Cacib Poznan

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Spróbuję zamieścić te moje męczarnie fotograficzne... To jedyne w miarę wyraźne fotki z całej mojej dwugodzinnej działalności. Do tego jeszcze zadziałał mój SKS, więc i podpisy mogą być pomylone. Wybaczcie i ewtl skorygujcie...

Archisia, Yack i BJ:
Obrazek[/img]

BJ:
Obrazek[/img]

BJ:
Obrazek[/img]

BJ i łokieć mojej żony:
Obrazek[/img]

Pluto:
Obrazek[/img]

Bono (chyba???):
Obrazek[/img]

Bono:
Obrazek[/img]

buzi, buzi:
Obrazek[/img]

Artus:
Obrazek[/img]

Bono:
Obrazek[/img]

???:
Obrazek[/img]

???:
Obrazek[/img]

Bajka:
Obrazek[/img]

Bajka:
Obrazek[/img]

Arwena?:
Obrazek[/img]

Afri?:
Obrazek[/img]

Wybaczcie nędzną jakość i nędzną ilość... Ale ma taki a nie inny aparat.
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2009-11-09, 20:35 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Pierwsze "???" to chyba Artus - sądząc po spodniach Abrus...
Drugie "???" to z pewnością Sofokles LW
:smoke:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

_całus_ dzieki


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Mariblue
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 366
Rejestracja: 2008-12-28, 18:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)

Post autor: Mariblue »

Dzięki embe! _kwiatek_ Ale BJ ma elegancką solową sesję. Świetnie wygląda :-D


Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Mariblue pisze:...BJ ma elegancką solową sesję...
To wcale nie dlatego bym w jakiś sposób preferował jakiegokolwiek psa/sukę lub właściciela/kę... Oni po prostu razem ze mną nudzili się na dworze, oczekując wejścia na ring a tylko tam mój nędzny aparacik chwytał jakie-takie światło. Były i inne ładnie doświetlone foty, ale na nich albo pies, albo właścicielka mieli głupie miny i postawy, a takich nie będę zamieszczał z powodu strachu o swoją skórę :mrgreen: !
:smoke:


Mariblue
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 366
Rejestracja: 2008-12-28, 18:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)

Post autor: Mariblue »

embe pisze:
Mariblue pisze:...BJ ma elegancką solową sesję...
To wcale nie dlatego bym w jakiś sposób preferował jakiegokolwiek psa/sukę lub właściciela/kę... Oni po prostu razem ze mną nudzili się na dworze, oczekując wejścia na ring a tylko tam mój nędzny aparacik chwytał jakie-takie światło. Były i inne ładnie doświetlone foty, ale na nich albo pies, albo właścicielka mieli głupie miny i postawy, a takich nie będę zamieszczał z powodu strachu o swoją skórę :mrgreen: !
:smoke:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

embe pisze:Pierwsze "???" to chyba Artus - sądząc po spodniach Abrus...
Drugie "???" to z pewnością Sofokles LW
:smoke:
dokładnie - opadające spodnie wskazują wybitnie na artusa ;-) próbowałam je sobie spiąć z (wędrującą dla odmiany w górę) bluzką przy pomocy spinki mocującej nr startowy, ale eksperyment się nie powiódł i w rezultacie na ringu prócz kierowania psami musiałam jeszcze łapać własną garderobę
a czy mógłby ktoś wstawić pełną stawkę z wynikami? bo ja w końcu nie odebrałam katalogu :dramatic: i nawet nie wiedziałam, że konkurowałyśmy z bliską kuzynką, czyli córką Arii Clementis Canis - miotowej siostry Abyśki


bono
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2009-05-18, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: bono »

My również gratulujemy wszystkim wygranym i bardzo cieszymy się z naszego zwycięstwa _02_ . Pomyśleć że zastanawialiśmy się nad wystawianiem naszego pupilka


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

bono pisze:My również gratulujemy wszystkim wygranym i bardzo cieszymy się z naszego zwycięstwa _02_ . Pomyśleć że zastanawialiśmy się nad wystawianiem naszego pupilka
to chyba w przyszłości już nie będziecie mieć takich rozterek ;-) gratulacje :aplaus:


bono
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2009-05-18, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: bono »

chyba nie dzięki za wsparcie :-D


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

bono pisze:...bardzo cieszymy się z naszego zwycięstwa...
:aplaus: :aplaus: :aplaus:
Ja cieszę się, że Was osobiście poznałem _kwiatek_
:smoke:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

abrus pisze:...a czy mógłby ktoś wstawić pełną stawkę z wynikami?
Ja absolutnie nie, gdyż nie mam takiej podzielności uwagi, aby jednocześnie fotografować, notować i obserwować... Poza tym też nie miałem katalogu.
:smoke:


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Embe pisze:BJ i łokieć mojej żony:
:rotfl:

Dzięki za wwrzucenie foto :-)

Ja katalog mam ale wynikow ni w ząb nie pamiętam
A nie wiedzialem ze bono, tez tu jest - jeszcze raz gratuluję zwycięstwa :aplaus:
Ostatnio zmieniony 2009-11-09, 22:41 przez yack, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

<p>2009.11.08. CACIB Poznań</p><p><strong><font size="3">Leonberger, </font></strong> - Sędzia/Judge: Anna Rogowska</p><hr />
<strong><font size="2">Psy - Dogs
</font></strong>
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td colspan="4">&nbsp;<strong>Klasa szczeniąt-puppy class</strong>
<p>&nbsp;</p><hr /></td></tr><tr><td>&nbsp;FERNANDO Leo Grande Cuore
</td><td>nb
</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa młodzieży-junior class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;BONO Psia Psota
</td><td>&nbsp;dosk</td><td>I
</td><td>Zw. Młodzieży
</td></tr><tr><td>&nbsp;BALOO JUNIOR Bertusowy Gaj </td><td>&nbsp;dosk</td><td>II
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;FELIKS Złota Horda
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>III</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa pośrednia-intermediate class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;SOFOKLES Ligocka Wataha
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>I
</td><td>&nbsp;CWC, CACIB, NDPwR, <strong><span style="font-size: 8pt; font-family: Tahoma; color: red">BOB</span></strong></td></tr><tr><td>&nbsp;Dragongardens CARUSO DE CACIQUE</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>II
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa otwarta-open class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;ARTUS Bertusowy Gaj
</td><td>dosk.
</td><td>I
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;ORANGE DREAMBOY Lwia G&oacute;ra
</td><td>&nbsp;nb.</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa champion&oacute;w-champion class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;HERKULES Lowe von Blumengarten</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>&nbsp;I</td><td>&nbsp;CWC, res. CACIB
</td></tr><tr><td>&nbsp;PLUTO Woscany
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>&nbsp;II</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td colspan="4">&nbsp;<strong><font size="2">Suki - Bitches
</font></strong>
<hr /></td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa młodzieży-junior class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;COOL DIAMOND Ginger Heaven</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>I
</td><td>&nbsp;Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior
</td></tr><tr><td>&nbsp;BASZA Kazimierska Kraina</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>II</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<span class="postbody">Juhaszvari-Kedves HALIMA</span></td><td>&nbsp;</td><td>III
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;COOL ENIGMA Ginger Heaven</td><td>&nbsp;bdb</td><td>IV</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa pośrednia-intermediate class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;INES F. Bora z Miloticek</td><td>&nbsp;nb
</td><td>&nbsp;
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa otwarta-open class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;ARWENA Bertusowy Gaj
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>I
</td><td>&nbsp;CWC, res. CACIB
</td></tr><tr><td>&nbsp;RINA z Kicina
</td><td>&nbsp;bdb</td><td>II
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;COCO CHANEL Leo Grande Cuore
</td><td>&nbsp;bdb</td><td>III
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa champion&oacute;w-champion class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;APHRODITE Member of the Leogang</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>I
</td><td>&nbsp;CWC, CACIB, NDSwR</td></tr></tbody></table>
Ostatnio zmieniony 2009-11-09, 23:27 przez abrus, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

uzupełnijcie choć te dziury


ODPOWIEDZ