Leonkowe gadżety

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:hahah:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Przykładowe gadżety na których mozna umieścic logo leonowe
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

:dizzy: przeprowadzam się :-P


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

O rany, ależ mają wybór :dizzy: No to teraz trzeba zbierać zamówienia i ustalić wzór na koszulki, czapki i inne gadżety. Ja bym reflektowała na koszulki i ewentualnie czapkę typu baseballówka w kolorze zielonym.


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Ja mam sporo gadgetów, ale sie zastanowię po obejrzeniu tej oferty i na pewno coś jeszcze wymyślę dla siebie :chmmm: Dotychczas Sava zaopatrywała mnie w różne fajne rzeczy :smoke:


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Sluchajcie ja jak zobaczylam ten katalog to zaniemowilam, szukalam gadzetow leonowych w roznych miejscach a pod nosem mam cos takiego. Ten ich katalog liczy 420 stron i oni moga zadrukowac, zahaftowac, wytloczyc, wypalic itp. prawie wszystko. Teraz musze siasc i opracowac jakis fajny leonowy leb, coby sie nadawal do wyhaftowania i sitodruku. Pierwsze zamowienie chcialam zrobic w zwiazku z leonowum szkoleniem wodnym i zapotrzebowaniem wg. slow Savy na mobilny cien. Przyslijcie prosze fajne leonowe zdjecia. :lol:


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Mi najbardziej odpowiada sitodruk - ale do tej techniki sa konieczne wieksze serie. :cry:
i co ja mam robic z 50 koszulkami z Grisza? A inni wlasciciele lenow, nie wiem czemu, nie chca nosic koszukli z obcym psem :evil:

A moze na szkolenie przyjedziecie jak jeden maz - w jakichs fajnych forumowych mundurkach?
I koniecznie czapeczki, daszki, kapelusiki :hyper: bo nie powinno sie uzywac okularow slonecznych przy cwiczeniu ze wzgledu na kontakt wzrokowy z psem


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Ja tak jak Sava pisze,nie chce gadzetów z nie moim leonem.Mozna np.z przodu wymyslec taki forumowy emblemacik(zamiast kieszoni,czy w miejscu kieszonki),ale z tylu wolalabym logo swojej hodowli ze zdjeciem swojego psa :oops:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja tez bym chciala wiekszosc gadzetow z moimi leonami :lol: ale moga byc moje wnuki ewentualnie :lol:
zarty zartami ale faktycznie na szkolenie wodne przydalby sie jakis gadzet jeden wspolny -glowy nie zaproponuje ;-) bo nie mam zadnej idealnej na skladzie-jeszcze :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

no ja tez troche samolub jestem w tym temacie....koszulka i czapeczka forumowa jak najbardziej ale resztę wolałabym ze swoim czarno-biało-rudym składem :mrgreen:


Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

Szukałam na stronach internetowych tabliczek informacyjnych na bramki przed domkiem np. "Ja tu pilnuję" i znalazłam z podobiznami różnych ras, nawet z Yorkiem :roll: ...ale z Leosiem nie ma :-( Archisiu, czy ta firma, która umieszcza leonkowe podobizny na różnych gadżetach, mogłaby ewentualnie zrobić też taką tabliczkę, z napisem np. "To jest moje podwórko" i nakleić mordkę leosia??


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
filip88
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 2009-11-16, 00:30
Lokalizacja: B-tów

Post autor: filip88 »

fredzia pisze::dizzy: przeprowadzam się :-P
nie musisz jest duzo takich firm i w dodatku transport gratis

np.
http://www.my-catalog.at/1098_10_specialoffers_eng/


filip88
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 2009-11-16, 00:30
Lokalizacja: B-tów

Post autor: filip88 »

Elżbieta pisze:Szukałam na stronach internetowych tabliczek informacyjnych na bramki przed domkiem np. "Ja tu pilnuję" i znalazłam z podobiznami różnych ras, nawet z Yorkiem :roll: ...ale z Leosiem nie ma :-( Archisiu, czy ta firma, która umieszcza leonkowe podobizny na różnych gadżetach, mogłaby ewentualnie zrobić też taką tabliczkę, z napisem np. "To jest moje podwórko" i nakleić mordkę leosia??
Ja pracuje w agencji reklamowej, u nas takie rzeczy można zrobić i pewnie u Ciebie w mieście też takie znajdziesz, to są groszowe sprawy ;)


ODPOWIEDZ