Hodowco..........Twoja suka do oddania!!!!!!!!!!!!

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

gingerheaven pisze:brak czasu
O tę motywację mi chodzi!
gingerheaven pisze:ze czlowiek oglosil psa na takim portalu zanim zglosil sie do hodowcy o pomoc
...i o to!
:smoke:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

embe pisze:
gingerheaven pisze:brak czasu
O tę motywację mi chodzi!
gingerheaven pisze:ze czlowiek oglosil psa na takim portalu zanim zglosil sie do hodowcy o pomoc
...i o to!
:smoke:
ok myslalam ze ogolnie potepiasz oddawanie psa -a czasem po prostu trzeba mimo ze serce mowi inaczej :cry:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

mieliśmy tu już przykład na forum - pani ogłaszała dwa psy jako repy (bez uprawnień) na allegro, Danuta przekonała ją, że psy są ładne i że warto zalegalizować ich przyszłe tatusiostwo - pani nawet pojawiła się entuzjastycznie tu na forum na moment... potem ślad zaginął, ani owej pani, ani psów. Po kilku miesiącach wszyscy rozpoznaliśmy jednego z tych psów na zdjęciu ze schroniska... więc zdecydowanie wolę dzisiejszy finał


Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

Pomijając moje - hmm nazwijmy to zdenerwowaniem - to fajnie, że suczka tak szybko znalazła nowy dom, bo na tych zdjęciach z allegro nie wyglądała na szczęśliwą...


Sławek i Leo vel Satir
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

slawik-moze nie nowy dom ale dom u hodowcy ktory jej znajdzie dom ;-) a moze u hodowcy zostanie -w kazym badz razie gdyby nie danki reakcja to pewnie to tak by nie bylo bo ja wiem od niej o ogloszeniu i wiem ze skontaktowala sie z hodowca :y:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

oczywiście brawo za czujność i działanie :aplaus:


Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

gingerheaven pisze:w kazym badz razie gdyby nie danki reakcja to pewnie to tak by nie bylo bo ja wiem od niej o ogloszeniu i wiem ze skontaktowala sie z hodowca :y:
Wielkie brawa dla DANKI :aplaus: :aplaus: :aplaus: :aplaus:
No i dla hodowcy, który okazał się nie tylko hodowcą, albo inaczej - prawdziwym HODOWCĄ !!!


Sławek i Leo vel Satir
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

"...4 letnia suke..."

Ja chyba zupełnie oszalałem albo już z kretesem popadłem w straszliwy SKS!!! Powyższy fragment wyciąłem z w/w allegrowego ogłoszenia... Do jakiego HODOWCY, skoro psina ma już CZTERY LATA??? :chmmm: :dizzy:

ZUPEŁNY SKS... :owow:

Ja też w swoim prawie pięćdziesięcioletnim współżyciu z dużymi psami popełniłem pewien BŁĄD, którego żałuję po dziś dzień :-x I nie mogę spokojnie spać do teraz...
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2009-12-16, 23:14 przez embe, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Embe-suka wraca do hodowcy aby znalzal mu nowy dom badz zostanie u niego jak ja to rozumiem....Co w tym dziwnego?????? :chmmm:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Embe - bez względu na wiek, jeśli kiedykolwiek moje wnuki stracą dom (tfu, tfu...) to przyjmę pod swój dach nawet w wieku 10 lat, przecież lepsze - nowy dom w tym wieku niż schronisko, a liczy się fakt, że pies zawsze może liczyć na swojego hodowcę, który pozostaje dla tego psa hodowcą na całe życie - w papierach i nie tylko ;-)


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

No dobra... :aplaus: :aplaus: :aplaus:
:smoke:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Danka, jak dobrze że wiedziałaś skąd ona jest i że hodowca zabierają ją do siebie :-D
A ogłoszenie straszne i psina smutna :cry:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Ja juz kiedys pisałam,ze zawsze blady strach mnie ogarnia,jak widze szczenieta po rodowodowych rodzicach,ze to po moich :-( .........i jak widze rodowodowego do oddania,ze to tez moze byc moje :-( ,wiec sie dowiaduje,dzwonie,robie wywiady :hyper: i podchody,by dowiedziec sie o jakiego psa chodzi.I tak jest zawsze :oops: I nic na to nie poradze :oops: I tak bylo tez ostatnio jak zobaczyłam ogloszenie w sprawie brata naszej forumowej Luny :-( ,itd,idt.
Smutne jest tylko to,ze z tego co mi wiadomo niewielu hodowcow przejmuje sie losem swoich "szczeniat" i dlatego brawa dla DEMISI,która przygarneła swojego "szczeniaka" i hodowcy,ktorego "szczenie" wywołało ten temat :aplaus:


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

:aplaus: :aplaus: Brawo za zalatwienie sprawy i dla hodowcy, oby szybko znalazl jej dobry dom lub zostawil u siebie :aplaus: :aplaus:


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

embe pisze:danuta napisał/a:
Suka wraca do hodowcy
W myśl zasady , lepszy kochający dom w mieszkaniu w mieście niż niepewny los, zastanawiałem się nad ... ale może hodowca znajdzie tej biedaczynie lepsze warunki.
Bardzo się cieszę, że sprawa ma pomyślny finał. :y:


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
ODPOWIEDZ