Szukam reproduktora

Dodaj swojego reproduktora do bazy

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Szukam reproduktora

Post autor: aga_spych »

Witam wszystkich bo długiej nieobecności:):)
Poszukuje reproduktora dla mojej suni Atheny Złotej HORDY:)


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Jak zwykle daleko szukasz, a masz takowych nawet niedaleko... Masz jakąś koncepcję wyglądu i pochodzenia przyszłego małżonka, a potem ewtl. potomków repa i Twojej suni??? :chmmm:
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2009-04-04, 21:06 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

aga_spych -nie obraz sie,ale reproduktora powinnas szukac sama,pojezdzic na wystawy,poogladac zdjecia psow w necie,sprawdzic rodowody,popatrzec na potomstwo psow ktore Ci sie ewentualnie spodobaja...Spojrzec czy wady tych psow nie pokrywaja sie z wadami suki ktora chcesz kryc....Umiejetnosc wybrania "meza" dla suki to 80% podstawy hodowli-nie kazdy pies pasuje do kazdej suki a tylko wlasciciel/hodowca swojej suki zna jej plusy i minusy -nikt inny tego za Ciebie nie zrobi..Owszem sa ludzie ktorzy kryja suke wlasciwie nie majac powodu-bo pies ladny i champion,a moze import i czasem zupelnie nie pasuje do suki albo ma te same wady co suka,a nie ma psow bez wad.....
Zreszta to nie Twoje pierwsze krycie i jakos wybieralas poprzednie psy do kryc -tutaj niestety nikt Ci nie poda na talerzu reproduktora,poogladaj strony zk-sa listy reproduktorow w kazdym oddziale,zajrzyj na nasza strone glowna -tam jest troche reproduktorow..A moze pokusisz sie o zagraniczne krycie??
Zycze powodzenia w szukaniu i znalezienia tego naj wlasnie dla niej :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

nie chodzi mi o to zeby ktoś podał na talerzu:):), dawno nie byłam na wystawach niestey miałam dlugą przerwę tak samo na forum, szukam i szukam i jakoś nie mogę znaleźć , myślałam że są jakieś nowe psiki których nie znam chodzi tylko o to:), mi nie chodzi o to zeby jechać na krycie do pierwszego lepszego psa, chciałabym właśnie tak jak piszesz wybrać psa najbardziej odpowiedniego do mojej suni:)


aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

embe mi nie chodzi o odległość staram się znależć dobrego psa , i nic więcej, tak mam typ,
chciałabym dobrze zbudowanego i mocnego koścem repa:), najchętniej ciemnego


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

wiesz raczej nic nowego sie nie pojawilo,sa nowe reproduktory to na pewno ale ja tez na wystawach dawno nie bylam.Ciemny jest Cool roy-na gratce jest ogloszenie miotu po nim,obejrzyj-wydaje sie byc duzy ,ale to sa tylko fotki .Jest przeciez Lord Luna Leo-interchampion.Ramzes jest reproduktorem,ma championat.I Samson-on jest wielki i ciemny ,piekny pies,mlodziezowy championat ukonczyl :-D .Mi sie z Polskich psow bardzo podoba Bruno Semeramida,dal ciekawy miot z tego co widzialam na ringach -ale on jest jasniutki i ma dosc slaba maske.
Cross skonczyl championat-swieza krew.Piekny Pluto Woscany-tez swieza krew i champion :-D .I duzo innych psow to tak na szybko co mi wpadlo do glowy a ktory pasuje do Twojej suki to sama musisz zadecydowac ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

ciemnego... w sensie czarnego? nie wiem, jak wygląda Twoja dziewczyna... ale z tym dziedziczeniem kolorów u leonów, to raczej nie jest tak, że się wymiesza - w sensie, że jak pokryjesz piaskową sucz czarniejszym psem, to np. wyjdą Ci bardziej rude, raczej to chyba jest tak, że część będzie podobna do mamy bardziej, a część do taty, a pewnie jeszcze więcej do dziadków,tylko pytanie których ;-)


aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

oki dzieki serdeczne:):)

tak wiem że takie nie wyjdą ale jakoś te czarne ...:)


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

to jeszcze zerknij w rodowód swojej suczy, czy nie miała czarnych przodków, żeby Ci za czarne wnuki nie wyszły, ja swego czasu miałam obsesję, jak mi młode czerniały w okolicach 10 miesięcy, a mają mocno czarnych przodków po dziadku Kaiserze


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

abrus pisze:ciemnego... w sensie czarnego? nie wiem, jak wygląda Twoja dziewczyna... ale z tym dziedziczeniem kolorów u leonów, to raczej nie jest tak, że się wymiesza - w sensie, że jak pokryjesz piaskową sucz czarniejszym psem, to np. wyjdą Ci bardziej rude, raczej to chyba jest tak, że część będzie podobna do mamy bardziej, a część do taty, a pewnie jeszcze więcej do dziadków,tylko pytanie których ;-)
Kasiu! Ramzes był przez pierwsze 2 lata swojego życia dość jasnym blondynem, ale teraz - w trzecim roku swojego żywota - dostał na większości swego ciała ( za wyjątkiem dupska) ciemno-rudą sierść z czarnymi końcówkami włosów okrywy, czyli przeważyły geny Lukiego (rudzielca z czarnymi końcówkami) a nie Dezi = umiarkowanej blondynki... Taka jest genetyka, wiec nie wiadomo co i kiedy wykwitnie... :chmmm:
:smoke:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

embe pisze:
abrus pisze:ciemnego... w sensie czarnego? nie wiem, jak wygląda Twoja dziewczyna... ale z tym dziedziczeniem kolorów u leonów, to raczej nie jest tak, że się wymiesza - w sensie, że jak pokryjesz piaskową sucz czarniejszym psem, to np. wyjdą Ci bardziej rude, raczej to chyba jest tak, że część będzie podobna do mamy bardziej, a część do taty, a pewnie jeszcze więcej do dziadków,tylko pytanie których ;-)
Kasiu! Ramzes był przez pierwsze 2 lata swojego życia dość jasnym blondynem, ale teraz - w trzecim roku swojego żywota - dostał na większości swego ciała ( za wyjątkiem dupska) ciemno-rudą sierść z czarnymi końcówkami włosów okrywy, czyli przeważyły geny Lukiego (rudzielca z czarnymi końcówkami) a nie Dezi = umiarkowanej blondynki... Taka jest genetyka, wiec nie wiadomo co i kiedy wykwitnie... :chmmm:
:smoke:
dokładnie, to miałam na myśli, że to nie jest jak z mieszaniem farb, choć i z farbami zdarzają się niespodzianki


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

...szczególnie u kobiet po wizycie u fryzjerki!!! :hahah: :rotfl: :chmmm:
:smoke:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

embe pisze:...szczególnie u kobiet po wizycie u fryzjerki!!! :hahah: :rotfl: :chmmm:
:smoke:
zwłaszcza... :rotfl:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

oj tak zdarzaja sie-moja kaja ,corka rudego psa i rudej suki i czarno plowa,rude ma owszem-lapy :-D .jaka jest taka jest a dala piekne kolory swoim dzieciom-czyz nie?????? :lol:
a eni ruda z ciemna koncowka z rudym tata nie wiem co jeszcze dala ale moja bajeczka bedzie chyba ciemna bo jej ogon ciemnieje :-D .ja to lubie kazda masc tylko nie ta mega jasna :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

bardzo dziękuje za pomoc :) i podpowiedzi rep już wybrany co prawda nie ciemny ehh może innym razem:):)


ODPOWIEDZ