Dzień dobry

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

abrus pisze:oj Embe - jak w pełni dojrzewałeś, to ja już biegałam po tym świecie ;-)
Skad wiesz ze Embe tak pozno dojrzewał ? :mrgreen:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

yack pisze:
abrus pisze:oj Embe - jak w pełni dojrzewałeś, to ja już biegałam po tym świecie ;-)
Skad wiesz ze Embe tak pozno dojrzewał ? :mrgreen:
:rotflik:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Pierwszy "..........." odbyłem (i zauroczyłem się w tym) w 1971 roku!!! Więc chyba Ciebie w tym czasie jeszcze na pewno nie było na świecie... :mrgreen:
:smoke:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

abrus pisze:oj Embe - jak w pełni dojrzewałeś, to ja już biegałam po tym świecie ;-)
Oj! Chyba nie bardzo... Popatrz w mój profil! MÓW MI: WUJU! :tjump:
:smoke:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

embe pisze:
abrus pisze:oj Embe - jak w pełni dojrzewałeś, to ja już biegałam po tym świecie ;-)
Oj! Chyba nie bardzo... Popatrz w mój profil! MÓW MI: WUJU! :tjump:
:smoke:
Embe - ja mówię o 100% dojrzałości, nie tylko o seksualnej :hahah:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

ABI po pierwsze behawiorysta, a po drugie nie czekaj do marca, poszukaj już teraz psiego przedszkola.


ABI
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 2009-11-22, 12:30

Post autor: ABI »

A myślicie że zajęcia w psim przedszkolu pozbawiłyby ją tego lęku? To może ktoś wie o jakimś dobrym w woj. śląskim,? A jeśli chodzi o wizyty u weterynarza to wygląda to tak, że weterynarz musi wyjśc do niej bo ona tak się szarpie i zapiera że nie jestem w stanie wejśc z nią do środka :(


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

ABI pisze:A myślicie że zajęcia w psim przedszkolu pozbawiłyby ją tego lęku?
Ja myslę ze tak,a nawet jestem tego pewien.U nas byly niekotre psy ktore się bały nawet innych psow ale po ktorejs lekcji przechodzilo im to. Pozatym tam mielismy masę roznych dziwnych dzwiekow (strzały, garnki, puszki, kosiarka, rower, skuterek itp itd) i jak ktorys pies się bał to szkoleniowiec pomagal mu się oswoic z tym czyms a reszta grupy robila cos innego. Tylko zrob wywiad srodowiskowy gdzie u Ciebie jest dobra szkoła, ja od kogos na spacerze ostatnio uslyszalem ze do psa przychodzi pani szkoleniowiec i uczy go w domu bo powiedziala ze szkolenia w grupach są nic nie warte :wall: Ale prawda jest taka ze pies MUSI pobyc z innymi psami dla dobra jego psychiki, pozatym w przedszkolu pies się wyszaleje i bedzie bardzo szczesliwy
ABI pisze: A jeśli chodzi o wizyty u weterynarza to wygląda to tak, że weterynarz musi wyjśc do niej bo ona tak się szarpie i zapiera że nie jestem w stanie wejśc z nią do środka :(
No to tak nie powinno być, pies musi wejsc razem z Tobą - Ty idziesz to i on powinien, przy nodze ale powinien wiedziec ze nie ma czego się bać jak jest z Toba. Ja też tak miałem dopoki wlasnie szkoleniowiec mnie nie opier**** ze za dwa lata jak go bede chcial gdzies siłą wciagnac to mi się postawi i nic nie zrobię, pies dal się przekonac, początkowo na krotkiej smyczy ale wchodzi teraz bez problemu


Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

ABI pisze:A myślicie że zajęcia w psim przedszkolu pozbawiłyby ją tego lęku? To może ktoś wie o jakimś dobrym w woj. śląskim,? A jeśli chodzi o wizyty u weterynarza to wygląda to tak, że weterynarz musi wyjśc do niej bo ona tak się szarpie i zapiera że nie jestem w stanie wejśc z nią do środka :(
A skąd jesteś ? My jeździmy do Katowic. Spotkania są co 2 tyg w niedzielę zazwyczaj o 15:00 Zawsze jest sporo psiaków, różne rasy w różnym wieku, od takich maleństw po kilku miesięczne :mrgreen: Jest wesoło, sympatycznie i ciekawie. Jeździliśmy z Baloutkiem a teraz z Łandkiem. Cena 35zł za zajęcia praktyczne, a 25 za jedną lekcję z teorii. Po spotkaniu pani trener zawsze zostaje i odpowiada na setki pytań :-> Podaję stronkę http://www.gostar.katowice.pl/index.php ... 9&Itemid=2
Na prawdę polecam :y:


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
bercik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 2009-10-26, 10:47
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bercik »

Ja miałem podobną sytuacje.
wprawdzie nie z leonem tylko z Boxem.
Moja suka bała sie np. nowoustawionego wazonu z kwiatami!!!!!!! :rotflik:
Ale przeszło jej.
Wziąłem ją z II reki i do 1,5 roku odkręcałem błędy poprzedniego właściciela.......


ABI
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 2009-11-22, 12:30

Post autor: ABI »

Chyba wreszcie coś się zmienia. Wczoraj wieczorek wyszłam z nią na spacer i zastosowałam metodę, że kiedy ona ciągnie ja staję(mąż już wcześniej tak robił) i prawie cały spacer (ok. 20 min.) szła obok mnie na luźnej smyczy. Cały czas do niej mówiłam, chwaliłam jak dobrze szła i zmieniłam smakołyk - zwykła szynka a tak dużo zmieniła. Co prawda nie było dużego ruchu ale mnie to bardzo podniosło na duchu.


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

No to dołóż jeszcze socjalizację z innymi psami. Niech poczuje, że inne się nie boją. W grupie raźniej jest takiemu maluchowi. Psy uczą się szybciej przez naśladownictwo. Kontakt z innymi zrównoważonymi psami jest nioceniony, tak samo jak możliwość zabawy z rówieśnikami :lol: Cieszę się, że jest pierwszy pozywtywny przełom _03_


ABI
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 2009-11-22, 12:30

Post autor: ABI »

Dziś miałam spotkanie z panem, który szkoli psy. I nie wiedziałam, że mam taką grzeczną sunię. Byliśmy na spacerze i przy nim wcale nie wpadła w panikę. Nareszcie spacer był przyjemnością a nie siłowaniem się :)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:aplaus: zyczymy dalszych postepow :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ABI
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 2009-11-22, 12:30

Post autor: ABI »

Miałyśmy pierwszą lekcję w grupie, co prawda szkolenie zaczynamy od marca, ale byłyśmy popatrzec jak szkolą się inne psiaki no i po to aby moja sunia się trochę oswoiła z innymi psami i było ok. Chyba po raz pierwszy widziałam ją tak szczęśliwą, kiedy bawiła się z innymi psami. Teraz wiem, że bardzo brakuje jej psiego towarzystwa.


ODPOWIEDZ