>&nbsp;nb</td></tr><tr><td>&nbsp;1033</td><td>&nbsp;HUSARKA C. Bora z Miloticek
</td><td>&nbsp;doskonała
lok. 1, CWC, NDSwR
</td></tr><tr><td>&nbsp;1034</td><td>&nbsp;Juhaszvari-Kedves Hera
</td><td><p>&nbsp;doskonała</p><p>lok. 3 </p></td></tr></tbody></table>
<strong>
</strong><p>&nbsp;</p>
<BR><BR>
jeśli zrobiłam jakiś błąd, to krzyczcie, bo wpisywałam wyniki w kopiowaną tabelkę z innej wystawy i może być różnie :si:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

oooo i szczeniaczki uchwycone :-D ....pózniej był juz tylko jeden ;-)


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

z negatywnych wrażeń wystawy...
pan sędzia miał dziwne podejście do psów - on ich nie macał, on się znęcał - to było jak badanie towaru, a nie ocena :-( , najmniej delikatne było sprawdzanie jąder, mój pies aż się kurczył z bólu i siadał na tyłek, co mu się nigdy dotąd nie zdarzyło, jak go siłą podparłam , żeby stał, to zaczął powarkiwać i może nie potrzebnie go stłumiłam :mrgreen:
pierwszy raz w życiu Artus mnie błagał lizaniem, żebym go jak najprędzej zabrała z ringu

widać nie tylko ja musiałam podpierać psa, żeby nie siadał
Obrazek
Obrazek

pan sędzia był niedelikatny nawet wobec maluszka - swoją drogą Vega bardzo wytrzymała, że tak cierpliwie to zniosła na swojej pierwszej wystawie w tak młodym wieku
Obrazek
Obrazek


ODPOWIEDZ