ogloszenie matrymonialne?????

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

Psia Psota
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 299
Rejestracja: 2007-11-14, 10:33
Kontakt:

ogloszenie matrymonialne?????

Post autor: Psia Psota »

widzieliście to????http://www.allegro.pl/item562838368_dwa ... wodem.html
reproduktory z renomowanych hodowli.......


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Cena symboliczna :-?


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Cena symboliczna, bo pewnie właściciele uważają, że dobrze robią :-/ Zgodnie z potocznym roumowaniem, że pies czy suka musi chociaż raz w życiu :cry:


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

SiL pisze:Cena symboliczna :-?
a jakie to ma znaczenie? Mi tez nikt nie dyktuje, ile musimy brac za krycie :shock:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

W tym wypadku żadne, ale Sil chodziało zapewne nie o cenę a o fakt wystąpienia z ogłoszeniem. Rodowód przecież nie wystarczy żeby pies był reproduktorem. Jak zgłosi się do państwa chetny z bernardynką albo Onkiem to też za 100 zł, czy szukają chętnego z Leosią z papierami ale bez hodowlanki? W tym wypadku nawet 100 zł to rozbój w biały dzień, bo to przecież nie hodowla a poseudohodowla :oops: Ciekawe z której hodowli pochodzą ich psy. Moze hodowca zareaguje na taka informację?


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:mrgreen: Ludzie obiecali sciagnac dzisiaj to ogłoszenie-to sa psy rodowodowe bez uprawnien,a ludzie nawet nie wiedzieli,ze takowe trzeba zrobic.Mysleli,ze wystawy to sie robi dla prestizu :dizzy: Cene taka podali,bo równiez nie mieli pojecia ile sie bierze za krycie.Mam nadzieje,ze nie beda kryli bez papieru,bo sa rozkochani w tej rasie i chyba przekonałam ich do zrobienia im uprawnien.To tyle :mrgreen:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

danuta pisze::mrgreen: Ludzie obiecali sciagnac dzisiaj to ogłoszenie-to sa psy rodowodowe bez uprawnien,a ludzie nawet nie wiedzieli,ze takowe trzeba zrobic.Mysleli,ze wystawy to sie robi dla prestizu :dizzy: Cene taka podali,bo równiez nie mieli pojecia ile sie bierze za krycie.Mam nadzieje,ze nie beda kryli bez papieru,bo sa rozkochani w tej rasie i chyba przekonałam ich do zrobienia im uprawnien.To tyle :mrgreen:
:aplaus: _02_


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

A moze maja status reproduktora ? Ja tam w sumie sie na tym nie znam ale jesli maja ? A jesli nie to moze maja z zagranicy i itak nikt sie o tym nie dowie ? Moze warto ich zapytac i wrazice czego uswiadomic ze tak sie nie robi ? Wiele osob robi takie rzeczy chyba nieswiadomie


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Sorry, mialem klientow w pracy i za dlugo plodzilem tego posta i nie wiedzialem ze sprawa juz pomyslnie zalatwiona a nie moge go juz wyedytowac. Ale super ze sie dalo z nimi skontaktowac, moze zajrza tutaj i beda sie dzielic swoja wiedza i chlonac wiedze forumowa ? :-)


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

yack - pani Danuta z nimi rozmawiała ;-) a czy zagranicą, czy w Polsce - przepisy w ramach FCI te same


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

No przepisy przepisami ale co - gdyby ktos to zglosil to mieliby jakies problemy ? Gdyby nie forum a zwlaszcza Danuta to takie ogloszenie mogloby sobie wisiec, nikt z zagranicy by sie pewnie nie dowiedzial. A gdybym naprzyklad ja chcial odwalic taki nr to pewnie zaraz bys sie dowiedziala i mialbym konkretnie prze**** :-)


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Nikt im nic nie zrobi,bo nie naleza do zk,a nawet jesli by nalezeli,to oni i tak nic nie zrobia chociaz powinni.


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

yack pisze: A gdybym naprzyklad ja chcial odwalic taki nr to pewnie zaraz bys sie dowiedziala i mialbym konkretnie prze**** :-)
noo, mógłbyś nie przeżyć :--: musimy sobie strzelić pogadankę na ten temat :hyper:, ale to później - wracam do pracy


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

ale w umowie masz, jak byk - zakaz rozmnażania bez uprawnień zgodnych z regulaminem ZK ;-)


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

abrus pisze:
yack pisze: A gdybym naprzyklad ja chcial odwalic taki nr to pewnie zaraz bys sie dowiedziala i mialbym konkretnie prze**** :-)
noo, mógłbyś nie przeżyć :--: musimy sobie strzelić pogadankę na ten temat :hyper:, ale to później - wracam do pracy
:rotflik:


ODPOWIEDZ