ogloszenie matrymonialne?????

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Rodowód przecież nie wystarczy żeby pies był reproduktorem. Jak zgłosi się do państwa chetny z bernardynką albo Onkiem to też za 100 zł, czy szukają chętnego z Leosią z papierami ale bez hodowlanki?
ja nie widzialam w tym ogloszeniu zadnej informacji o tym, ze psy nie maja uprawnien.
Skad wiedzieliscie, ze nie maja ? :roll:
Psy ladne.


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

No ja wiem ze ja mam w umowie ale jesli ktos niema ? Lub ma psy od kogos kto juz sie psami nie zajmuje no to w sumie prawnie nic mu nie mozna zrobic
A oprocz umowy mojej to itak zdaje sobie juz sprawe z tego ze tak sie nie robi a pozatym to jeszcze daleko do myslenia o tym. Chociaz BJ chyba mysli bo ostatnio z Bajtkiem sie bawil to dziwne ruchy wykonywal na jego boku :oops: ale to nie podpada pod paragraf :mrgreen:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

no właśnie - niewątpliwie hodowcy psów tej pani zawinili, że nie doinformowali nabywcy, co i jak z ewentualnym macierzyństwem wnuków :-(


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

sava pisze:
Rodowód przecież nie wystarczy żeby pies był reproduktorem. Jak zgłosi się do państwa chetny z bernardynką albo Onkiem to też za 100 zł, czy szukają chętnego z Leosią z papierami ale bez hodowlanki?
ja nie widzialam w tym ogloszeniu zadnej informacji o tym, ze psy nie maja uprawnien.
Skad wiedzieliscie, ze nie maja ? :roll:
Psy ladne.
No, psy ładne i widać bardzo zadbane i kochane _całus_
Domysliłam się, że bez uprawnień bo napisali o ojcu jednego z psów - mistrz świata, dodatakowo pisali tylko o rodowodach nie o reproduktorach, nie pisali o osiągnięciach psów, podali cenę 100 zł. Ewidentnie nieświadomi ludzie.
Brawo Danuta :springa: :aplaus:


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Dobrze Ania zrozumiała - chodziło mi o fakt, że ludzie nie wiedzieli jak postępują.

Brawo Danuta :yes: :yes: Miejmy nadzieję, ze Ci ludzie nie będą chcieli rozmnażać psiaków bez uprawnień :-D


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Tym bardziej, że (tak ze zdjęć oceniając) do tego jaśniejszego zaraz by się kolejka ustawiła :-D :mrgreen:


Pozdrawiam,
Khaira
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

no psy są bardzo ładne...warto pokazac je na wystawach i zdobyc uprawnienia...myślę,ze niejedna osoba by na tym skorzystała ;-)


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

noo, nieraz się szuka i szuka przystojnych kawalerów, a tu proszę... okazuje się, że siedzą :yoow: sobie w ukryciu


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Dlatego powinien być obowiązek wystawiania psów rodowodowych. Bo potem człowiek sobie pluje w brodę, że jechał kilkaset kilometrów, a tu pod nosem siedziało cudo ino bez uprawnień :mrgreen:


Pozdrawiam,
Khaira
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Khaira pisze:Dlatego powinien być obowiązek wystawiania psów rodowodowych. Bo potem człowiek sobie pluje w brodę, że jechał kilkaset kilometrów, a tu pod nosem siedziało cudo ino bez uprawnień :mrgreen:
racja....on niedaleko mnie :-(


adoborys
nowy forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2009-02-25, 22:42
Lokalizacja: Kraków

opinia

Post autor: adoborys »

Kochani hodowcy cieszę się ,że moje dwa piękne leosie cieszą się takim zaiteresowaniem ,najważniejszą dla mnie sprawą jest to żeby moim psom poprostu ulżyć ,gdyż jest to naturalna potrzeba zarówno ludzka jak i psia ,a na wystawe się wybieram niebawem ;-) wychodzę z założenia że jak będzie ładna sunia i spodoba się moim pieskom to zrobie to gratisowo bo taki mam kaprys pozdrawiam Monika.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

witamy :-D .Super ze bedzie mozna zobaczyc kawalerow na wystawach _04_ .Sa obaj bardzo ladni i na pewno jak zrobia uprawnienia to sobie pouzywaja :lol: .
A mozna prosic jakies fotki przystojniakow?? :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Tak, koniecznie więcej fotek, lubimy tu pięknych leosiowych chłopaków :-D Koniecznie pojeździjcie na wystawy, szkoda takich kawalerów trzymac w domu i nikomu nie pokazywać :-D


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Bardzo gorąco witamy właścicieli przypadkowo odkrytych przystojnych kawalerów _03_ Ja też namawiam do założenia im galerii _02_


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

Witamy _03_


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
ODPOWIEDZ