wystawy zagraniczne

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

co to 4 lata zycze dalszej pracy


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a to wiem,ale wystawy mi sie lekko przejadly po 2007 roku :lol: no ale coz,mus to mus,wystawy sa czescia hodowli :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Jola+leony pisze:30 lat wystaw i hodowli to moze wykonczyc :hahah: :hahah:
Nie przesadzaj - taka stara to Ty nie jesteś! Dziadkiem na tym forum jestem JA! :mrgreen:
:smoke:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Jak dobrze mieć małego psa i móc z nim iśc marszem po ringu :mrgreen: ...
:walk:


A co do tej Rumunii to od nas z Rzeszowa we wrzesniu organizujemy busik na Tagru Mures - DRACULA DOG SHOW z nominacjami na Crufta , możliwoscią zdobycia CACIBa i championatu na miejscu-jeśli ma sie juz Championat innego kraju i sie zdobędzie CACIBa :D No Arni do wrzesnia ma jeszcze odstęp czasowy więc jedziemy po CACIBa zagranicznego i Nominacje (tfu tfu)...ale planuje namówić wujka na CENTI :lol: Interchampionat czas ukończyć ! Ona na niego zasługuje w pełni, tu problemem nie jest kasa i kilometry bo busik sie organizuje i koszta rozkładają, tu problemem jest zmobilizowanie i namówienie wujka na robienie Intera haha :-P ja ją moge nawet wziąść sama i wystawić, byleby sie zgodził na zgłoszenie :-P
Polecam organizowanie busików :lol: koszta sie rozkładają, od nas z rzeszowa jest duża ilosc psiarzy z róznych ras i ta wystawa nas kusi, moze po drodze na wakacjach jeszcze cos zorganizujemy sobie wczesniej...fajna sprawa, koszta sie rozkładają a w busie wesoło :lol: i ja nie musze rodziców targać po wystawach, oni nawet wolą mnie w coś takiego wpakować i mieć spokój :-P


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

embe pisze:
Jola+leony pisze:30 lat wystaw i hodowli to moze wykonczyc :hahah: :hahah:
Nie przesadzaj - taka stara to Ty nie jesteś! Dziadkiem na tym forum jestem JA! :mrgreen:
:smoke:
Embe ja jestem tylko 2 lata mlodsza jak wegiel kamienny,a wystawy z psami zaczelam w 1979 roku. Wprawdzie nie z leonami, leony przyszly pozniej.


Nika
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 453
Rejestracja: 2009-03-28, 00:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Nika »

embe pisze:
Jola+leony pisze:30 lat wystaw i hodowli to moze wykonczyc :hahah: :hahah:
Nie przesadzaj - taka stara to Ty nie jesteś! Dziadkiem na tym forum jestem JA! :mrgreen:
:smoke:

Oj jest taka stara. Ciut młodsza niż dinozaury :hahah: :rotfl:


Pozdrawiam Ola :)
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

:-D Reasumując jako laik dochodzę do meritum iż na wystawy zagraniczne potrzebne są :
CHĘCI
DOBRY ŚRODEK TRANSPORTU
PIENIĄŻKI
BRAK CHOROBY LOKOMOCYJNEJ

z powyższych wypowiedzi jednak wnioskuję , że niekoniecznie trzeba mieć dobrego psa
wyników ze Sowacji żal tu podawać. Zresztą sędziowie są z gruntu niesprawiedliwi lub co lepsze nie znają się kąpletnie . A najlepsze są dygresję nad opisem którego wypowiadający zdanie nie widzą....więc może wypowioadajmy się po obejżeniu skanu opisu , bo przykre podwarzanie opini sędziów przez bardziej doświadczonych "zanawców rasy" ( a jeśli komuś nie podoba się suka Romanovej to może niech jej to napisze )

P.S Przepraszam za mało zrozumiałą wypowiedż co do niktórych osób będzie nadwyraz zrozumiała
Ostatnio zmieniony 2009-04-19, 20:57 przez alvaro, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:dizzy: dla mnie niezrozumiala :roll: i nie wiem kto to romanova a tym bardziej jaka suke ma :oops: -moze to choc wyjasnisz??? :ubz: :hahah:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

jak cos znajde to wrzuce,a co do maski to w rosji jest suka z wlasciwie kompletnym brakiem maski,dla mnie wyglada jak zloty wiekszy golden i owaz suka ma ukonczony championat rosji
_________________

Ktos p[isze pod twoim nickiem :-/ ale jaja


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

aaa o to chodzi..no coz na zdjeciach nie ma maski i wyrazilam swoja opinie-po to sa fora,aby ta opinie wyrazac,fotki nie wkleilam,nie podalam nazwy suki ani linka wiec o co chodzi???jak moja suka wygrala w warszawie 2 lata temu to niektorzy pytali czy to leon :hahah: -forum jest od wyrazania opinii i o ile nikogo nie szkaluja to mozna owe opinie wyrazac-moze jednak Ewa idz pisac na tamto forum,oni sa specjalistami a my brukowcem wiec nie zwracaj na nas uwagi :roll: bo my tu naprawde nie chcemy chorych klimatow ,ja nawet nie pamietam gdzie ta suke widzialam ,wiem tylko ze w rosji i mam prawo powiedziec ze mi sie nie podobala,prawda???a byla mowa o masce miedzy innymi i tyle :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:dizzy: a co mnie własciwie obchodzi suka z Rosji,ze bez maski?Bardziej obchodza mnie polskie leony bez maski


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Jutro Bańska Bystrica na Słowacji, życzcie powodzenia bo się przyda :lol: jadę bez potwierdzenia pocztowego w ciemno :-| jak wrócę to wklepię stawkę z katalogu i jak mi się uda to wyniki i zdjęcia, o ile mi się to w jakiś sposób nie pokryje z oceną na ringu, bo musze być całe Lhasa Apso, potem jedna mała rasa i zaraz tybetańskie... na każdym ringu są małe ilości psów i wszystko minie szybko, więc się boję że nie trafie na oceny leonów :cry: Ale będę po wystawie luźne fotki robić jak je napotkam i może na finałach Zwycięzce Rasy ufoce, jeśli zostaną?


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

BANSKA BYSTRICA

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CDN.....................


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja tam bylam na tych basenach..dzieki bogu Eni sie moczyla na szkoleniu,tam juz na pewno nie wystawie suki bo bym sie znowu kapala w tym basenie zamiast stac na ringu :lol: .A stawke masz jakas???


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

BANSKA BYSTRICA część 2 ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tu jest tylko sam początek, czyli klasa mlodziezy i pośrednia... sędziowała pani Bukład. Baaardzoo powoli... juz nie mogłam w tym upale.... i poszłam dalej.
Poznałam Dandi :-D Dziękuje za miłe spotkanie :-D
Reszta zdjęć sie nie nadaje do wklejenia :mrgreen: Koniec.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ