cacib Wrocław 2009

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Re: Wrocław 2009 czyli ludzka głupota nie ma granic

Postprzez jumbo w Wczoraj, 19:40
Team DD ewoluował w DDT(czytelnicy posiadający tak zwane wykształcenie ogólne wiedzą pewnie co to jest)w kazdym razie nie ma nic wspolnego z załogą G.Tak się sklada,że żadnej z Pan do swoich bliżnich nie zaliczam,a moja tolerancja wobec Was bedzie wieksza jezeli zrobie specjalizacje z psychiatrii klinicznej.Co do małych czarnych,bardzo małych i slodziaków to nie Pani D odwiedzajaca Wrocław o tym pisała,a ta ktora w tym czasie wojazowała po swiecie.Co małe to wredne jak mówią w gminie,w każdym razie z moich spodni nie da sie zrobić namiotu wystawowego dla leonbergerów w przeciwienstwie do portek Pani D.I czy przypadkiem odwiedzając Wrocław nie potknęła się Pani i nie wpadła do Odry bo na Onecie pisali,ze w niedziele nagle zalało Ostrów Tumski?Mam nadzieję,że się Pani nie przeziębiła.



Droga Pani Kaju, bardzo płytkie tak IQ termosa, w przeciwieństwie do Pani moja duża d...a ma swojego miłośnika. Kochanego ciała nigdy nie za wiele.

Wszystkie pozostałe Państwa posty - NO COMMENTS
[/i]


Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »



Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Parys pisze:Re: Wrocław 2009 czyli ludzka głupota nie ma granic

Postprzez jumbo w Wczoraj, 19:40
Team DD ewoluował w DDT(czytelnicy posiadający tak zwane wykształcenie ogólne wiedzą pewnie co to jest)w kazdym razie nie ma nic wspolnego z załogą G.Tak się sklada,że żadnej z Pan do swoich bliżnich nie zaliczam,a moja tolerancja wobec Was bedzie wieksza jezeli zrobie specjalizacje z psychiatrii klinicznej.Co do małych czarnych,bardzo małych i slodziaków to nie Pani D odwiedzajaca Wrocław o tym pisała,a ta ktora w tym czasie wojazowała po swiecie.Co małe to wredne jak mówią w gminie,w każdym razie z moich spodni nie da sie zrobić namiotu wystawowego dla leonbergerów w przeciwienstwie do portek Pani D.I czy przypadkiem odwiedzając Wrocław nie potknęła się Pani i nie wpadła do Odry bo na Onecie pisali,ze w niedziele nagle zalało Ostrów Tumski?Mam nadzieję,że się Pani nie przeziębiła.




Droga Pani Kaju, bardzo płytkie tak IQ termosa, w przeciwieństwie do Pani moja duża d...a ma swojego miłośnika. Kochanego ciała nigdy nie za wiele.

Wszystkie pozostałe Państwa posty - NO COMMENTS
[/i]
:oklask:
tak swoja droga to co ma rozmiar spodni do leonow i forum o rasie?? :chmmm:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Mariblue
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 366
Rejestracja: 2008-12-28, 18:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)

Post autor: Mariblue »

Daga, dzięki za zdjęcia :aplaus: Planowałam być na wystawie, ale mnie grypsko w domu uziemiło :wall:
Ostatnio zmieniony 2009-10-01, 19:30 przez Mariblue, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Gratulacje dla zwycięzców :aplaus:


ARSELINA
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Czy jakaś dobra duszyczka poda mi numer katalogowy Barrego ????


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

839. BARRY Cavis Leonis


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Jola+leony pisze:839. BARRY Cavis Leonis
Dziękuję :)

Poszedł wniosek na Mł.Ch.Pl, teraz czekamy :)


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Przez ok miesiąc nie miałam dostępu do internetu, ale już w końcu jest ok. Wracając do wystawy we Wrocławiu i całego tego nieprzyjemnego zajścia... hmm...w sumie wszystko już zostało opisane. Minęło też sporo czasu i każdy już pewnie ochłonął z emocji. Chciałabym jednak stwierdzić fakt,że takie "najeżdżanie" na hodowcę lub hodowlę,w rezultacie odnosi odwrotny skutek od zamierzonego celu. Przecież to logiczne,że nikt nie kupuje psa w ciemno. Myślę,że każdy przed wyborem szczeniaka,przegląda strony różnych hodowli,dowiaduje się więcej o hodowlach i w końcu odwiedza wybraną hodowle. Niektórzy kupują szczeniaka,bo po prostu chcą szczeniaka wybranej rasy i akurat gdzieś tam w hodowli są "małe",więc dokonują zakupu. Jednak myślę,że w większości każdy szuka szczeniaka w hodowlach,gdzie podobają nam się psy,czyli przyszli rodzice naszego wybranka...Tak, też było w moim przypadku. Uważam,że Julka jest piękną,mocną suką i również podoba mi się Pluto !!! Na Wrocławskiej Wystawie usłyszałam z ironicznym uśmiechem na twarzach,że Pluto daje "mizerne" potomstwo (i wskazano mi na 2 psy-dzieciaki po Plucie,które brały udział w wystawie) "Życzono mi powodzenia" w przyszłości na wystawach ze swoim psem. No cóż...Nie sztuka mieć ogromnego psa,który ugina się pod swoją masą,ale takiego,który jest proporcjonalny do swojej postury i który ładnie się porusza. Chcę też powiedzieć,że byłam w Zielonej Cieszyniance i życzę każdemu takiej hodowli... Psy i szczeniaki są w super warunkach,a nie tak jak zostało mi to przedstawione w opisie przez innych hodowców,na owej wystawie. Nie jest niczym miłym uczestniczyć w takim "ujadaniu" jeden na drugiego...nie ukrywam,że cała ta sytuacja była dla mnie zaskoczeniem. Szanuję każdą hodowlę za to co robi i nie mam nic do hodowców,ale jak słyszy się taką nienawiść do innych wśród hodowców,którzy się dobrze znają,to daje to troszkę do myślenia. Pozdrawiam...


POZDRAWIAM...BEATA
SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Gratuluję odniesionych sukcesów :yes: :oklask:
Ostatnio zmieniony 2009-10-13, 22:27 przez SISQO, łącznie zmieniany 1 raz.


POZDRAWIAM...BEATA
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

"Nie sztuka mieć ogromnego psa,który ugina się pod swoją masą,ale takiego,który jest proporcjonalny do swojej postury i który ładnie się porusza"
mam nadzieje ze kiedys dolaczysz do grona hodowcow ,bo takie podejscie wlasnie jest pozadane :serducho:
a reszta sie nie przejmuj :lol:
Ostatnio zmieniony 2009-10-13, 22:31 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

W takim bądź razie ciekawe, że "ktoś" mówiąc o tym potomstwie, wskazał na młodziutkie psy z klasy szczeniąt, wiedząc, że sam Pluto bardzo długo dojrzewał, nabierał masy, długo był młodzieżowy - a w efekcie końcowym - jest fantastycznym samcem o wspaniałym wyrazie i jedynym w swoim rodzaju jesli chodzi o ten typ leonbergera w Polsce ;-) swoje wygrał i wygrywac jeszcze będzie, i ja myślę że 'ta osoba' doskonale o tym wie..


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ