OPOLE CACIB
Moderator: Wroc_Luna
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
-
- super leomaniak
- Posty: 1096
- Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
-
- super leomaniak
- Posty: 1096
- Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
Artus skonczył Championat,Odyn drugi w posredniej,Arwena druga,Griszka druga.Ogólnie sedzia fatalny.Pies chyba niemiecki najlepszy w rasie. Pies,który w Katowicach został potraktowany dosyc 'ostro" :mrgreen:Oprócz tego była piekna pogoda,im blizej konca wystawy i obserwacji sedziego robilo sie coraz weselej.W sumie bylo swietnie-ja osiagnełam to co chciałam i jest OK
No to my już jesteśmy. Zdjęcia wrzucę wieczorkiem a na razie wrzucam wyniki. Sędziował Pan BOJAN MATAKOVIC.
PSY KLASA SZCZENIĄT:
FELIKS Złota Horda - wybitnie obiecujący
PSY KLASA MŁODZIEŻY:
ARTUS Bertusowy Gaj - I doskonały
ANTEK Serce Leona - II doskonały
BALDUR Psia Psota - III bardzo dobry
AKANT Szafranowa Sfora - IV bardzo dobry
PSY KLASA POŚREDNIA:
KAZIMBO Loewe von Wurttemberg - I doskonały CWC CACIB BOB
Skjaergaardens CASINO PADDLEWHEEL - II doskonały
RED WINE Ligocka Wataha - III doskonały
BOSTON Gulli Galaxy Oss - IV bardzo dobry
AXEL HUGO Bory Cysterskie - bardzo dobry
PSY KLASA OTWARTA:
ARES Lupus Ferratus - I doskonały CWC
IWAN Murowane Szczęście - II doskonały
IDOL Murowane Szczęście - III doskonały
PSY KLASA CHAMPIONÓW:
FALCO Ensson Bohemia - I doskonały CWC
LORD Luna Leo - II doskonały
KASTOR z Jaworowego Lasu - III doskonały
HERKULES Lowe von Blumengarten - IV doskonały
PSY KLASA SZCZENIĄT:
FELIKS Złota Horda - wybitnie obiecujący
PSY KLASA MŁODZIEŻY:
ARTUS Bertusowy Gaj - I doskonały
ANTEK Serce Leona - II doskonały
BALDUR Psia Psota - III bardzo dobry
AKANT Szafranowa Sfora - IV bardzo dobry
PSY KLASA POŚREDNIA:
KAZIMBO Loewe von Wurttemberg - I doskonały CWC CACIB BOB
Skjaergaardens CASINO PADDLEWHEEL - II doskonały
RED WINE Ligocka Wataha - III doskonały
BOSTON Gulli Galaxy Oss - IV bardzo dobry
AXEL HUGO Bory Cysterskie - bardzo dobry
PSY KLASA OTWARTA:
ARES Lupus Ferratus - I doskonały CWC
IWAN Murowane Szczęście - II doskonały
IDOL Murowane Szczęście - III doskonały
PSY KLASA CHAMPIONÓW:
FALCO Ensson Bohemia - I doskonały CWC
LORD Luna Leo - II doskonały
KASTOR z Jaworowego Lasu - III doskonały
HERKULES Lowe von Blumengarten - IV doskonały
Ostatnio zmieniony 2009-04-26, 21:09 przez Nika, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam Ola :)
SUKI KLASA SZCZENIĄT:
LADY ENYA ALVARO'S DOUGHTER Złota Elita - wybitnie obiecująca
SUKI KLASA MŁODZIEŻY:
ULAWNA Ligocka Wataha - I doskonała CWC
SEMIRAMIDA Ligocka Wataha - II doskonała
BRIMA Lupus Ferratus - III bardzo dobra
HANA ASSA Ricany - IV bardzo dobra
JUHASZVARI-KEDVES HALIMA - bardzo dobra
SUKI KLASA POŚREDNIA:
AVRIL von Benstejn - I doskonała CWC
ARWENA Bertusowy Gaj - II doskonała
COCO CHANEL Leo Grande Cuore - III doskonała
LUNA AUREUS Złota Horda - IV bardzo dobra
BENITA Nasza Duma - bardzo dobra
SUKI KLASA OTWARTA:
BENJAMINA FAY ARCONDIA - I doskonała CWC CACIB
BOTSWANA ALLEGRA u Oderskeho splavu - II doskonała
HANNAH vom Deisterblick - III doskonała
OFELIA Ligocka Wataha - IV doskonała
RED HOT CILE PEPPER Ligocka Wataha - doskonała
BERTA Lwia Dolina - bardzo dobra
BIWA RAGAZZE DIAVOLESSE - bardzo dobra
KARLA z Jaworowego Lasu - bardzo dobra
LADY ENYA ALVARO'S DOUGHTER Złota Elita - wybitnie obiecująca
SUKI KLASA MŁODZIEŻY:
ULAWNA Ligocka Wataha - I doskonała CWC
SEMIRAMIDA Ligocka Wataha - II doskonała
BRIMA Lupus Ferratus - III bardzo dobra
HANA ASSA Ricany - IV bardzo dobra
JUHASZVARI-KEDVES HALIMA - bardzo dobra
SUKI KLASA POŚREDNIA:
AVRIL von Benstejn - I doskonała CWC
ARWENA Bertusowy Gaj - II doskonała
COCO CHANEL Leo Grande Cuore - III doskonała
LUNA AUREUS Złota Horda - IV bardzo dobra
BENITA Nasza Duma - bardzo dobra
SUKI KLASA OTWARTA:
BENJAMINA FAY ARCONDIA - I doskonała CWC CACIB
BOTSWANA ALLEGRA u Oderskeho splavu - II doskonała
HANNAH vom Deisterblick - III doskonała
OFELIA Ligocka Wataha - IV doskonała
RED HOT CILE PEPPER Ligocka Wataha - doskonała
BERTA Lwia Dolina - bardzo dobra
BIWA RAGAZZE DIAVOLESSE - bardzo dobra
KARLA z Jaworowego Lasu - bardzo dobra
Ostatnio zmieniony 2009-04-26, 21:36 przez Nika, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Ola :)