Maja - suczka ON

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Maja - suczka ON

Post autor: SiL »

Musze zrobić offa, ale ona mnie tak roczuliła :-( :-( :-( Uwaga zdjęcia mogą być drastyczne!

Miasto: Warszawa Warszawa
Data dodania: 26/03/2009

Obrazek

Moje życie miało się zakończyć na trasie z Warszawy na Białystok, to tam wpadłam pod koła samochodu, byłam już bardzo słaba, bo wcześniej zabawiano się strzelając do mnie z wiatrówki. Na szczęście zauważyli mnie policjanci, którzy wezwali kogo trzeba i pilnowali, aby nikt mnie nie rozjechał. Lekarze byli przerażeni moim stanem, ale się nie podali, operowali przez 5 godzin( tamowali krwawienie i zszywali liczne rany) i udało się. Jestem jeszcze trochę słaba, ale z każdym dniem czuję się lepiej. Muszę jeszcze przejść operację sterylizacji, bo wykryli ropne zapalenie macicy, ale wcześniej muszę nabrać sił. Niestety, były pan się po mnie nie zgłosił, muszę więc poszukać nowego. Ze swojej strony nie mogę zaproponować, że będę ciężko pracować, że dam sobie radę na łańcuchu, bo nigdy nie będę już w pełni sił. Czekam więc na kogoś, kto da mi spokojny kąt w swoim domu, ot wystarczy jakieś legowisko i miska z jedzeniem. Nie będę sprawiać kłopotu, po prostu chcę być najlepszym przyjacielem jakiegoś człowieka, nie takiego, co mierzy do mnie z karabinu.

Suczka Maja
tel. 0 660 444 111

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Pomóżmy tej bidulce znaleźć kochający domek _14:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

:cry: biedna... mam nadzieje,ze szybko znajdzie dom...


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:cry:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

biedactwo :cry: ale widać, że coraz lepiej się czuje i na pysiu ma wymalowaną wielką miłość i wierność swojemu przyszłemu panu


Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

:cry: trzymamy kciuki


ODPOWIEDZ