Witam

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

No właśnie o ile komend jakichśtam można nauczyć to zeby pies w wieku 2-3 miesiecy robił to wzorowo to wydaje mi się raczej trudne. A obrona w wieku 10 czy tam 11 miesięcy u leonbergera to chyba troche ryzykowna jest, zarowno jesli chodzi o jego psychikę jak i stawy, tak mi się coś wydaje przynajmniej


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

Może mamy do czynienia z niepospolitym wyjątkiem :?: :shock:
A gdyby tak w ramach higieny psychicznej zmienić temat. :chmmm: ;-)


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

andante pisze:Może mamy do czynienia z niepospolitym wyjątkiem :?: :shock:
A gdyby tak w ramach higieny psychicznej zmienić temat. :chmmm: ;-)
tez tak sadze ;-)


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Nie wiem czy już witałam ale hej :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2009-11-19, 18:53 przez Solencja, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

P.s. sorry, że pod postem ale mam pytanie. ile masz psów? ;-)


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

Solencja,
P.s. sorry, że pod postem ale mam pytanie. ile masz psów?
_________________
Rozumiem, że pytanie jest skierowane do mnie. :chmmm:
Niestety w tej chwili, żadnego. Miałem owczarka mix. Wierna, kochana psina. W lipcu zakończył swoją ziemską wędrówkę. Ponad rok chorował na raka. Wiele mnie nauczył, a teraz brakuje mi go. :-( Wędrując po necie w poszukiwaniu psich fotek trafiłem na leonki. :mrgreen:
Pierwsza stronka na jaką trafiłem to AMORE CORDI. _03_ Spojrzałem w oczy LUNY i koniec, trafiło mnie _07_ . Mam teraz dwieście zdjęć, codziennie cieszę nimi oko.
Pozdrawiam


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Przykro mi z powodu pieska. :cry: Smutno jest kiedy odchodzi przyjaciel a co dopiero, kiedy choruje :cry:

Ja się nie dziwię, że cię leonki oczarowały, bo mnie też i wszystkich na forum :lol: ;-)


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

Solencja,
Solencja pisze:Ja się nie dziwię, że cię leonki oczarowały, bo mnie też i wszystkich na forum
I niech tak pozostanie. Mam nadzieję, że na tego wirusa nie znajdą antybiotyku. :mrgreen:


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

andante pisze:Solencja,
Solencja pisze:Ja się nie dziwię, że cię leonki oczarowały, bo mnie też i wszystkich na forum
I niech tak pozostanie. Mam nadzieję, że na tego wirusa nie znajdą antybiotyku. :mrgreen:
na nałogi antybiotyki nie działają :mrgreen:


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

abrus,
abrus pisze:na nałogi antybiotyki nie działają
No to się uspokoiłem. :hahah:


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

andante pisze:Spojrzałem w oczy LUNY i koniec, trafiło mnie
Wiesz co ja też tak mam, Luna jest wyjatkową leonową Arystokratką _04_ Żeby moja Bibusia mimo że też śliczna baba chciała nie wielbić błotka, kopania dołów tak jak Luna _kwiatek_


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

ania3miasto wystarczy zdecydować się na drugiego leosia- ten czysty zostanie wybrudzony z automatu i w ten sposób mamy równowagę :lol:


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

ania3miasto pisze:Wiesz co ja też tak mam, Luna jest wyjatkową leonową Arystokratką Żeby moja Bibusia mimo że też śliczna baba chciała nie wielbić błotka, kopania dołów tak jak Luna
Leonki wpierw są psami, mają wszystkie cechy wspólne wszystkim psom i wilkom. Potem dopiero są leonkami, z całym bogactwem ich leonkowej osobowości. Skoro polubiła ten sport to przynajmniej wiosną odpada problem skopania ogródka. :mrgreen:


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

Wroc_Luna pisze:wystarczy zdecydować się na drugiego leosia
Na wystawie psów 08-11-09, mojemu synowi przeszła miłość do labradorów. Miejsce tych sympatycznych psiaków zajęły NOWOFUNLANDY. Kiedy weszliśmy do pawilonu trwały pokazy nowofunlandów. Przechodząc się między hodowcami i ich niufkami zobaczyliśmy kojec, z którego wychyliła się głowa czarnego miśka. Malec po porcji pieszczot postanowił udać się wraz z nami w dalszą wędówkę :mrgreen: . Na stanowcze ZOSTAŃ zaraz się schował ale nie był z tego powodu zachwycony. Mój syn przeciwnie. Teraz czytamy sobie o nowofunlandach wszystko co możemy znaleść w necie. Chcę pokazać synowi, a nie zniechęcać go , że nie może podejmować decyzji pod wpływem impulsu. Decydując się na psa a nowofunlanda szczególnie musi wiedzieć, że spoczywa na nim obowiązek i odpowiedzialność za żywą istotę. Powiedział mi, że mogę sobie kupić dwa leonki a on chce mieć dwa niufki.
Dzieci i ich radosne postrzeganie świata.
W moim sercu swoje miejsce mają leonki, a synowi wszystko może się jeszcze pozmieniać. Choć może ta fascynacja przerodzić się w życiową pasję :-D _03_


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Ja od 19 roku zycia marzylam o nowofundlandzie :mrgreen: .Kiedy majac 29 lat kupilam z mezem dom i maz wypowiedzial moje upragnione slowa "teraz mozemy kupic psa " ...- ja radosnie oznajmilam ze oczywiscie nowofundlanda :lol: .Co spotkalo sie ze stanowczym sprzeciwem i slowami ze sa za duze,ze sie slinia ,ze futro... :roll: On chcial goldena lub labka :roll: .Zaproponowalam kompromis :mrgreen: ze zadna z tych ras i zaczelam kopac w necie :lol: .Tak znalazlam leona _04_ ,mezowi powiedzialam ze to ciut wiekszy labek z ciut dluzszym futrem,ze tak samo lagodny i dobry dla dzieci no i sie nie slini (bylam prawie bliska prawdy ;-) -nie we wszystkim nagielam fakty :lol: ). W koncu sie zgodzil -i je polubil .Znosi moja pasje teraz ,choc nigdy psy nie staly sie jego pasja -z tymze to kwestia jego mentalnosci,nigdy nie mial psa i o nim nie marzyl ;-) .A ja....bardzo sie ciesze ze mam leony ,niufy zostaly platoniczna miloscia-i raczej taka zostana :-P
Ostatnio zmieniony 2009-11-20, 11:50 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ