FUNDUSZE,FUNDUSZE

Akcje pomocy,manifestacje ,apele do podpisania

Moderator: Wroc_Luna

kari
leomaniak
leomaniak
Posty: 111
Rejestracja: 2008-10-25, 21:34
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: kari »

oj tsode...
konkrety są, ale nie o moje mi chodziło, alvaro napisała, że kończy się karma, że jeśli mamy ochotę się składać, to ok
mi chodziło o jej konkrety, a sama napisałam, że jestem chętna, żeby się dołożyć
i że jeśli się nikt nie dorzuci, to tą kasę przeleję
pisałam, żebyśmy razem coś fajnego zrobili, żeby zachęcić :springa: , ale jeśli uważasz to za byle-post, to szkoda :-/
o działaniu to może lepiej nie rozmawiajmy,
a jeśli tu się uda coś zrobić, to będzie super, nie? :mrgreen:

to jak? dokładasz się? ;-)


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Ja także chętnie się dorzucę :mrgreen:
Moja propozycja: znajdźmy worek karmy na allegro - Alvaro podoba nam jaki - zobaczymy cenę i tutaj na łamach forum jak na dogo każdy poda kwotę. Jak będziemy mieli sumę to jedna osoba zamówi, zadeklarowani prześlą do niej pieniądze na konto i wyślemy gdzie trzeba.

Jak myślicie? :roll:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Już ustaliliśmy, że póki co pieniądze posyłamy do hodowców Cavis Leonis ;-)
Namiary zostały podane kilka postów wyżej.


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Na koncie znalazło się 355zł :mrgreen: :aplaus:
Informacje od pana Grzelaka :
Ewa Dorota Gasecka 30
Karolina Choptian 30
Grazyna Gizewska 60
Katarzyna Wagenknecht 100
Jacek Miciukiewicz 100
razem 320
i doszło jeszcze 35 zł od Abrus
Udało się tym samym kupić dwa worki po 18 kg puriny pro plan z jagnięciną za 298zł
( jeden worek u nas w sklepie 18 - 149zł ) 3 frontljny XL za 105 zł. Do karmy dostaliśmy gratis smycz z pro plana wyciąganą i smakołyki .
Skan rachunku wstawię we wtorek.
W hoteliku znajduję się w tej chwili Kaszmir ale już niedługo dołączy do niego koleżanka
Ostatnio zmieniony 2009-07-20, 00:00 przez alvaro, łącznie zmieniany 1 raz.


kari
leomaniak
leomaniak
Posty: 111
Rejestracja: 2008-10-25, 21:34
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: kari »

super! :uaua:
a jeszcze lepiej by było, gdyby tak się nam wszystkim udawało co miesiąc.... ;-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a czy jeszcze cos potrzeba???ja nie mialam czasu wplacic,nie tylko na to konto-telefon mi odcieli :oops: :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Na razie w hotelu jest sam Kaszmirek i ma wszystko czego trzeba. Mógłby już znaleźć jakiś domek :-? Więc teraz zaczekamy kto do niego dołączy i co będzie trzeba ;-) Paczka doszła jutro dostanę potwierdzenie dostarcznia z podpisem.


kari
leomaniak
leomaniak
Posty: 111
Rejestracja: 2008-10-25, 21:34
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: kari »

OK, minął kolejny miesiąc... aby akcja nie była jednorazowa - wznawiam wątek ;-) robimy kolejną składkę?


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Jak pojadę na urlop to niewiem niewiem :roll:


kari
leomaniak
leomaniak
Posty: 111
Rejestracja: 2008-10-25, 21:34
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: kari »

to przelej "piątaka" ;-) przed urlopem 8-)
Kaszmirek wyjeżdża do nowego domku, ale jest już wyciągnięta ze schronu psina leonkowa i ma dołączyć do niej drugi leoś. Tak czy inaczej, na dzień dobry potrzebne są szczepienia i sterylki/kastracje. Damy radę pomóc im zacząć nowe to lepsze życie?

Przypominam namiary:
37 7999 9995 1690 0429 6004 0001 Skok
Joanna Grzelak
64-100Lleszno
ul. Chełmońskiego 40
w tytule prosimy wpisywać : "na hotelik"


kari
leomaniak
leomaniak
Posty: 111
Rejestracja: 2008-10-25, 21:34
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: kari »

leonkiem, który zastąpił miejsce Kaszmira jest Dakar. Ma on swój wątek na dogo. Są tam zdjęcia jeszcze z Nowodworu, z podróży oraz zrobione po przyjeździe zaraz do hoteliku :-)
Dakar okazuje się być zupełnie inny, niż mówiono o nim w schronisku. Jest łagodny i milutki :mrgreen:
Pomożemy mu? Razem nam wszystkim będzie łatwiej... :roll:
Chłopak zasługuje na nowe SZCZĘŚLIWE życie :si:


kari
leomaniak
leomaniak
Posty: 111
Rejestracja: 2008-10-25, 21:34
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: kari »

a żeby nie było, że przelewamy kasiorkę nie wiadomo dokąd, poniżej wklejam kopię paragonu za zakupy do hoteliku:

Obrazek


kari
leomaniak
leomaniak
Posty: 111
Rejestracja: 2008-10-25, 21:34
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: kari »

no i zdjęcia Dakara
Obrazek

Obrazek

śliczniutki, nie?


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Wroc_Luna pisze:przez kilkanaście lat pracowałem społecznie, dla idei, by innym pomóc. wiele osób miało mnie za głupka lub za osobę która pewnie z tego nieźle sobie żyje. nikt nie widział że ciężko pracuję a wolne chwilę spędzam w inny lepszy sposób bo pomagając. sami spędzali czas na piciu piwska lub zalewaniu się na imprezach i utyskując jak im źle. nikt nie chce pracować społecznie. dać coś od siebie. pomóc tak naprawdę. wiele osób chce zapłacić drobna cegiełkę by "czuć się lepiej" na tym bazują akcje sms i fundacje. oglądasz reklamę i wysyłasz sms 2 zł + Vat. na głodne dzieci, na wodę dla afryki itd. uciszasz sumienie, od razu czujesz się lepiej. przecież martwisz się, pomagasz. przecież na więcej nie masz czasu. a kto zastanowił się ile pieniędzy z tego sms trafia do tych dzieci? ile zżera operator? ile przeznacza na swoja działalność fundacja? choćby na te reklamy? dla potrzebujących zostają grosze. kto pomyślał że można pójść samemu do szkoły i zapłacić 40 zł za obiady jakiegoś dziecka? nikomu nie mówiąc zrobić coś pożytecznego? znam kilka osób które robią tak co mc. rodzice nie wiedzą kto płaci i dlaczego. oni nie znają dzieci którym fundują obiady. nie wysyłają sms-ów. nie potrzebują uciszać sumienia bo maja je spokojne.
broń Boże nie krytykuję chęci dołożenia się do opieki nad psami. pieniądze zawsze są i będą potrzebne. zawsze będą potrzebni ludzie którzy wspomogą groszem. piszę swoje spostrzeżenia, opisuję pewną gorycz jaką w sobie mam. pragnę podzielić się z wami swoim doświadczeniem, spostrzeżeniami.
najbardziej potrzebne są osoby które mają czas i ochotę na pracę za darmo, dla innych, dla psów. o tych najtrudniej. myślę że dla tego temat spokojnie umarł a właściwie czeka na realizację aż znajdzie się grupka osób która będzie chciała to pociągnąć. grupka osób która zniesie ze spokojem bredzących na lewo i prawo że na pewno pieniądze przeznaczą na co innego, że kręcą lody za cudze pieniądze itd.
To co napisałem to raczej prośba, apel. wydaje mi się że nie pieniążki są największym problemem lecz ludzie którzy maja ochotę popracować za darmo, którzy wiedzą że nikt im za to nie podziękuje, którzy zdają sobie sprawę że będą za to obsmarowywani i którzy mają to głęboko w d...... bo nie słuchają majaczenia ludzi którzy nic w życiu nie zrobili bezinteresownie więc i ich podejrzewają o robienie interesów czyimś kosztem. jeśli znajdzie się choć kilka osób które psychicznie temu podołają to będzie gdzie wysyłać pieniądze i nieduże kwoty zdziałają prawdziwe cuda.
Super postawa!!!! Podziwiam!
U mnie z finansami różnie bywa, ale wspieram rzeczowo dwie dziewczyny, które urodziły wcześniaki.
Jedną znam osobiście , a druga mama, to koleżanka tej pierwszej. :tjump:
Zbieram od znajomych ubranka i inne potrzebne rzeczy i dostarczam do koleżanki, która dzieli się z drugą mamą.
Wszystkie rzeczy po mojej rodzinie i znajomych (sami mi przywożą) odstawiam do domu samotnej matki w Rokitnie.
Wiem, że to niewiele, może kiedyś będę mogła zrobić coś więcej?


Pati
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

No tak, ale to wątek dla leosiów..... Na konto w miarę możliwości wpłacę, a czy mogłabym prosić o adres hoteliku, żeby móc coś tam czasem zawieść? Podobno jest w okolicach Warszawy?


Pati
ODPOWIEDZ