parafrazując - do Fausto

Wyniki i relacje foto z wystaw

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

parafrazując - do Fausto

Post autor: tsode »

@ Fausto

pozwolę sobie odnieść się, po raz pierwszy i ostatni, do Pana uwag na sąsiednim forum nt leonbergerów.
Chciałabym podkreślić, że nie posiadam ŻADNEGO forum, natomiast bywam czytelnikiem wielu z nich, w różnych tematach.
Dla mnie Pana post to kolejne 'ujadanie' i prezentowanie swoich różnorakich Pana frustracji.
Mam swoje zdanie i je prezentuję w miejscu, które w danej chwili uważam za stosowne.
I proszę się więcej nie fatygować - nie mam zamiaru tracić czasu na odpowiedzi.
Jest mi również nadzwyczajniej obojętne Pana zdanie na temat mojego wykształcenia ogólnego, zawodowego i specjalistycznego.

Mogę jedynie podkreślić swoją konsternację w kwestii braku współpracy hodowców w rasie. Państwa forum stara się ośmieszyć tych, którzy mają zdanie odmienne od prezentowanych na Pana forum.

Mogę tylko dodać, że bardzo mi Pana żal ,że nie zna Pan i nie rozumie Pan urody i piękna charakterów leonbergerów.

I odniosę się tylko do jednego Pana posta:
"Gdyby psy umiały mówić ...
To pewnie by cię namówiły żebyś wysmarowała kolejnego posta. Czekamy. Chyba nam nie odmówisz? Będzie dobra zabawa.."

Właśnie wysmarowałam - pod 'namową' mojego psa, który nauczył mnie, jak być codziennie radosnym i codziennie tolerancyjnym w stosunku do wszystkich innych istot żywych.
Czego i Panu życzę.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

nic dodac nic ujac


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
xrayarth
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 2009-10-19, 21:12
Lokalizacja: Wilcza, Slaskie

Post autor: xrayarth »

"pod 'namową' mojego psa, który nauczył mnie, jak być codziennie radosnym i codziennie tolerancyjnym w stosunku do wszystkich innych istot żywych"

:y: :y: :y:


DEJLA - Nasza Duma
Rosne, rosne i konca nie widac )))
ODPOWIEDZ