3.08.08r. CAC Zakopane

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Brawo :aplaus:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Brawa dla siostry, łysego :upss: Odyna :hahah: i dla całej reszty aniołków :aplaus:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

gingerheaven pisze:a jestes pewna ze Angelo dosk???????Bo podobno nie wychodzil o porownanie na najlepszego psa -ale to wiem od laikow to moge cos przekrecic :oops: Sliczne rozetki MC dzik :-D
Ojj.. ja nie wiem ja w biegu ludzi łapałam i pytałam, ale nie kazdy wszystko wiedzial - juz zedytowalam tamten post i dałam "???" , nie wiem :-/
A jak szlam z tatą to spotkalismy Aurorke i chwile rozmawialismy z wlascicielami, musze powiedziec ze mojemu tacie ta leonka sie spodobała i mowil wlascicielom ze jakies takie fajne lato ze mimo upałów psy tak futra nie gubią jak co roku (bo mój Arni też futrzasty!) :)

To tak mniej leonkowo ale jakby sie uparł to szczeniak leona-albinosa w przebraniu xD
Obrazek
ARNI w Zakopcu V1, dosk., Zw.Mł.,BOB JUNIOR,BOB :mrgreen:

Piekny mały "leonberger", nie? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2008-08-05, 00:40 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

gratulacje :lol: .Dla malego mini bialego leona ;-) .A Aurorka lysa ale fakt-w tym roku cos latos laskawe ,moje psy maja podszerstek ,wlasnie usilnie wyczesuje Gali na doopsku :roll: :hahah:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

no nie taka znowu lysa skoro moj tata mowil ze ma futro :mrgreen: chyba sie za duzo Dianki z nelką naoglądał :mrgreen: Chociaz wujek mowil ze zrobił Diane na zakopane tak ze super miała fotro napuszone na szyi i z tych resztek jakos sie glowe udalo wyeksponowac chociaz - mam dostac foty. Noo wszystko bylo zamkniete ale tak bywa w najmniej odpowiednim momencie :( ... jak Dianowy tatus - Borys - był u psiego fryzjera i pieknie zostal zrobiony na cacibówke w niemczech a im sie w przeddzien wystawy samochod zepsul :-/ .. ehhh rozne przypadki bywają :( a kiedys jak zaczynalam wystawowanie to sie dziwilam co tyle osob sie zglasza i placi a i tak nie przyjezdza :-/
Ostatnio zmieniony 2008-08-05, 00:55 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:rotfl: mow mi wiecej-ja zalegam za kilka wystaw ,bo auto szwankowalo,bo cieczka :roll: i co ide do ZK cos zrobic to mi mowia-yyy....nic pani nie zrobi bo tu rachunek czeka za jakas wystawe :lol: .Teraz sie pojde klocic bo moj pies na walentynkowa byl jako suka ,nie zabralam psa i co?mam placic????? :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Hahaha to nieźle :mrgreen: No ale NEGOCJOWAĆ zawsze mozna - "Kto negocjuje nie błądzi" :mrgreen: czy jakoś tak podobnie :mrgreen: .. Ja [tfu tfu] zawsze na wystawy dojeżdżałam bez problemów, jak wiedzialam z gory ze beda klopoty z transportem to ze znajomymi jechalam, dla jedenj osoby z malym pieskiem zawsze jakos miejsce sie znajdzie :) Gorzej z leonem :mrgreen: No ale cały czas zaluje tego dianowego championatu co wlasnie uciekł :cry:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

moze dorosly zrobi -on wazniejszy ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

No tu na szczescie nie ma ograniczen czasowych..Nie wiem tylko czy ktoś będzie z nią jeździł.. Ale za Zirme to ja juz sie porzadnie zabiore bo sie skubana super wystawo zapowiada i jej nie zmarnuje :roll: Psychike ma świetna na prawde, co do wystaw to zobaczymy co pani Rogowska powie na jej debiut juz za miesiac :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2008-08-05, 01:36 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ