Balto,Balcik,Baltazarek ;) ok 1rok!

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

Khaira, niestety :-( Balto się nie nadaje,dla teściów-więcej szczegółów w temacie o agresji :-( nie wiem co mam robić,jestem trochę w szoku(chociaż nie wiem czego się spodziewałam-przecież dlatego nie został u Karoliny :-/ co ja sobie myślałam,że jak mam psa i mialam z wieloma doczynienia to u mnie się na pewno to nie pojawi??ehhh :-| :oops: )


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Balcikowa, spokojnie. Trzeba z nim troszeczkę popracować i będzie z niego fajny pies :lol: Znajdź wątek Iwona i Car. Poczytaj, dojdziesz do wniosku, że można wszystko jesli tylko się chce _03_ Leoski nie są agresywne, radzą sobie z nimi świetnie ludzie z mniejszym doświadczeniem z psami. One mimo wielkości chętnie się podporządkowują. Trzeba tylko być konsekwentnym, a nieładne zachowania eliminować ze stoickim spokojem :-P Daj chłopakowi szansę _kwiatek_


Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

Ania dla nie osobiście to on jest cudowny! _07_ no i-nie owijajmy w bawełnę-taki przylepny,wierny pies działa na naszą pychę odrobine ;-) (że tacy jedyni i najwazniejsi dla psa jesteśmy-heh dla porównania np. Tekil poszedłby z każdym,ona się wszędzie czuje jak u siebie 8-) ). Gdyby to tylko ode mnie zależało-to bym go zostawila dla siebie już wtedy-po zabraniu ze stajni 8-) tylko musimy się dostosować do wszystkich domowników-jeśli mama i tata nie będą chcieli współpracować to niestety sama nie zdziałam cudów :-(


Awatar użytkownika
Ika
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 313
Rejestracja: 2008-11-15, 17:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ika »

Lośki nie bywają agresywne ale moim zdaniem on ma dolew krwi ONka (patrząc na głowę), a wtedy to już nie jest takie oczywiste (mowa o agresji). Ale szkolenie powinno rozwiązac problem.


Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

być może,on może byc właściwie wszystkim ;-) no i nie wiemy co przeżył... :-(
ale mam wiadomość!!!!! :mrgreen:
Karolina(u której był poprzednio) była dzisiaj przywieźć karme-masakra! :mrgreen: łzy płynęły potokami,radości nie było końca, Zuzia biedna rozpacza(niebyło jej przy tym,bo nie ma sensu rozdrażniać małej :-( ),mąż też zainteresowany losami psa. Dogadałyśmy się,że puki może-zostaje u mnie,oni są w trakcie sprzedaży mieszkania i rozglądają się za domkiem z ogrodem,jak sie im wszystko juz poukłada to Balt wróci do nich ;-) Karolina weźmie się za szkolenie-jakiś kurs,czy cuś,jest naprawdę "zdesperowana" ;-) więc wierze,że sobie poradzi :-) ja na ile mogę i potrafię-pomogę,jakoś go postaram się wyciszyć(zaczynam czytać wątek o szkoleniu pozytywnym ;-) -dzięki Ania!)
Myśle,ze naprawdę lepiej być nie mogło :-) a jak się trafi na takiego "specjalnego swojego" psa,to zrobi się wszystko,żeby z nim być :-D


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

to ja trzymam kciuki,to wspaniala wiadomosc :-D a na szkolenie to powinni isc wspolnie,zwlaszcza maz powinien w tym uczestniczyc -tak mysle ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

też tak myślę,ale nie wiem,czy mąż znajdzie czas...jeśli nie,to przynajmniej niech Karo nad nim panuje,a mąż w domu może "odrabiać pracę domową" :-> myśle,że jeszcze po kastracji się uspokoi trochę(....? :mrgreen: ),no kurcze-taka miłość-musi się udać :-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

kastracja nie zawsze pomaga ale mlody pies to wieksza szansa :-D .


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

no a na pewno nie zaszkodzi,będzie chłopaczek spokojniejsze życie miał :mrgreen:


Awatar użytkownika
Ika
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 313
Rejestracja: 2008-11-15, 17:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ika »

Dobrze, że ma zaklepany dom :mrgreen:


Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

Równiez się cieszę :mrgreen: ale jednoczesnie... :cryluch: dopiero 3 dni-a ja nie wyobrażam sobie że niedługo jego lepeczek nie będzie się opierał o moje łóżko i patrzył tymi kochanymi ślepkami,egoistka ze mnie wychodzi,ale chciałabym go miec dla siebie _04_ dobrze,że to będzie Karolina,bo wiem,że będzie dobrze no i zawsze jakis kontakt,a tak.....

przed chwilą znowu szczekał na tatę jak podawalismy sobie papiery "nad nim",ale było "weź się uspokój" i olew,troche poszczekał i skapitulował,dobrze,że tata się nie boi,bo to by utrudniało sprawę ;-)

znalazłam kolejny "dred" za uchem!! :evil: czesze go i grzebieniem-ale to tylko przy uszach własnie i pióra na łapach,bo ma za gęsta sierść na ten grzebień- i druciakiem ,ale tych kudłów ma kopalnie!! :shock: a najgorsze,że po remoncie łaźni nie mamy wanny,a sam prysznic i on się do kabiny nie mieści! :shock: a przydałoby się go umyć :-> (nie że on taki gigant-raczej kabina taka malenka :lol: )


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

super,ze misiek znalazł juz swój domek...szkolenie na pewno pomoze zapanowac nad młodzieńcem,ale najwazniejsze zeby to własnie mąz Karoliny pracował z psiakiem...niech więc odrabia "prace domowe" i duzo uwagi poświęca rudzielcowi,a negatywne zachowanie najlepiej ostentacyjnie ignorowac.
_14: no i koniecznie proszę zdawac nam relację ;-) :mrgreen:


Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

Obrazek
drapie coś tam drapieee!!
Obrazek
bez cenzury :-P
Obrazek
c.d.n.


Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

Śliczności _07_ i jakie posłanko wygodne :pamm:


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

posłanko jest oblegane ostatnimi czasy :haha: ma duże wzięcię ;-) (a to zwykly miś-poducha z ikei,który mi się już wysłużył więc Grilek otrzymał ją w spadku :mrgreen: )

muszę się pochwalić-Balt dzis miał inaugurację kagancową 8-) super sobie radził,jestem dumna z synka _07_ nooo ale nie moge powiedzieć,zeby mu się to podobało :-P łapy czasem fruwały :haha:
bilans szczekania: przedwczoraj nic,wczoraj 2 epizody i 3 PRAWIE!ale nie szczekał(jedynie "przyśledził" mamę,jak przyszła do mnie do pokoju,ale miał zamiar-mam wrażenie,że on sam nie wie co ma robić,jakby czasem nie bardzo wiedział,czy na pewno chce poszczekac i poburczeć :roll: )
no i bilans "samotności"w domu- rozniesione siano królika i uwaga 8-) WŁĄCZONE ŚWIATŁO w moim pokoju :haha: ja go zostawiam zamkniętego u siebie w pokoju,bo jak sa luzem po całym mieszkaniu to młody ryczy na wszystkie dźwięki na klatce schodowej(a głosik to on ma,ja szczerze mówiąc odwykłam od tego,że pies...może szczekać :shock: )a u mnie jest cicho i do tej pory jedyne przewinienia były w postaci zawłaszczenia łózka ;-) ale jak sie dowiaduje-tata wrócił w międzyczasie i...zamknął Tekilę w pokoju,a młodego puścił na chatę :shock: (ja podejrzewam 8-) on uważa że rude się przywiązało nie do mnie,a do mojego pokoju 8-) i go najchetniej by przetrzymywał gdziekolwiek,byle nie u mnie :-> -nie zamykam go tu w dzień ;-) otwarte drzwi i sam wybiera od 2 dni przedpokój bo chłodniej ;-)


ODPOWIEDZ