Krajowa Grudziądz 18.04

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

dzieki mam wlasne :lol: Ale mogliby cos dawac symbolicznie a nie wstaeczke :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:lol: no bo juz mysle co z tym zrobic,-jakbym oddala na złom,to nawet na flaszke nie zarobie :lol: a myslalam,ze komus radosc sprawie :rotfl: zartuje oczywiscie :rotfl:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Debiuty się udały _02_ :uaua: Brawo, już po stresie :aplaus: Teraz tylko gratulacje :oklask:


Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

:oklask:


Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

:yes:


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

:aplaus: gratulacje !!!!


ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

Jestesmy bardzo zadowoleni, nasz pies tez :-) . W nagrode za wystawe był nad jeziorem a teraz odsypia szalenstwa wystawowe. :walk: Myslałem ze reke dzis strace :-) tak się cieszył na widooooooook innych psiaków. :lol:


ania&tomek
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

ania_tomek pisze:Jestesmy bardzo zadowoleni, nasz pies tez :-) . W nagrode za wystawe był nad jeziorem a teraz odsypia szalenstwa wystawowe. :walk: Myslałem ze reke dzis strace :-) tak się cieszył na widooooooook innych psiaków. :lol:

Hehe, moja suczka tez zawsze odsypia po wystawie ^^

Nie da sie jej zmobilizowac przez dwa dni :D

Gratulacje :wh: :aplaus:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

noo,bardzo zabawowy sympatyczny ten wasz klocek :-D milo bylo was poznac :-D
moze sie do bydgoszczy zglosicie??sedziuje norweg,ja chyba sie skusze z moja enigma chocby dla opisu samego,bo jej taka wystawa do niczego nie potrzebna :-x


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

Po dzisiejszym dniu nie powiem mamy pewne zakusy na Bydgoszcz w maju. :-).


ania&tomek
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Gratulacje wyników !!! Noo.. i już po wszystkim :lol: nie było tak źle, jak co niektórzy tu się obawiali :-P No i dziękujemy za fotorelacje :aplaus: ...a to i tak dobrze, że wstążeczki dali, ja myslalam, ze ten zwyczaj w Polsce juz całkiem zanikł :-D


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ania_tomek pisze:Po dzisiejszym dniu nie powiem mamy pewne zakusy na Bydgoszcz w maju. :-).
no to sie pewnie spotkamy a moze przedtem tez na jakims prywatnym spacerze w koncu :lol: ale moze bez mojej malej bo Rambo ja wybitnie pokochal :rotfl:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

McDzik pisze:Gratulacje wyników !!! Noo.. i już po wszystkim :lol: nie było tak źle, jak co niektórzy tu się obawiali :-P No i dziękujemy za fotorelacje :aplaus: ...a to i tak dobrze, że wstążeczki dali, ja myslalam, ze ten zwyczaj w Polsce juz całkiem zanikł :-D
ja sie niczego nie obawialam bo dla mnie klasa szczeniat i mlodziezy to zabawa :lol: to ze bajeczka dzis wygrala nie znaczy nic-mi chodzilo o obserwacje jej zachowania na wystawie a wiadomo ze jej mamuska wariuje na wystawach :cry: ale jestem przedumna ze nie skulila ogona ani razu,nosila nisko ale tak ma nosic leon :lol: a wstazeczki to ja nie wiem,dawno juz nie wystawialam w tej klasie :lol: a jak wystawialam kiedys dawno temu gale,kaje i dalego w szczeniorach to dostaly medale nawet-takie nie zlote czy jakies ale kazde szczenie dostalo medal -wiem ze w szczeniakach nie daja a tamte byly inne niz w doroslej klasie ale w koncu tez sie placi za to szczenie i to przedsmak wystaw a medali nie daja :evil: a kase biora,ja placilam na wystawie tradycyjnie i 100 zl za psa :roll: nie zeby mi medali brakowalo bo polowy nie mam-podobnie jak u Danki dziecko sie nimi bawilo :rotfl: ale sam fakt-to jest nie sprawiedliwe i tyle :hahah:choc naprawde nie uwazam klasy szczeniat za powazna klase-jest to zabawa i przyzwyczajanie psa ,pies w tym wieku to niewiadoma :-D ale.....mamusia bajki zaczela od best puppy wygrywajac z duzo wiekszym psem i jej corcia tez tak zaczela -zaczynam miec nadzieje :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

No jak ja wystawiałam jeszcze w 2007 w szczeniakach Diane i Nellke a w 2008 Arniego to już nie dawali tych wstążeczek, kompletnie nic, a w 2006 Molly [*] i jeszcze ten zwyczaj był ;-) no i dyplom to zawsze dają. I w Katowicach dla szczeniakow co roku jest znizka 10% do zgłoszenia na przyszły rok, dostałam i nie skorzystałam :-P a tak to lipa z tymi nagrodami, chyba ze sie BIS PUPPY wygra :-P w ogole Polscy organizatorzy sobie oszczedzają, kolega jeździ za granice czesto i mowi ze ostatnio w Brnie za BIS był puchar co wazył 15 kg i był wielkości kobiety ktorej pies wygrał :-o i nie miescil sie w samochodzie, musieli go jakos na dachu montować haha :mrgreen: gdzie u nas do takich nagród??? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2009-04-19, 12:24 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:rotfl: nie no taki puchar to przesada,maz by mnie z domu wywalil jakbym taki przywlokla :rotflik: .Ale czasem karmy daja w niektorych krajach ,a nie pamietam kto mi to mowil ale w ktoryms kraju czlonkowie klubu leonbergera kupuja na klubowke drobiazgi rozne-poszewki na poduszki z leonem,jakies naczynka ,cos dla psa-kazdy cos innego i to jest wykladane na stol i kazdy cos dostaje :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ