Dzień dobry wszystkim leomaniakom!

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

bercik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 2009-10-26, 10:47
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bercik »

cos dupiato daje inne
Załączniki
KAJA2.JPG


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

tak wychodzi bo wklejasz z kompa nie z serwera.W dziale galeria jest podklejony temat z instrukcja wklejania zdjec krok po kroku-ladujac fotki z komputera zajmuje sie miejsce naszego serwera ktory ma limity ;-) .Intrukcja jest latwa i przejrzysta-zapraszam do lektury ;-) .Suczka ma przeslodka mordke :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
bercik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 2009-10-26, 10:47
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bercik »

dzieki za podpowiedz poczytam ale u mnie w domu dopchac sie d kompa graniczy z cudem wiec nie okreslam daty lektury.
pozdrawiam


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:-D słodki pychol.....zawsze lubiłam bokserki,choc wole zółte ;-)


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Miałam z jedną taką gagatką doczynienia w wakacje - czas urlopowy rodziny więc psiaca Pria - boxerka miesiączków 9 wylądowała u nas _07_ Żółta tak jak lubisz Danuta :lol: Mały siłacz na sprężynach :shock:
Nasze psy nie miały siły chodzić na spacer - kurduplica wykończyła oba nasze, dziurą pomiedzy pustakami przełaziła do sasiadów. Tam wymęczyła do nieprzytomności labradorkę. Wracałą - nasze placki ciągle nic, wiec brała się za przekopywanie ogrodu :wh: Na spacerach robiła jakieć 5 razy kilometrów więcej i wracając do domu miała wiecej siły jak reszta stadka :pamm: Nie dałabym jej rady na dłużej, rozniosłaby nam dom i przekopała się do Chin :uaua:
Chyba się jeszcze nie witałam - Leoś to cudowny pies :serducho: Warto sprawdzić wielkość na żywo zanim się kupi :--:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:lol: wiem,ze to energiczne psy.....a ta psica o której mówisz na dodatek młoda i w okresie,kiedy ja energia rozpierała,wiec nie dziwie sie,ze przy jakby nie było leniwych leonach,robila za tornado :rotfl: .........a moze Ty zleoniałas=rozleniwiłas sie :hyper: i dałas jej za mało rozrywki :lol:......... w koncu gosci nalezy bawic :lol: i uprzedzac ich oczekiwania :rotflik:


bercik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 2009-10-26, 10:47
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bercik »

Moja zrobila sie juz "mocherem" ustawia wszystkie psy ale jednego nie popusci-Jaknajwiększy aport (kloc drewna ,gałąź itp),młodość w nią wstępuje i chodzi jak nakręcona
Zywe srebro pręgowane...............


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Fajny bokserek :) Chyba jedne z bardziej przyjacielskich psów. Z okna mojej pracy widuje jedną panią która chodzi codziennie z bokserem w ciągu moich 9 godzin pracy jakieś 5 razy na spacer. Na początku myslalem ze ma problemy z wyproznieniem ale podobno on ma za duzo energii i w domu szaleje :lol:


bercik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 2009-10-26, 10:47
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bercik »

Fajerwerkow juz nie ma (te czasy mineły) ale szczeniackie wybryki od czasu do czasu sie jeszcze zdarzaja.
Np uwielbia hasać z pusta butelka po wodzie mineralnej i tak ją ogryza az zostaje bezkształtna bryła plastiku............. :buach:


bercik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 2009-10-26, 10:47
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bercik »

sprawdzam czy mi zdjecie wskoczylo


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

Miałem ci ja kiedyś bokserkę. To przeurocze bydlę miało minkę bandyty ( dolny kiełek sterczał jej z zamkniętej mordki nadając wygląd psa kilera ) a charakter szczeniaczka. Energia rozpierała psinkę totalnie jak króliczka na bateriach Duracel - do 7 razy dłuższe działanie :D ( leosie widać jadą na zwykłych alkalicznych ) a Sprężyny w łapach i to chyba z tytanu.
Codziennie o 6.00 psinka się załatwiała ( zegarek w tyłku ani razu się nie spóźnił!!! ) moim problemem było czy zdążyłem wcześniej wstać by wyjść z psem na dwór :D
Dzień psina nauczyła się czekać na swoje stado ale za to wieczorem....
dzień, w dzień bez względu na pogodę ( nie przeszkadzały jej burze, śnieżyce, wichury i inne klęski pogodowe :D ) o godzinie 20.00 wychodziła na dwór by buszować po krzakolcach. Śmigała jak strzała. Wszystkie nadodrzanskie chaszcze musiała patrolować. Spacer z nią to było kilkukilometrowe podążanie za psem przez bite 3 godziny!!! Gdy z powodu fatalnej pogody kilka razy skróciłem spacer, psiaczek wstawał w nocy i demolował mieszkanie!!!
Przyznam ze wstydem że byłem zmęczony tym psem. Był kochany, taki szczenięco-wariacki ale po latach mogę powiedzieć że nie był to pies dla mnie. Źle dobrana rasa do trybu życia oraz z mojej strony mała wiedza na temat wychowania psa spowodowała że po jego odejściu przez dłuuuugie lata nie pomyślałem o innym psie. Muszę też się przyznać iż zamiast wychować psiaka, psiak wychował mnie. Dzisiaj wiem że to była tylko i wyłącznie moja wina.
Leoś w domu znalazł się wyłącznie za sprawą Grażyny. To ona chciała mieć psa. No cóż ja tylko nie oponowałem, taki już los faceta, kobieta chce to trzeba zająć się stroną techniczną ;-) Ja tylko widziałem w książce leosia i nic poza tym.
Lunka z nami jest już ponad 3 lata, nie wyobrażam sobie już domu bez leosia. Zachorowałem na leosie jak wszyscy w domu.
Bokserki są kochane ale leoś ...... Leoś jest po prostu dla mnie ;-) Z leosiem nawet bałagan w domu jest inny, niby duży ale go człowiek nie dostrzega :D


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:-D no prosze ile to emocji wywołał bokser ;-)


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Wroc_Luna pisze: Leoś jest po prostu dla mnie ;-) Z leosiem nawet bałagan w domu jest inny, niby duży ale go człowiek nie dostrzega :D
ech :booble: :serducho:


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Witamy
Amar i ja _kwiatek_ _kwiatek_


Pati
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Zapamniałam na śmierć że mam taką fajną, tematyczną fotę :mrgreen:
Ali i Pria _07_
Obrazek


ODPOWIEDZ