Czyszczenie uszu

Wszystko o zywieniu , zdrowiu i pielegnacji naszych milusinskich

Moderator: Wroc_Luna

Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Hej:-) lepiej. czyszczę parafiną, zakraplam jutro idziemy na kontrolę. Orydermyl jest ponoć dobry tylko na świerzba(?)


Magda i Esia
DarekN
leomaniak
leomaniak
Posty: 173
Rejestracja: 2012-04-02, 09:22
Lokalizacja: Polska

Post autor: DarekN »

Echinacea pisze:Hej:-) lepiej. czyszczę parafiną, zakraplam jutro idziemy na kontrolę. Orydermyl jest ponoć dobry tylko na świerzba(?)
Nie.Jest to 3 w jednym Działa na bakterie , grzyby i "robaczki" plus sterydy przeciwzapalenie.


Pozdrawiam

DarekN
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

Orydermyl-super rzecz,stosowałam u swoich bordogow ,Hajdusia miała grzyba w uszach i po zakraplaniu po trzech dniach uszko czysciutkie, za Ambrożym musiałam gonic z butelka w rece [nie lubił zadnych ingerencji w swoje ciało,zwykłe badanie czy podanie tabletek było SUPER TRUDNE ] ,chowałam butelke do kieszeni [owijałam w sciereczke ,ze niby nic tam nie ma] i dopiero w ostatniej chwili szybko wyciagałam do zakropienia-2 sekundy i Ambrozy był juz het het daleko ,a ja zostawalam z butelka w rece SAMA. :roll:


hajdi
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

DarekN pisze:
Echinacea pisze:Hej:-) lepiej. czyszczę parafiną, zakraplam jutro idziemy na kontrolę. Orydermyl jest ponoć dobry tylko na świerzba(?)
Nie.Jest to 3 w jednym Działa na bakterie , grzyby i "robaczki" plus sterydy przeciwzapalenie.
Dokładnie ,mój wet tak samo mówił.Szkoda że nie udało się wam zdobyć tego leku.Miałabyś już po problemie.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Hej. idziemy dziś na kontrolę, Surolan leczy anemicznie a Eśka trze uszko.
wyciągnę ten Orydermyl, nie pojmuję oporu wetów ( akurat z dwoma gadałam w jednym miejscu).


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Na którymś z for ( fora jak fora, wiadomo, różne rzeczy się pisze), przeczytałam wstrząsającego posta jak to ktoś musiał uśpić psa z powodu zapalenia ucha..???no to chyba jakieś s-f albo żart?


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

może coś innego jeszcze dolegało psiakowi........a jak po kontroli?


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

hej, lepiej ale ręce opadają na opór trzech wetów w jednej lecznicy na Woli - wobec przepisania Orydermylu. Surolan i koniec. dobrze chociaż, że wymaz zrobili..

akurat przy tej lecznicy została, bo wszelkie sławy dermatologiczno- alergiczne poza wyciąganiem kasy, zlecaniem kolejnych probiotyków, nieskutecznym ,leczeniem wiele nie pomogły. Tu do biegunek E. podeszli OK a co najważniejsze; skutecznie.A mi bieganie po kolejnych wetach wiele by nie dało. i dlatego tu chodzimy,ale zastanawiam się czy się nie przerzucić na Powstańców Śląskich gdzie z kolei jest fajny chirurg ( operował E. chrząstkę pod koniec ub. roku) i fajny wet ogólny.
to tak na przyszłość...zadziwiający ten opór :-(


Magda i Esia
ODPOWIEDZ