Leonberg 2009
Moderator: Wroc_Luna
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
<table border="1" cellspacing="0" cellpadding="0" style="border-collapse: collapse"><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong> Welpenberatung Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td> teilgenommen</td> <td> <p align="left">Eole de l´oppidum gaulis
Sconfinato Leonzio Floyd
Digger Maximilian v d Grönninger Seen
Zampano Zhidan v d Hexenbrücke
Diego v d Grönninger Seen
Bogomir v Löwenzahn
Eiko v d Aigner Obermühle
Don v d Grönninger Seen
Altair v d Osenbach
Dr Doolittle Löwe aus Kurpfalz
Frodo v Schloß Rio </p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong> Welpenberatung Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td> teilgenommen</td> <td> <p align="left"> Inya v Leodipaco
Epona
Zorana �Zora v d Hexenbrücke
Sconfinato La Trussardi
Sconfinato Morena Riva
Ayka Löwe v Androkles
Anastasia v d Osenbach
Daya v d Grönninger Seen
Kiwi Pee Wee of Lion Dream
Etana v d Aigner Obermühle
Esteema v d Aigner Obermühle
Kuna Matata of Lion Dream
Golden Honey amore Cordi
Zoe Zamira v d Hexenbrücke </p></td> </tr><tr><td colspan="2" align="center"><strong>Jüngstenklasse Rüden</strong></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><strong>SG 1</strong></td> <td align="left"> <p> Skjaergaardens Halloween Midnight Wolf</p></td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 2</strong></td> <td align="left">Arthemons Lauveens</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 3</strong></td> <td align="left">Illak Löwe v Kleebach</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 4</strong></td> <td align="left">Rene Löwe v Bayern</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG</strong></td> <td align="left">Dajosch-Basko Löwe v Atzenberg</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>VV</strong></td> <td align="left">Lars Aplins Boy v d Landwehr
Taifun King v Kleinen Dörfchen,
Daro Löwe v Atzenberg,
Fürst Gringo v Schloss Rio,
Jolly Joker Endor of Lion Dream,
Falco v Schloß Rio,
Bodo v Königsborner Tor,
Quax v St Wendelin,
Lord Jokkel v Holzland</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>VSP</strong></td> <td align="left">Gordon Florian Salve Leon</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>WV</strong></td> <td align="left">Mathorka´s Karibu Sana
Festo v Schloß Rio</td> </tr> <tr align="center"> <td colspan="2"><strong>Jüngstenklasse</strong> <strong>Hündinnen</strong></td> </tr><tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><strong>SG 1</strong></td> <td> <p align="left"> Jolie Jade v Dreiburgenland</p></td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 2</strong></td> <td align="left"><font face="Arial" size="2"> </font>Skjaergaardens Halloween Twilight</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 3</strong></td> <td align="left">Luna Aplins Girl v d Landwehr</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 4</strong></td> <td align="left">Isabella Löwe v Kleebach</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG</strong></td> <td align="left">Leona Aplins Girl v d Landwehr
Anni v d Abtsküche
Irawadi v Löwengarten
Frl. Franzi v Schloß Turm
Amarna v d Abtsküche
Hera uit´ t Berggat
Aila v d Abtsküche
Skjaergaardens Halloween Boogie Woogie</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>VV</strong></td> <td align="left">Vanilla v Sissyhaus
Fritzi v Schloß Rio
Finny v Schloß Rio
Baghira Samara v d Löwenpranke
Follow me Friedl v Schloß Rio
Baghira v Königsborner Tor
Indra v d Bärenpranke
Irresistible Isis v Dreiburgenland
Blade v Königsborner Tor</td> </tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Jugendklasse Rüden </strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" class="MsoNormal"><font size="1" color="#ff0000"><strong>Ju - CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" class="MsoNormal"><font size="1" color="#ff0000"><strong>Ju ChA</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" class="MsoNormal"> <font size="1" color="#ff0000"><strong>Jugendsieger</strong></font></p> </td> <td> Heron v Löwengarten</td> </tr> <tr> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font size="2" color="#ff0000"><strong>Res. Ju CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font size="2" color="#ff0000"><strong>Res Ju ChA</strong></font></p></td> <td> Rosaceeen Eleocharis</td> </tr> <tr> <td><strong>SG 3</strong></td> <td> Ludwig v Heidersiefen</td> </tr> <tr> <td><strong>SG 4</strong></td> <td> Knickerbockers Gamma Ray</td> </tr> <tr> <td><strong>SG</strong></td> <td> Hudson v Löwengarten
Knickerbockers in flames
Lionslord Babylon Child
Pinbitaan Nightstar
Dapsang du Manoir de la Roanne
Black Sabbath Member oft the Leogang
Kio Dreamboy v d Landwehr
Gustel v d Zornigen Zecke
Loveliens Hakon
Giaccomo Gino v Löwe v Bernburger Land
Boyzone ´ s Royal Flush
Memicedaiska Ultimus
Khaima´s Saturday Ducky
Pyrmetsän Forzando
Harko Meus Amicus
Carles-Pluto von der Drachenburg</td> </tr> <tr> <td><strong>G</strong></td> <td> Leon v Heidersiefen
Unico v Goldenen Vlies
Liongate´s Diamond
Fibbes � Frolic v d Zornigen Zecke
Dancer v d Aigner Obermühle
Grizzly d er Bär v d zornigen Zecke
Ann´s Crandle Hymiehoss
Teamides Qubic Quandango,
Itchy of Easy Hope</td> </tr> <tr> <td><strong>GGD</strong></td> <td> Kronos Dario v Holzland</td> </tr> <tr> <td><strong>zurückgezogen</strong></td> <td> Ruprecht Löwe v Bayern</td> </tr><tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr align="center"><td colspan="2"> <strong>Jugendklasse Hündinnen</strong></td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 1 </strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>J.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>J ChA</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong> <font size="2" color="#ff0000">Jugendsiegerin</font></strong></p> </td> <td> Namupalan Cacao N´Cream</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font size="2" color="#ff0000"><strong>Res. Ju CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font size="2" color="#ff0000"><strong>Res Ju ChA</strong></font></p></td> <td align="left"> Skjaergaardens Halloweeen Memory</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG 3</strong></td> <td> Star of Regulus Lucky Penny</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 4</strong></p> </td> <td> Unique v Sissyhaus</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG</strong></p> </td> <td> Mariechen v Heidersiefen
Lionslord Byzantia
Insha of Easy Hope
Salsa Agya Woscany
Sunshine Lady v kleinen Dörfchen
Rosaceeen Erika
Dabu du Manoir de la Roanne
Birma Zielona Cieszyniaka
Hesita van Leodipaco
Koivuleijonan Babitschka Bernice
Surprice Woscany</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>G</strong></td> <td> <p align="left">Anna´s Crandle Hanne
Banshee Girl Member of the Leogang
Universe v Sissyhaus
Fienja Fienchen v d Zornigen Zecke
Hailey Delmar v Dreiburgenland
Allegra Löwe v Isartal
Incredible Phoebe of Lion Dream
Elea v Königsstein
Knockando´s QMP Quinta Red
Gutemine v d Zornigen Zecke
Yoshiba Yarome v d Hexenbrücke
Dionysia Domus Corona
Happiness uit´ t BerggatArcanine Gylippus
Carlotta v d Drachenburg
Pyrymet´s Flattement
Alexa Lauveens</p></td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>GGD</strong></td> <td>Camilla v d Drachenburg
Djana</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>disq.</strong></td> <td>Diva v d Geestequelle </td> </tr> <p> </p><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Zwischenklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1 </strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td> Karo Löwe v Württemberg</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Res.CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Res.ChA</strong></font></p> </td> <td> Iskan Löwe v Zschopautal</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>V 3</strong></td> <td> Kendo Löwe v Württemberg</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>V 4</strong></td> <td> Charid v d Aigner Obermühle</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>V</strong></td> <td> Umberto Ligocka Wataha</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG</strong></td> <td> Dayo Dahoma Löwe v Goldberg
Veuve Cliquot ory v d Waranhoeve
Midas Maximus
Bergan Bohemia Qwerty</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>zurückgezogen</strong></td> <td> Maximus v d Bachtalen</td></tr><p> </p><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Zwischenklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>Formwert</strong></p></td> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>Hund</strong></p></td> </tr> <tr align="center"> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1 </strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong> <font size="2" color="#ff0000">Clubsiegerin</font></strong></p> </td> <td> Fjalar vom Löwengarten </td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Res.CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Res.ChA</strong></font></p> </td> <td> Skjaergaardens Be my Valentine</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 3</strong></p></td> <td> Kaya Löwe v Württemberg</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 4</strong></p></td> <td> Leandro v Welland </td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V</strong></p></td> <td> Bindi v h Leonhuuske
Elly v Schloß Rio
Didion du Violon d ´Or
Arwena Bertusowy Gaj
Caramella Inga Löwe v d Tomburg
Rosamunda Alfa Leonis
Frida v Löwengarten
Kimaciboa´s Bo Derek</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG</strong></td> <td> Amy Cimera v Watzekwald
Hana Assa Riacny
Cara Mia Löwe v Drevenack
Inca Löwe v Zschopautal
Milena v Welland
Star of Regulus Red Robin
Chandika v d Aigner Obermühle
Daina v Alten Eulenturm
Adriana v Ortenburger Land
Holly v Titushof
Alexa v d Osnitz</td> </tr> <tr> <td align="center"><font face="Arial" size="2"><strong>G</strong></font></td> <td> Ymachi´s Isabella Donna</td></tr><p> </p><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Offene Klasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td> Tarkaleoes Atlantic Ted into Sionnarush</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-ChA</strong></font> </p></td> <td> Liongate´s Asterix</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 3</strong></p></td> <td> Fairytroll´s ZorakZoran</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 4</strong></p></td> <td> Grindvaktens Best Belgarion Bri</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V</strong></p></td> <td> Bugsy Roy Arcondia
Kwenobe Balfen Aplin
Kimo Krumme v d Bachtalen
Kansas v Welland
Fuego
Sylbert Emperor Ridge at Sancholees,
Liongate´s Agas
Skjaergaardens Casino Paddlewheel
Dixon v Löwengarten
Asco zur Burg Windeck
Zidan v d Osnitz
Gep´s Big Bear good Guy a Leomas,
Eaden-Earl v Schlossturm
Hakuna c Bora z Miloticek
Vorget Minot Qadesh du Bouc d´Or
Freid is Gay av Eirabelstone</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG</strong></td> <td>Poldi Löwe v Bayern
Ungar Ursus v Matthiasberg
Earl Dario Jr v Dreiburgenland
Sconfinato Fausto Fellow
Ivo ltd Edition v d Landwehr
Digger-Dirk v Schloß Rio
Darius v Zeitschelhof
Freelander v t´ Laurierenhof
Filou v St Moritz Kirchlein
Aragon 1. v d Drachenburg
Prinz Poldi v Roßbach
Lark-Lennox Löwe v Vogtland
Gillmor Löwe v Burgstall
Quando Löwe v Bayern
Gambler van ´t Laurienenhof</td> </tr> <tr> <td><strong>G</strong></td> <td>Fritz v d Frankenhöhe
Bayoware v d Aigner Obermühle
Apollo v h Leonhuuske</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Offene Klasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td> Agatha v Gäuboden</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-ChA</strong></font></p></td> <td> Dragongaardens Proud Mary</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 3</strong></p></td> <td> Fiona Fabrice v Welland</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 4</strong></p></td> <td> Taboo v Sissyhaus</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V</strong></p></td> <td> Kwenobe Balfen Cherika at Ridingback
Rua Soleil Kart Nuar
Fly v d Frankenhöhe
Meus Amicus Fenja
Eluna Nato del Amore
Alana v Krutscheid
Colchique du Violon d´Or
Nalle Woscany
Rim Hassani Kuzi v Kleinen Dörfchen
Corazon de la Pierre Oiseau
Hella v Deisterblick
Forza Ravennna of the Bernese Garden
Desposita v d Wetterspitze
Adelgundis v Gäuboden
Always Samsara Sunshine
Henriett C Bora z Miloticek
Jakima v d Landwehr
Evviva-Edita v Schloss-Turm
Dena Dakini Nato del Amore
Ebby v Eichbüel
Gesine Löwe v Thüringen
Gypsy Lion Debonnaire
Daubailoo Ariel
Bayleen de l´Amour en Haritage
Enjoy Bear´s Cajsa Cavat
Dronacha Glenna Lass of Usquebaugh
Kalibra v Equitania
Baby BAB v Vluyner Tannenhof
Skjaergaardens Love for New Year
Camilla Löwe aus Kurpfalz
Zintra v d Osnitz
Kiss me Kate v Equitania
Liongate´s Another Diamond</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG</strong></td> <td> Goja-Finesse v Holzland
Volcane du domaine des princesses de l´atlas
Fiona Lion de la Toison d´Or
Azza Foresta z Vanovske
Amanda v Lechtal
Georgina v d Kaisereiche</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Championklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <font color="#ff0000"><strong>CAC
ChA</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong><font size="2" color="#ff0000"> Clubsieger</font></strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong><font color="#ff0000">BOB</font></strong></p> </td> <td> Forest Leo v Jerichower Land </td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-ChA</strong></font></p></td> <td align="left"> Bucr</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"> Rosaceae Amaranthus</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V 4</strong></td> <td align="left"> Unkas Löwe v Osning</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V</strong></td> <td align="left"> Aquino v Diemensland
Dustin v Wittringer Wald
Lord Luna Leo
Emirbrazil v Titushof
Kwenobe Balfen Shiku
Blizzmajazz Lord Finesse
Amadeus from Magic Castle</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Championklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <font color="#ff0000"><strong>CAC
ChA</strong></font></p> </td> <td> Rosaceeen Dielytra</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-ChA</strong></font></p></td> <td align="left"> Neverendig Story v Sissyhaus</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"> Franciss Bess Ensson Bohemia</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V 4</strong></td> <td align="left"> Lorena Woscany</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V</strong></td> <td align="left"> Kalyiani Kirsten v Welland
My lovely Phantasy v d Waranhoeve
Wiyot Nancy Drew
Elixier Lion de la Toison d´Or
Felicita Fumia Sulle orme di Antigua
Skjaergaardens Brilliant Jade
Caecilia Löwe v Kurpfalz</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>SG</strong></td> <td align="left"> Aphrodite Member of the Leogang
Idbangabia Löwe v Walhall</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"> <strong>Veteranenklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>1 Platz</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong><font size="2" color="#ff0000">Vet.-</font></strong><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td> Arpad v Heidersiefen</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>2 Platz</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Vet,-Res.-ChA</strong></font></p></td> <td> <p align="left">Cäsar v Bergwald</p></td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Veteranenklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>1 Platz</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong><font size="2" color="#ff0000">Vet.-</font></strong><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td align="left"> Pandazoman la Nikita</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>2 Platz</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Vet,-Res.-ChA</strong></font></p></td> <td align="left"> Emanuelle v Equitania</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>3 Platz</strong></td> <td align="left"> Rosaceae Silene</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>4 Platz</strong></td> <td align="left"> Donja v Hambacher Schloss</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>ausserdem
teilgenommen</strong></td> <td align="left"> von Sheeba´s Lady Fairy-Fashion
Johandys Ätta
Appolonia v d Zornigen Zecke
Audrey Zaricke udoli
Wiyot Cleo
Pita-Lisett v d Osnitz</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Ehrenklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>Platz 1</strong></p></td> <td> Falco King v Welland</td> </tr> <tr align="center"> <td> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>Platz 2</strong></p></td> <td align="left"> Pinbittan Ilta-Tuuli</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>Platz 3</strong></td> <td align="left"> Twister du Manoir de la Roanne</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Ehrenklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>Platz 1</strong></p></td> <td> Ezra D Bora z Miloticek</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>Platz 2</strong></p></td> <td align="left"> Kim Kylie v d Bachtalen</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Zuchtklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td><div align="center"> </div><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>V 1</strong></p> </td> <td> Kwenobe Balfen Hullanta</td> </tr> <tr align="center"> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p></td> <td align="left"> Zorba Ligocka Wataha</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"><p> Volk du Manoir de la Roanne </p></td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Zuchtklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td><div align="center"> </div><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>V 1</strong></p> </td> <td align="left"> Fee van t´ Drongengoedhos</td> </tr> <tr align="center"> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p></td> <td align="left"> Dragongaardens Overnight Sensation</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"> Vloxie du Manoir de la Roanne</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 4</strong></td> <td align="left"> Husarka c Bora z Miloticek</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V</strong></td> <td align="left"> Brooklyn v Löwengarten</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>SG</strong></td> <td align="left"> Lionscourt Belisana
Oh Pretty Girl v Kleinen Dörfchen
Dream come True of Lion Dream
Aida Prinzessin v d Drachenburg</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Leistungsklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td><div align="right"> </div><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>V 1</strong></p> </td> <td align="left"> Majan´s Zeuss the Star of North</td> </tr> <tr align="center"> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> </td> <td align="left"> Nemo v d Rasenmühle</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"> Volkhov du Manoir de la Roanne</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 4</strong></td> <td align="left"> Schorsch Berger v Mühlenbach</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V</strong></td> <td align="left"> Indigo v Equitania</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>SG</strong></td> <td align="left"> Gandalf-Aragon v Holzland
Viktor v Mühlenbach
Endor Apollo v Holzland</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>G</strong></td> <td> Ferro v Förstersee</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Leistungsklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> </td> <td align="left"> Scarlet Saphira v d Osnitz</td> </tr> <tr align="center"> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p></td> <td align="left"> Ezra Zidaya v Holzland</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>SG 3</strong></td> <td align="left"> Dara Anca v Wittringer Wald </td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>SG 4</strong></td> <td align="left"> Cimbaly v Schloß Turm</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"> <strong>Paarklasse</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr align="center"> <td> <strong>1. Platz</strong></td> <td><div align="left"> Petra Junehall mit den Hunden
</div> Kwenobe Balfen Shiku & Kwenobe Balfen Sherika</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"> <strong>Nachzuchtgruppen</strong></p></td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>1.Platz</strong></td> <td> <p align="left">Zwinger v d Hexenbrücke</p></td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"> <strong>Zuchtgruppen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr align="center"> <td> <strong>1. Platz</strong></td> <td align="left"> Kwenobe</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>außerdem
teilgenommen</strong></td> <td align="left"> Member oft he Leogang
Liongate
v d Drachenburg
Bora z Miloticez
v Sissyhaus</td></tr></tbody></table>
Sconfinato Leonzio Floyd
Digger Maximilian v d Grönninger Seen
Zampano Zhidan v d Hexenbrücke
Diego v d Grönninger Seen
Bogomir v Löwenzahn
Eiko v d Aigner Obermühle
Don v d Grönninger Seen
Altair v d Osenbach
Dr Doolittle Löwe aus Kurpfalz
Frodo v Schloß Rio </p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong> Welpenberatung Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td> teilgenommen</td> <td> <p align="left"> Inya v Leodipaco
Epona
Zorana �Zora v d Hexenbrücke
Sconfinato La Trussardi
Sconfinato Morena Riva
Ayka Löwe v Androkles
Anastasia v d Osenbach
Daya v d Grönninger Seen
Kiwi Pee Wee of Lion Dream
Etana v d Aigner Obermühle
Esteema v d Aigner Obermühle
Kuna Matata of Lion Dream
Golden Honey amore Cordi
Zoe Zamira v d Hexenbrücke </p></td> </tr><tr><td colspan="2" align="center"><strong>Jüngstenklasse Rüden</strong></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><strong>SG 1</strong></td> <td align="left"> <p> Skjaergaardens Halloween Midnight Wolf</p></td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 2</strong></td> <td align="left">Arthemons Lauveens</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 3</strong></td> <td align="left">Illak Löwe v Kleebach</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 4</strong></td> <td align="left">Rene Löwe v Bayern</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG</strong></td> <td align="left">Dajosch-Basko Löwe v Atzenberg</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>VV</strong></td> <td align="left">Lars Aplins Boy v d Landwehr
Taifun King v Kleinen Dörfchen,
Daro Löwe v Atzenberg,
Fürst Gringo v Schloss Rio,
Jolly Joker Endor of Lion Dream,
Falco v Schloß Rio,
Bodo v Königsborner Tor,
Quax v St Wendelin,
Lord Jokkel v Holzland</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>VSP</strong></td> <td align="left">Gordon Florian Salve Leon</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>WV</strong></td> <td align="left">Mathorka´s Karibu Sana
Festo v Schloß Rio</td> </tr> <tr align="center"> <td colspan="2"><strong>Jüngstenklasse</strong> <strong>Hündinnen</strong></td> </tr><tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><strong>SG 1</strong></td> <td> <p align="left"> Jolie Jade v Dreiburgenland</p></td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 2</strong></td> <td align="left"><font face="Arial" size="2"> </font>Skjaergaardens Halloween Twilight</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 3</strong></td> <td align="left">Luna Aplins Girl v d Landwehr</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG 4</strong></td> <td align="left">Isabella Löwe v Kleebach</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>SG</strong></td> <td align="left">Leona Aplins Girl v d Landwehr
Anni v d Abtsküche
Irawadi v Löwengarten
Frl. Franzi v Schloß Turm
Amarna v d Abtsküche
Hera uit´ t Berggat
Aila v d Abtsküche
Skjaergaardens Halloween Boogie Woogie</td> </tr> <tr align="center"> <td><strong>VV</strong></td> <td align="left">Vanilla v Sissyhaus
Fritzi v Schloß Rio
Finny v Schloß Rio
Baghira Samara v d Löwenpranke
Follow me Friedl v Schloß Rio
Baghira v Königsborner Tor
Indra v d Bärenpranke
Irresistible Isis v Dreiburgenland
Blade v Königsborner Tor</td> </tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Jugendklasse Rüden </strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" class="MsoNormal"><font size="1" color="#ff0000"><strong>Ju - CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" class="MsoNormal"><font size="1" color="#ff0000"><strong>Ju ChA</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" class="MsoNormal"> <font size="1" color="#ff0000"><strong>Jugendsieger</strong></font></p> </td> <td> Heron v Löwengarten</td> </tr> <tr> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font size="2" color="#ff0000"><strong>Res. Ju CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font size="2" color="#ff0000"><strong>Res Ju ChA</strong></font></p></td> <td> Rosaceeen Eleocharis</td> </tr> <tr> <td><strong>SG 3</strong></td> <td> Ludwig v Heidersiefen</td> </tr> <tr> <td><strong>SG 4</strong></td> <td> Knickerbockers Gamma Ray</td> </tr> <tr> <td><strong>SG</strong></td> <td> Hudson v Löwengarten
Knickerbockers in flames
Lionslord Babylon Child
Pinbitaan Nightstar
Dapsang du Manoir de la Roanne
Black Sabbath Member oft the Leogang
Kio Dreamboy v d Landwehr
Gustel v d Zornigen Zecke
Loveliens Hakon
Giaccomo Gino v Löwe v Bernburger Land
Boyzone ´ s Royal Flush
Memicedaiska Ultimus
Khaima´s Saturday Ducky
Pyrmetsän Forzando
Harko Meus Amicus
Carles-Pluto von der Drachenburg</td> </tr> <tr> <td><strong>G</strong></td> <td> Leon v Heidersiefen
Unico v Goldenen Vlies
Liongate´s Diamond
Fibbes � Frolic v d Zornigen Zecke
Dancer v d Aigner Obermühle
Grizzly d er Bär v d zornigen Zecke
Ann´s Crandle Hymiehoss
Teamides Qubic Quandango,
Itchy of Easy Hope</td> </tr> <tr> <td><strong>GGD</strong></td> <td> Kronos Dario v Holzland</td> </tr> <tr> <td><strong>zurückgezogen</strong></td> <td> Ruprecht Löwe v Bayern</td> </tr><tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr align="center"><td colspan="2"> <strong>Jugendklasse Hündinnen</strong></td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 1 </strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>J.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>J ChA</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong> <font size="2" color="#ff0000">Jugendsiegerin</font></strong></p> </td> <td> Namupalan Cacao N´Cream</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font size="2" color="#ff0000"><strong>Res. Ju CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font size="2" color="#ff0000"><strong>Res Ju ChA</strong></font></p></td> <td align="left"> Skjaergaardens Halloweeen Memory</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG 3</strong></td> <td> Star of Regulus Lucky Penny</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG 4</strong></p> </td> <td> Unique v Sissyhaus</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>SG</strong></p> </td> <td> Mariechen v Heidersiefen
Lionslord Byzantia
Insha of Easy Hope
Salsa Agya Woscany
Sunshine Lady v kleinen Dörfchen
Rosaceeen Erika
Dabu du Manoir de la Roanne
Birma Zielona Cieszyniaka
Hesita van Leodipaco
Koivuleijonan Babitschka Bernice
Surprice Woscany</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>G</strong></td> <td> <p align="left">Anna´s Crandle Hanne
Banshee Girl Member of the Leogang
Universe v Sissyhaus
Fienja Fienchen v d Zornigen Zecke
Hailey Delmar v Dreiburgenland
Allegra Löwe v Isartal
Incredible Phoebe of Lion Dream
Elea v Königsstein
Knockando´s QMP Quinta Red
Gutemine v d Zornigen Zecke
Yoshiba Yarome v d Hexenbrücke
Dionysia Domus Corona
Happiness uit´ t BerggatArcanine Gylippus
Carlotta v d Drachenburg
Pyrymet´s Flattement
Alexa Lauveens</p></td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>GGD</strong></td> <td>Camilla v d Drachenburg
Djana</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>disq.</strong></td> <td>Diva v d Geestequelle </td> </tr> <p> </p><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Zwischenklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1 </strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td> Karo Löwe v Württemberg</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Res.CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Res.ChA</strong></font></p> </td> <td> Iskan Löwe v Zschopautal</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>V 3</strong></td> <td> Kendo Löwe v Württemberg</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>V 4</strong></td> <td> Charid v d Aigner Obermühle</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>V</strong></td> <td> Umberto Ligocka Wataha</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG</strong></td> <td> Dayo Dahoma Löwe v Goldberg
Veuve Cliquot ory v d Waranhoeve
Midas Maximus
Bergan Bohemia Qwerty</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>zurückgezogen</strong></td> <td> Maximus v d Bachtalen</td></tr><p> </p><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Zwischenklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>Formwert</strong></p></td> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>Hund</strong></p></td> </tr> <tr align="center"> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1 </strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong> <font size="2" color="#ff0000">Clubsiegerin</font></strong></p> </td> <td> Fjalar vom Löwengarten </td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Res.CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Res.ChA</strong></font></p> </td> <td> Skjaergaardens Be my Valentine</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 3</strong></p></td> <td> Kaya Löwe v Württemberg</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 4</strong></p></td> <td> Leandro v Welland </td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V</strong></p></td> <td> Bindi v h Leonhuuske
Elly v Schloß Rio
Didion du Violon d ´Or
Arwena Bertusowy Gaj
Caramella Inga Löwe v d Tomburg
Rosamunda Alfa Leonis
Frida v Löwengarten
Kimaciboa´s Bo Derek</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG</strong></td> <td> Amy Cimera v Watzekwald
Hana Assa Riacny
Cara Mia Löwe v Drevenack
Inca Löwe v Zschopautal
Milena v Welland
Star of Regulus Red Robin
Chandika v d Aigner Obermühle
Daina v Alten Eulenturm
Adriana v Ortenburger Land
Holly v Titushof
Alexa v d Osnitz</td> </tr> <tr> <td align="center"><font face="Arial" size="2"><strong>G</strong></font></td> <td> Ymachi´s Isabella Donna</td></tr><p> </p><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Offene Klasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td> Tarkaleoes Atlantic Ted into Sionnarush</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-ChA</strong></font> </p></td> <td> Liongate´s Asterix</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 3</strong></p></td> <td> Fairytroll´s ZorakZoran</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 4</strong></p></td> <td> Grindvaktens Best Belgarion Bri</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V</strong></p></td> <td> Bugsy Roy Arcondia
Kwenobe Balfen Aplin
Kimo Krumme v d Bachtalen
Kansas v Welland
Fuego
Sylbert Emperor Ridge at Sancholees,
Liongate´s Agas
Skjaergaardens Casino Paddlewheel
Dixon v Löwengarten
Asco zur Burg Windeck
Zidan v d Osnitz
Gep´s Big Bear good Guy a Leomas,
Eaden-Earl v Schlossturm
Hakuna c Bora z Miloticek
Vorget Minot Qadesh du Bouc d´Or
Freid is Gay av Eirabelstone</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG</strong></td> <td>Poldi Löwe v Bayern
Ungar Ursus v Matthiasberg
Earl Dario Jr v Dreiburgenland
Sconfinato Fausto Fellow
Ivo ltd Edition v d Landwehr
Digger-Dirk v Schloß Rio
Darius v Zeitschelhof
Freelander v t´ Laurierenhof
Filou v St Moritz Kirchlein
Aragon 1. v d Drachenburg
Prinz Poldi v Roßbach
Lark-Lennox Löwe v Vogtland
Gillmor Löwe v Burgstall
Quando Löwe v Bayern
Gambler van ´t Laurienenhof</td> </tr> <tr> <td><strong>G</strong></td> <td>Fritz v d Frankenhöhe
Bayoware v d Aigner Obermühle
Apollo v h Leonhuuske</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Offene Klasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td> Agatha v Gäuboden</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-ChA</strong></font></p></td> <td> Dragongaardens Proud Mary</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 3</strong></p></td> <td> Fiona Fabrice v Welland</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 4</strong></p></td> <td> Taboo v Sissyhaus</td> </tr> <tr> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V</strong></p></td> <td> Kwenobe Balfen Cherika at Ridingback
Rua Soleil Kart Nuar
Fly v d Frankenhöhe
Meus Amicus Fenja
Eluna Nato del Amore
Alana v Krutscheid
Colchique du Violon d´Or
Nalle Woscany
Rim Hassani Kuzi v Kleinen Dörfchen
Corazon de la Pierre Oiseau
Hella v Deisterblick
Forza Ravennna of the Bernese Garden
Desposita v d Wetterspitze
Adelgundis v Gäuboden
Always Samsara Sunshine
Henriett C Bora z Miloticek
Jakima v d Landwehr
Evviva-Edita v Schloss-Turm
Dena Dakini Nato del Amore
Ebby v Eichbüel
Gesine Löwe v Thüringen
Gypsy Lion Debonnaire
Daubailoo Ariel
Bayleen de l´Amour en Haritage
Enjoy Bear´s Cajsa Cavat
Dronacha Glenna Lass of Usquebaugh
Kalibra v Equitania
Baby BAB v Vluyner Tannenhof
Skjaergaardens Love for New Year
Camilla Löwe aus Kurpfalz
Zintra v d Osnitz
Kiss me Kate v Equitania
Liongate´s Another Diamond</td> </tr> <tr> <td align="center"><strong>SG</strong></td> <td> Goja-Finesse v Holzland
Volcane du domaine des princesses de l´atlas
Fiona Lion de la Toison d´Or
Azza Foresta z Vanovske
Amanda v Lechtal
Georgina v d Kaisereiche</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Championklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <font color="#ff0000"><strong>CAC
ChA</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong><font size="2" color="#ff0000"> Clubsieger</font></strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong><font color="#ff0000">BOB</font></strong></p> </td> <td> Forest Leo v Jerichower Land </td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-ChA</strong></font></p></td> <td align="left"> Bucr</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"> Rosaceae Amaranthus</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V 4</strong></td> <td align="left"> Unkas Löwe v Osning</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V</strong></td> <td align="left"> Aquino v Diemensland
Dustin v Wittringer Wald
Lord Luna Leo
Emirbrazil v Titushof
Kwenobe Balfen Shiku
Blizzmajazz Lord Finesse
Amadeus from Magic Castle</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Championklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <font color="#ff0000"><strong>CAC
ChA</strong></font></p> </td> <td> Rosaceeen Dielytra</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-CAC</strong></font></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong>Res.-ChA</strong></font></p></td> <td align="left"> Neverendig Story v Sissyhaus</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"> Franciss Bess Ensson Bohemia</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V 4</strong></td> <td align="left"> Lorena Woscany</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>V</strong></td> <td align="left"> Kalyiani Kirsten v Welland
My lovely Phantasy v d Waranhoeve
Wiyot Nancy Drew
Elixier Lion de la Toison d´Or
Felicita Fumia Sulle orme di Antigua
Skjaergaardens Brilliant Jade
Caecilia Löwe v Kurpfalz</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>SG</strong></td> <td align="left"> Aphrodite Member of the Leogang
Idbangabia Löwe v Walhall</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"> <strong>Veteranenklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>1 Platz</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong><font size="2" color="#ff0000">Vet.-</font></strong><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td> Arpad v Heidersiefen</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>2 Platz</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Vet,-Res.-ChA</strong></font></p></td> <td> <p align="left">Cäsar v Bergwald</p></td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Veteranenklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>1 Platz</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong><font size="2" color="#ff0000">Vet.-</font></strong><font color="#ff0000"><strong>ChA</strong></font></p> </td> <td align="left"> Pandazoman la Nikita</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>2 Platz</strong></p> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><font color="#ff0000"><strong> Vet,-Res.-ChA</strong></font></p></td> <td align="left"> Emanuelle v Equitania</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>3 Platz</strong></td> <td align="left"> Rosaceae Silene</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>4 Platz</strong></td> <td align="left"> Donja v Hambacher Schloss</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <strong>ausserdem
teilgenommen</strong></td> <td align="left"> von Sheeba´s Lady Fairy-Fashion
Johandys Ätta
Appolonia v d Zornigen Zecke
Audrey Zaricke udoli
Wiyot Cleo
Pita-Lisett v d Osnitz</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Ehrenklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>Platz 1</strong></p></td> <td> Falco King v Welland</td> </tr> <tr align="center"> <td> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>Platz 2</strong></p></td> <td align="left"> Pinbittan Ilta-Tuuli</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>Platz 3</strong></td> <td align="left"> Twister du Manoir de la Roanne</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Ehrenklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>Platz 1</strong></p></td> <td> Ezra D Bora z Miloticek</td> </tr> <tr align="center"> <td align="center"> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"> <strong>Platz 2</strong></p></td> <td align="left"> Kim Kylie v d Bachtalen</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Zuchtklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td><div align="center"> </div><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>V 1</strong></p> </td> <td> Kwenobe Balfen Hullanta</td> </tr> <tr align="center"> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p></td> <td align="left"> Zorba Ligocka Wataha</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"><p> Volk du Manoir de la Roanne </p></td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Zuchtklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td><div align="center"> </div><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>V 1</strong></p> </td> <td align="left"> Fee van t´ Drongengoedhos</td> </tr> <tr align="center"> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p></td> <td align="left"> Dragongaardens Overnight Sensation</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"> Vloxie du Manoir de la Roanne</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 4</strong></td> <td align="left"> Husarka c Bora z Miloticek</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V</strong></td> <td align="left"> Brooklyn v Löwengarten</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>SG</strong></td> <td align="left"> Lionscourt Belisana
Oh Pretty Girl v Kleinen Dörfchen
Dream come True of Lion Dream
Aida Prinzessin v d Drachenburg</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Leistungsklasse Rüden</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td><div align="right"> </div><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>V 1</strong></p> </td> <td align="left"> Majan´s Zeuss the Star of North</td> </tr> <tr align="center"> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p> </td> <td align="left"> Nemo v d Rasenmühle</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 3</strong></td> <td align="left"> Volkhov du Manoir de la Roanne</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V 4</strong></td> <td align="left"> Schorsch Berger v Mühlenbach</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>V</strong></td> <td align="left"> Indigo v Equitania</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>SG</strong></td> <td align="left"> Gandalf-Aragon v Holzland
Viktor v Mühlenbach
Endor Apollo v Holzland</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>G</strong></td> <td> Ferro v Förstersee</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"><strong>Leistungsklasse Hündinnen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr> <td> <p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 1</strong></p> </td> <td align="left"> Scarlet Saphira v d Osnitz</td> </tr> <tr align="center"> <td><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px"><strong>V 2</strong></p></td> <td align="left"> Ezra Zidaya v Holzland</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>SG 3</strong></td> <td align="left"> Dara Anca v Wittringer Wald </td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>SG 4</strong></td> <td align="left"> Cimbaly v Schloß Turm</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"> <strong>Paarklasse</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr align="center"> <td> <strong>1. Platz</strong></td> <td><div align="left"> Petra Junehall mit den Hunden
</div> Kwenobe Balfen Shiku & Kwenobe Balfen Sherika</td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"> <strong>Nachzuchtgruppen</strong></p></td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>1.Platz</strong></td> <td> <p align="left">Zwinger v d Hexenbrücke</p></td></tr><tr><td colspan="2"><p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px" align="center"> <strong>Zuchtgruppen</strong></p></td> </tr> <tr> <td colspan="2"> </td></tr><tr align="center"> <td> <strong>1. Platz</strong></td> <td align="left"> Kwenobe</td> </tr> <tr align="center"> <td> <strong>außerdem
teilgenommen</strong></td> <td align="left"> Member oft he Leogang
Liongate
v d Drachenburg
Bora z Miloticez
v Sissyhaus</td></tr></tbody></table>
Ostatnio zmieniony 2009-10-10, 01:43 przez abrus, łącznie zmieniany 2 razy.
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
A tu link do fotek na stronie Eremeya,ktory otrzymalam mailem
Leonberg 2009 na www Eremeya
i link do zdjec od Tone Mosby z hodowli Skjaergaardens
Leonberg 2009 by Tone Mosby
Leonberg 2009 na www Eremeya
i link do zdjec od Tone Mosby z hodowli Skjaergaardens
Leonberg 2009 by Tone Mosby
Ostatnio zmieniony 2009-10-10, 03:11 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] zycze Ci milego dnia:)))
-
- super leomaniak
- Posty: 1096
- Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
Dzięki za dodatkową ucztę dla okagingerheaven pisze:A tu link do fotek na stronie Eremeya,ktory otrzymalam mailem
Leonberg 2009 na www Eremeya
i link do zdjec od Tone Mosby z hodowli Skjaergaardens
Leonberg 2009 by Tone Mosby
Przetłumaczcie proszę oznaczenia ocen. Z moją znajomością niemieckiego, a właściwie jej brakiem, nie mogę dopasować do "naszych" W młodzieży nie było doskonałych?
I jeszcze proszę o wyjaśnienie klas, które na wykazie są po weteranach
Pozdrawiam ;)
Ahadanuta pisze:W mlodziezy nie rozdaja ocen doskonalych-nigdy.........ocena b.dobra to sukces
jak tak chwilę pomyśleć to ma to sens Młodzież przecież jest zazwyczaj taka ... młodzieżowa Pewnie wychodzą z założenia, że ocena doskonała oznacza doskonałego osobnika bez względu na klasę Czyli teoretycznie doskonały w młodzieży równałby się doskonałemu w championach ... W długodojrzewającej rasie właściwie niemożliwe
Widziałam wprawdzie przypadek (inna rasa, choć też molos), że sędzia dał BOB 9-miesięcznemu pieskowi z młodzieży choć w starszych klasach przyznał CWC i oceny doskonałe ....
Pozdrawiam ;)
Leistungklasse to klasa użytkowa
Ehrenklasse to klasa honowowa dla psów z tytułem Interchampiona lub Zwyciezców z Leonbergu Psa i Suki ( Clubsieger Leonberg )
To jest super bo w ten sposób jeden piekny pies lub suka nie może blokować dostepu do tego tytułu innym.
Proste , raz zdobyłeś Zwyciestwo Klubu, wystarczy, pozwól innym, nie da sie tych tytułów kolekcjonować.
Ehrenklasse to klasa honowowa dla psów z tytułem Interchampiona lub Zwyciezców z Leonbergu Psa i Suki ( Clubsieger Leonberg )
To jest super bo w ten sposób jeden piekny pies lub suka nie może blokować dostepu do tego tytułu innym.
Proste , raz zdobyłeś Zwyciestwo Klubu, wystarczy, pozwól innym, nie da sie tych tytułów kolekcjonować.
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
dziękuję!Archisia pisze:Leistungklasse to klasa użytkowa
Ehrenklasse to klasa honowowa dla psów z tytułem Interchampiona lub Zwyciezców z Leonbergu Psa i Suki ( Clubsieger Leonberg )
Dobry patent! W ten sposób tworzą elitarny klub zwycięzcówTo jest super bo w ten sposób jeden piękny pies lub suka nie może blokować dostepu do tego tytułu innym.
Proste , raz zdobyłeś Zwyciestwo Klubu, wystarczy, pozwól innym, nie da sie tych tytułów kolekcjonować.
Pozdrawiam ;)