Krajowa Grudziądz 18.04

Moderator: Wroc_Luna

McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Wow ale fajne :-D niech już u nas powstanie ten klub leonbergera , tez cos takiego zrobimy :-D mam artystyczną dusze :mrgreen: wyrzeźbie w glinie 15-kg Barrego i będzie za BOBa :rotfl: co tam puchary wielkości człowieka :rotfl: A tak na powaznie to szkoda ze u nas takie troche zacofanie z tymi nagrodami, wystawy byłyby jakies takie przyjemniejsze wtedy.. albo na Bisach nie zniechęcałoby to wlascicieli do jechania do domu zaraz po ocenie..
:booble:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

sluchajcie..a jak to mozliwe ze w katalogu w dacie urodzenia saturna pisze ze jest z 19.09.2008 a jego brat Satir jest z 21.07.2008???I sami wlasciciele mowili ze ma 7 meisiecy a w rzeczywistosci ma prawie 9???Blad w metryce??mozliwe to???bo ze w rodowodzie moze byc blad to wiem ale w metryce?????a wlasciciele bardzo sympatyczni wiec na pewno specjalnie takiej daty urodzenia nie podali :lol: no ale musza wiedziec ile ich pies ma miesiecy przeciez... :chmmm:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

gingerheaven pisze:no to sie pewnie spotkamy a moze przedtem tez na jakims prywatnym spacerze w koncu ale moze bez mojej malej bo Rambo ja wybitnie pokochal
no Rambo w Bajeczce chyba naprawdę się zakochał _04_ jeszcze po powrocie do domu miał taki zakochany wzrok _13_
na spacer chętnie, naszemu wariatowi brakuje towarzystwa do zabaw _02_


ania&tomek
ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

co do tych dwóch różnych dat to rzeczywiście dziwne :chmmm: gdzieś na pewno musi być błąd


ania&tomek
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

gingerheaven pisze:sluchajcie..a jak to mozliwe ze w katalogu w dacie urodzenia saturna pisze ze jest z 19.09.2008 a jego brat Satir jest z 21.07.2008???I sami wlasciciele mowili ze ma 7 meisiecy a w rzeczywistosci ma prawie 9???Blad w metryce??mozliwe to???bo ze w rodowodzie moze byc blad to wiem ale w metryce?????a wlasciciele bardzo sympatyczni wiec na pewno specjalnie takiej daty urodzenia nie podali :lol: no ale musza wiedziec ile ich pies ma miesiecy przeciez... :chmmm:
Saturn ma dobrze, mają po 7 , to Satir musi miec jakiś błąd.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ale wlasciciel Satira mowil mi ze odbieral Satira we wrzesniu ......jak mial 8 tygodni ....to ja juz nic nie wiem :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

:owow:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

o nawet tu pisze-link
zglupiec mozna :lol: i co teraz??? :chmmm:i spojrz na date postow ,a wg katalogu Saturn jest z 19 wrzesnia :lol:
Ostatnio zmieniony 2009-04-21, 20:43 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Nika
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 453
Rejestracja: 2009-03-28, 00:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Nika »

A jesteście pewne że to rodzeni bracia. Z tego co doszłam w necie to 19.09.08 był miot po FAKIRZE i KARZE. Może to był również miot na "S" ale szczeniaki mogą być po innych rodzicach.


Pozdrawiam Ola :)
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no juz zagadke rozwiklalam-nie sa to bracia :oops: on ma inna matke..ciekawy pomysl 2 mioty S w jednym roku-latwo o pomylki ale nie jest zabronione :lol: .Saturn jest po Lexa Lwia Gora a Satir jest po Asuzi Skarb Warmii,maja tego samego ojca


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

Saturn jest po suce Lexa Lwia Góra czy Kara Lwia Góra, bo ja znalazlam miot z 19.09.08 ale to byly szczeniaki po suce Kara Lwia Góra /6 w miocie/


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

w katalogu pisze lexa i urodzone 19.09


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

a na stronie hodowli pisze ze byly szczeniaki 19.09. po tych rodzicach co pisalam wczesniej. Moze to jeszcze inny miot.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

moze sie dwa urodzily w tym samym dniu-tak bywa :lol: ale najwazniejsze ze sprawa wyjasniona :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

no to dochodzenie zakończone :lol: rzeczywiście w jednym roku dwa mioty na S mogą powodować takie zamieszanie, ale tak jak dagmara mówisz najważniejsze że sprawa wyjaśniona :-D


ania&tomek
ODPOWIEDZ