Lublin

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Khaira pisze:


Obrazek

Ines F. Bora z Miloticek
Chyba suczkę znudziła wystawa _04_


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

tsode pisze:Po tych zdjęciach z wystawy, zastanawiam się / absolutnie nie chcąc się nikomu przypochlebić :mrgreen: , ani nikogo urazić/
czy młode psy nie reagują jakoś dziwnie na niektórych ludzi,np.sędziego :-P ?
bo to wg mnie nie jest normalne, że aż trzy młode sunie, miały w jakiś tam sposób podkulony ogon
mam po prostu wątpliwości- ot taka sobie refleksja laika wystawowego:-P
Tsode nie mam pojecia bo u mnie ogon kulila tylko kaja .....o bajke sie balam jak to bedzie bo socjalke to ona ma slaba na tej wsi a przez chorobsko Gali malo czasu na cokolwiek ,bylam pewna ze choc ogon podkuli a ona nie -nie byla jakas super pewna siebie ale jednak ogona nie skulila :roll: .
A ci co pisza od razu ze to corka Baloo kuli ogon (mowa o elzie)-jest to tez wnuczka innych genow ,a nie zauwazylam aby baloo badz suki spokrewnione z nim w mojej hodowli byly lekliwe i kulily ogony.... :mrgreen: Gdyby chciala ewentualnie zjesc jakiegos psa-to mozna zrzucic na jego geny ,gdyby miala krowe-rowniez-ale kulenia ogona raczej na geny mojego Baloo zrzucic sie nie da :roll: ja bym to zrzucila na inne geny ale co tam-niech bedzie-corka baloo kuli ogon bo ojciec ma paskudnie lekliwa i niezrownowazona psychike ,a co sobie poszalal to jego :hahah: .Odmowilam krycia nim w skadynawii-nie bynajmniej ze wzgledu na psychike ani dlatego ze jego dzieci mi sie nie podobaja -ale chce byc pewna ze nie daje swoich paskudnych lap a tego pewna byc nie moge poki nie zobacze przynajmniej polowy jego potomstwa na zywo :arrow:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

No cóż, to była akurat pierwsza wystawa Elzy, gdzie podkuliła ogon, każemu sie może zdarzyć :mrgreen: Jakby wystartowała z zebami to bym się mniej zdziwiła, ale widocznie uznała, że podkulenie ogona bedzie szerzej akceptowalne :rotfl:


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Wiem Kasia,przeciez widzialam ja na wystawie halowej gdzie psy zazwyczaj czesciej kula ogony i nie kulila :-? .
Ale ona ma to na pewno po Baloo ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ