CWC Zabrze 18.10.2009

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
iwona i Car
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 581
Rejestracja: 2008-07-07, 04:12
Lokalizacja: Down Under

Post autor: iwona i Car »

danuta pisze:Ciekawe...........pewnie teraz juz wiecej tych ras pokazuje sie u Was?
No to troche lat uplynelo.
Wlasnie sprawdzilam , jest siedem hodowli Tibetan Mastiff.

Troche mnie zaskoczylo niektorych umaszczenia :shock:
myslalam ze ma wygladac tylko jak Twoj Danusia GRUBY i taki tylko mi sie podoba.
Tez nie doczytalam ze ta rasa jest szczekliwa , no moze sa jakies wyjatki.

Obrazek

Obrazek


Pozdrawiam Iwona :-)
Awatar użytkownika
iwona i Car
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 581
Rejestracja: 2008-07-07, 04:12
Lokalizacja: Down Under

Post autor: iwona i Car »

Znalazlam nawet bialego TIBETAN MASTIFF :shock:

A co najwazniejsze o duuuuuuzo zdrowsza rasa niz Rosyjskie Czarne teriery :cry:

CTR podatny jest na :
PRA (Progressive retinal atrophy ), elbow dysplasia, hip problems, chonrodisplaysea,Osteochrondritis, Cystinuria , allergies,
Ear Otitis ,atopy,epilepsy, liver shunt, heart problems.

TIBETAN MASTIFF doczytalam ze tylko na elbow dysplasia, hip problems.
A JAK DALEKO W STATYSTYCE ZA CZARNYMI TERIERAMI . :shock:

P.s.
Siiiii bo hodowcy CTR zrobia najazd na to forum i mnie zlinczuja ,
zamiast wziac sie ostro za selekcje :evil:


Pozdrawiam Iwona :-)
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

U nas mastify tez sa kolorowe i przyznam,ze kiedys podobał sie mi kolor błekitny...............zreszta taka jest moja suka :-D ,jednak po poznaniu wiekszej ilosci mastifów zdecydowanie jestem za kolorem czarnym z brazowymi podpalaniami.Te z białymi znaczeniami juz nie podobaja sie mi tak bardzo.Złote jakos wogóle mi nie siedza,choc jest na nie wielkie wziecie :mrgreen: wsród nowonabywców. Ja jednak pozostane przy czarnych ;-) robia na mnie wrazenie .......wrazenie takie jak w opisie rasy :-D
Ostatnio zmieniony 2009-10-21, 06:45 przez danuta, łącznie zmieniany 2 razy.


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

A co do szczekliwoscci :lol: oj potrafia dac czadu :lol: w szczególnosci noca,bo one wtedy ozywają :lol: i słowo daje,ze moje nie sa wyjatkiem :lol:
GEBA-Co do szczekliwosci jamników..........tez to znam :lol: bo miałam takowego "z odrzutu" i podziekował mi w kazdy mozliwy sposób,jaki tylko potrafi wymyslec jamnik :rotfl:
Ostatnio zmieniony 2009-10-21, 06:50 przez danuta, łącznie zmieniany 1 raz.


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

GRUBY jest piękny _04_ :serducho: Masywny chłopak... Nie jest tak wylewny w okazywaniu czułości (do obcych) tak jak Leony,ale przytulać się lubi :-D i pomiziać troszku po pyszczku :mrgreen: Robi ogromne wrażenie :serducho:


POZDRAWIAM...BEATA
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

CHINOOK78 pisze:GRUBY jest piękny _04_ :serducho: Masywny chłopak... Nie jest tak wylewny w okazywaniu czułości (do obcych) tak jak Leony,ale przytulać się lubi :-D i pomiziać troszku po pyszczku :mrgreen: Robi ogromne wrażenie :serducho:
:rotfl: taaaak :rotfl: w szczególnosci jak sobie kogos upatrzy,tak jak było w przypadku Waszego kolegi :lol: Moze masz jakies fajne fotki?


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Pewnie,że mam fotki :-) Wieczorem pomolestuję mężusia,by je wrzucił na forum. hmm...to będzie mój pierwszy raz,aż się boję :oops: Ale miejmy nadzieję,że damy radę :lol:


POZDRAWIAM...BEATA
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a co macie nie dac :-D instrukcja how to jest podklejona w dziale galerii-obrazkowa :-P


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

CHINOOK78 pisze:GRUBY jest piękny _04_ :serducho: Masywny chłopak... Nie jest tak wylewny w okazywaniu czułości (do obcych) tak jak Leony,ale przytulać się lubi :-D i pomiziać troszku po pyszczku :mrgreen: Robi ogromne wrażenie :serducho:
Jest wylewny, jak kogoś zna. Kochany Grubcio _04_


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

danuta pisze:Prosze bardzo-oto Gruby :-D

Obrazek

reszta na mojej stronce :-D www.leonberger.pl

A ja dopiero znalazlem temat. Fajny ten Gruby,wlasnie takiego chcialem jak nie wiedzialem jeszcze ze chcę leonburgera. Tybety u mnie są na drugim miejscu najfajniejszych ras


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Parys pisze:
CHINOOK78 pisze:GRUBY jest piękny _04_ :serducho: Masywny chłopak... Nie jest tak wylewny w okazywaniu czułości (do obcych) tak jak Leony,ale przytulać się lubi :-D i pomiziać troszku po pyszczku :mrgreen: Robi ogromne wrażenie :serducho:
Jest wylewny, jak kogoś zna. Kochany Grubcio _04_
No Ciebie Parys on kocha,bo pozwala sie Tobie tak pieknie wystawiac :lol: ,bo nie wiem,czy wszyscy wiedza,ze to Daga go wystawia :hyper: ,ale kolege CHINOOK tez polubił,bo cały czas sie go trzymał i domagal pieszczot :-D

Yack-nie ma sprawy co do posiadania mastifa :lol: pojezdzij po hodowcach,przyjedz tez do mnie i wybierz :hyper: szczenie :rotfl:


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Ooooo tak,tak... Nasz kolega zakochał się od pierwszego wejrzenia :-D Teraz ma dylemat-Akita,czy Mastif ? :mrgreen: A fotki będą wstawione w sobotę :yoow:


POZDRAWIAM...BEATA
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

CHINOOK78 pisze:t-Akita,czy Mastif ? :mrgreen:
:hyper: :hyper: :hyper: :rotfl:


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

:tjump:


POZDRAWIAM...BEATA
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

danuta pisze:
Parys pisze:
CHINOOK78 pisze:GRUBY jest piękny _04_ :serducho: Masywny chłopak... Nie jest tak wylewny w okazywaniu czułości (do obcych) tak jak Leony,ale przytulać się lubi :-D i pomiziać troszku po pyszczku :mrgreen: Robi ogromne wrażenie :serducho:
Jest wylewny, jak kogoś zna. Kochany Grubcio _04_
No Ciebie Parys on kocha,bo pozwala sie Tobie tak pieknie wystawiac :lol: ,bo nie wiem,czy wszyscy wiedza,ze to Daga go wystawia :hyper: ,ale kolege CHINOOK tez polubił,bo cały czas sie go trzymał i domagal pieszczot :-D

Yack-nie ma sprawy co do posiadania mastifa :lol: pojezdzij po hodowcach,przyjedz tez do mnie i wybierz :hyper: szczenie :rotfl:
_11_ _całus_ _całus_ _całus_ _całus_


ODPOWIEDZ