Będzin = Wystawa Krajowa

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Będzin = Wystawa Krajowa

Post autor: Solencja »

Data; 26.07.2009
Leony ocenia p. Magdalena Kozłowska
Stawka ;
suki:
młodzieży: Juhaszwari Kedves Halima
pośrednia ; Ramona zacisze nad Olza
Ulawna ligocka Wataha
psy:
posrednia: Boston Gulli Galaxy Oss
w sumie ; 4 leonki.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

normalnie tlum :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

To juz ktoras taka wystawa tłumna _ow_ gdzie te leony na wakacje wyjechały? :mrgreen:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

3 lata temu to byla norma ale w ciagu 3 lat duzo sie zmienilo ,ciekawe -faktycznie w tym roku kilka wystaw takich slabo obstawionych :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

My będziemy ale na MP tylko. Trzymajcie kciuki ^^


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Na Będzin na MP się wybiera niezła polska czołówka więc podium raczej z góry znane _ow_ ale trzymam kciuki za ocenę indywidualną :y: też tam miałam jechać no i się nie zglosilam a po terminie sie okazalo ze mam i psa i transport :cry:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

Hahah zagniemy ich wszystkich! ;p Po ostrych treningach z Lupkiem potrafimy wszystko do perfekcji i niech inni nawet nie próbują się z nami mierzyć ;p
Nie no ale tak na serio, straszne wysiłki ostatnio wkładaliśmy w przygotowanie i mam nadzieję, że się opłaci i przejdziemy chociaż eliminacje, dzisiaj mieliśmy trening z panią handlerką i powiedziała, że wszystko jest w należytym porządku i widzi w nas nadzieję :) No może pies nie był dzisiaj skory do pracy bo upał a wiadomo jak to z moim leniem jest. Myślę, że będzie dobrze. Łud szczęścia by się przydał!


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Wiesz, tam niektórzy nawet jakby te figury tyłem zrobili i zamiast trójkąta koło to i tak wygrają za NAZWISKO... :-? Ale w kazdym bądź razie super, ze tyle czasu i zapału w te treningi z Lupkiem wlozyliscie i zyczę lokaty (bo eliminacje przechodzi 4 osoby i z nich sie wybiera lokaty) to pewnie wiesz. Super, ze znowu Leonberger zacznie się pokazywac w Mlodym Prezenterze. 2 lata temu szalał Michał z KASANDRĄ Oaza Wschodu i byli w wielkim finale w Poznaniu na 4 lokacie co jest wspaniałym sukcesem !!! Wam tez zyczę samych sukcesów bo praca czyni mistrza :mrgreen:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Wystawa w Będzinie to koło mnie. Mam jakieś 2 km. No cóż ale my już będziemy nad morzem i moim chłopcy i dziewczynka będą zażywać morskich kąpieli. :pamm: _hopa_ _04
Szkoda bo Szamanek mógłby powalczyć ...... hihi_


Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

Nie mów, że będzie Szydłowska... i ta cała reszta.


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Nie mam pojęcia ale na 100% Alicja Nowak i Mateusz Legieta bo sami mówili. No i znam pare osób takich wygrywających raz na jakiś czas co jadą ale to... jak mówisz że wszystko jest perfect, to mam nadzieje, że ich tam rozwalisz :-P


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

Kółeczko, T, I, trójkąt ze zmianą miejsca i bez potrafimy się ładnie ustawić i hmm damy rade będziemy nowymi gwiazdami w tym interesie ;p


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Plecy prosto, nie zasłaniaj psu sędziemu, jak pokazujesz zgryz to pamiętaj o odwróceniu pyska w stronę sędziego, bo sedzia sam sobie podchodzić nie będzie no i poćwicz sobie historię rasy leonberger, conieco o budowie, wymagane cechy rasy, pierwotna uzytkowosc, jakie rasy skrzyzowano by powstal leonberger, co kto w ktorym roku , jakim miejscu - z tego tez sędziowie lubią pytać jak mają humor, ale nie kazdy sędzia, choc teraz to juz coraz częstsze zjawisko i ja zawsze sie tez pod takim kątem przygotowywuje pod kazda wystawe ;-) zebys nie byla zaskoczona :mrgreen:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

o z tymi zębami dobrze, że mi powiedziałaś. Co do historii to już tylu osobom ją opowiadałam, że znam ją na pamięć tylko problem z datami :) Kurcze, ale mnie teraz nastraszyłaś ;p


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

No co Ty ja w Ciebie wierze :-D acha i jak będą figury w parach to pamietaj ze pies ma byc po wewnetrznej i jak sie razem ustawiacie w statyce to psy pyskami do siebie. A masz jakies zdjęcie Lupka jak go ustawiasz ??? Chetnie bym zobaczyla :-D


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ