Jak podtuczyc szybko leona

Wszystko o karmach i zywieniu

Moderator: Wroc_Luna

Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

Moje mloca wszystko i musze im caly czas ograniczac jedzenie bo to takie spaslaki.
Moze dlatego ze jest wieksza konkurencja i jeden przez drugiego je.Karmie miesem surowym i nie daje zadnych zapachowych ani przekupujacych dodatkow.
Raczej mam problem jak je odchudzac.


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:mrgreen: no ja tez nie mam wiekszych problemów z jedzeniem-tez raczej ograniczam :roll:


Magrat
leomaniak
leomaniak
Posty: 169
Rejestracja: 2008-07-11, 07:08
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Post autor: Magrat »

My z naszą Lunką też nie mamy żadnych problemów żywieniowych - zjada wszystko od karmy RC po ... hymm chrzan, czosnek i cebule. Ilość jedzenia dowolna - Luna dawkuje sobie sama w zależności od ilości ruchu.


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Agata dobrze że apetyt jej służy ale z tym chrzanem i cebulą to bym wycofała nawet w małych ilościach a czosnek daje ale ząbek na wszystkie do gotowania raz na kilka dni podobno pobudza apetyt i chyba to prawda


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

nie u wszystkich,moja kaja odmowila jedzenia w ktorym byla 1/4 zabka czosnku ,a jak w koncu zjadla to dostala okropnego rozwolnienia :--: .


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Agata i Daniel pisze:...zjada wszystko od karmy RC po ... hymm chrzan, czosnek i cebule.
Cebuli lepiej unikac gdyż zawarte w niej substancje moga być trujące dla psow. :!:


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

to fakt ,chociaz Dali kiedys zjadl pol kilo i nic mu sie nie stalo :upss: .Ale strachu sie wtedy najadlam co nie miara :onon:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Magrat
leomaniak
leomaniak
Posty: 169
Rejestracja: 2008-07-11, 07:08
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Post autor: Magrat »

My też nie dajemy naszej Lunce tych specjałów codziennie i w dużych ilościach. Dostaje to sporadycznie i z umiarem. Po ich zjedzeniu nie miała żadnych problemów żołądkowych - a czosnek wzbudził u niej apetyt.


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

No, to ja...
Amar i jego mniam.
Przez 3tyg jadł RC, ale później odmówił. NIe zupełnie, ale jakoś byle jak szło. Wyczytała że Purina może być oczywiście, ta dla szczeniąt olbrzymich ras no i je ją do dziś. Zjada jej więcej niż jest zalecane, co drugi dzień duży jogurt z żółtkiem (kuraki mam własne i nie karmione paszą), surową mieloną wołowinę raz w tygodniu - taką co 3dni leży w lodówce 0,5kg przez dzień :-/ , jabłka, mięso gotowane z zupy (jak mój mąż nie zdąży capnąć) i waży 30kg w wieku 4miesięcy, a to za mało!!!!!!
Ostatnio zmieniony 2008-10-21, 21:44 przez MrokMara, łącznie zmieniany 2 razy.


Pati
Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

u mnie Tula dostaje gotowane czyli wielki gar zupy co drugi,trzeci dzien gotujemy, co kilka dni dostaje jajo z jogurtem i kluchami czasami jajo na twardo za ktore dalaby sie pokroic..jabluszka i czasami sucha karme teraz chyba RC ale jej to wlasciwie bez roznicy pochlania wszystko w kazdych ilosciach. :mrgreen:
wiec ograniczylismy sie z posilkami do dwoch dziennie bo zaczela rosnac w szerz :-P tak pilnowalismy zeby nie dostawala ludzkiego zarcia ze jak ostatnio babcia przyniosla jej kawalek kielbasy to nie wiedziala co z tym zrobic :shock: :rotflik: to byl ubaw.....no ale jak sprobowala....mamy przechlapana a babcia jest najulubiensza _ow_ _hopa_


ODPOWIEDZ