Witam!

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

MrokMara pisze:Pies, to pies z metryką czy bez, duży,mały, gładki, kudłaty, ładny, brzydki , żaden nie jest doskonały, za to każdy jest kochany.
:y: dokładnie


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

MrokMara intencje moze i masz dobre ale pamietaj ze nie kazdy jest Toba, nie wszyscy chca miec wyuczonego wszystkiego psa a pomarudzic czasem ludzka rzecz. Czy swojego pierwszego psa tez tak uczylas wszystkiego i byl tak perfekcyjnie ulozony ? Pamietaj prosze by nie obrazac innych forumowiczow bo to nie onet :)
A moj juz nie skacze ale skakal jak wrocilem z gor - 5 dni sie nie widzielismy i zeswirowal :) Sciany brudzi, niewiem jak to robicie ze nie brudzi - wejdzie z dworu, kladzie sie przy scianie to sila rzeczy potrze sie o nia. Ale dla mnie to nawet lepiej bo przynajmniej czesciej kolory bede zmienial :)


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:mrgreen: nie przejmuj sie Mrok Mara-ja mam psy nie szkolone i.....niewychowane i....tez tak jak Ty spie do której chce.buzie wylizuja tylko na zyczenie,telewizje ogladamy kiedy chcemy,kwiatów tez mam duzo i zyja,oby kazdy pies tak szybko łapal komendy jak leon(nie mówie o kilkakrotnych powtórzeniach danego cwiczenia :mrgreen: bo leon nie lubi wykonywac sto razy tego samego),nerwy????Nie wiem o czym mowa.....jesli pies,jakikolwiek pies to nie nerwy...a juz leon :dizzy:
yack prosba-nie napominaj tutaj wszystkich i nie kazdy musi sie z Toba zgadzac,ja wiem,ze chcesz aby bylo milusio i słodko co nie znaczy,ze wszyscy nawzajem musimy sobie tylko przytakiwac.Po ostatniej Twojej popiwkowej wypowiedzi postanowiłam sie z tego forum "wyprowadzic"... jednak z jakiej racji???


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja mam niestety brudne sciany,moje psy skacza w euforii -ale to moj wybor i nauczylam sie z tym zyc ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

gingerheaven pisze:ja mam niestety brudne sciany,moje psy skacza w euforii -ale to moj wybor i nauczylam sie z tym zyc ;-)
:lol: a ja mam czyste,bo ciagle szoruje :lol:
Ostatnio zmieniony 2009-02-10, 23:27 przez danuta, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Ja tez mam brudne, ale nie mieszkamy w muzeum. Może papucie do frotowania Leonom założymy............ _ow_


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

danuta pisze:
gingerheaven pisze:ja mam niestety brudne sciany,moje psy skacza w euforii -ale to moj wybor i nauczylam sie z tym zyc ;-)
:lol: a ja mam czyste,bo ciagle szoruje :lol:
ja nie szoruje i dlatego nie zapraszam gosci, tylko sie wpycham do cudzych domow :rotfl:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

sava pisze:
danuta pisze:
gingerheaven pisze:ja mam niestety brudne sciany,moje psy skacza w euforii -ale to moj wybor i nauczylam sie z tym zyc ;-)
:lol: a ja mam czyste,bo ciagle szoruje :lol:
ja nie szoruje i dlatego nie zapraszam gosci, tylko sie wpycham do cudzych domow :rotfl:
dobre :lol: a ja zapraszam i ci ktorzy nie maja psow sa zgorszeni "wystrojem" wnetrza :lol: teraz dodatkowo szczeniaki rozmontowaly 2 kaloryfery i kawalek parapetu,oderwaly pare kafelkow ze sciany i wogole wyglada strasznie ale sie wyprowadzamy :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

gingerheaven pisze:
sava pisze:
danuta pisze: :lol: a ja mam czyste,bo ciagle szoruje :lol:
ja nie szoruje i dlatego nie zapraszam gosci, tylko sie wpycham do cudzych domow :rotfl:
dobre :lol: a ja zapraszam i ci ktorzy nie maja psow sa zgorszeni "wystrojem" wnetrza :lol: teraz dodatkowo szczeniaki rozmontowaly 2 kaloryfery i kawalek parapetu,oderwaly pare kafelkow ze sciany i wogole wyglada strasznie ale sie wyprowadzamy :lol:
_ow_


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

yack pisze:MrokMara intencje moze i masz dobre ale pamietaj ze nie kazdy jest Toba, nie wszyscy chca miec wyuczonego wszystkiego psa a pomarudzic czasem ludzka rzecz. Czy swojego pierwszego psa tez tak uczylas wszystkiego i byl tak perfekcyjnie ulozony ? Pamietaj prosze by nie obrazac innych forumowiczow bo to nie onet :)
A moj juz nie skacze ale skakal jak wrocilem z gor - 5 dni sie nie widzielismy i zeswirowal :) Sciany brudzi, niewiem jak to robicie ze nie brudzi - wejdzie z dworu, kladzie sie przy scianie to sila rzeczy potrze sie o nia. Ale dla mnie to nawet lepiej bo przynajmniej czesciej kolory bede zmienial :)
Wszystkich obrażonych przepraszam.
Nie uważam, że mój pies jest wyuczony, a co dopiero perfekcyjnie. Trudno nazwać wyuczeniem, że nie wchodzi na łóżko, zwyczajnie nigdy psom na to nie pozwalałam i już. Co do ścian, to nie wyjaśnię, bo przecież nie da się nauczyć psa żeby się nie opierał, ale są czyste. Amar lubi się kłaść na środku salonu :rotflik:, albo pod oknem. Ktoś na forum pisał, że jego sunia to wyjątkowa czyściocha i mój Amar chyba też, bo nawet specjalnie w błoto nie wchodzi. Tak jest na ten moment. Jag biegnie to siłą rzeczy
brzuch ma brudny, ale to jak każdy pies.


Pati
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Tam, gdzie są zwierzęta nigdy nie jest czysto - perfekcyjnie, bo sierści z dywanu nie da się wyzbyć. I moi goście też uważają, że jest brudno. Tylko że ja żyję dla siebie nie dla ludzi, jak się komuś nie podoba, to niech nie przychodzi. Za to dzieci uwielbiają przyjeżdżać do cioci Pati, bo są zwierzaki!
Szkoda, że tak na opak to wszystko zrozumieliście. Gdyby ten Pan napisał "czyste ściany, albo pies" (trzymajmy sie już tych ścian), to nawet nic bym nie napisała, zabolało czyste ściany- albo leonberger.
Chodziło tylko o to, że to pies, a nie rasa zmienia świat człowieka. Cóż mam nauczkę :oops:


Pati
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Czasami tak wyjdzie ze cos sie inaczej zinterpretuje niz autor mial na mysli :lol: Ja tez kiedys podobnie opisywalam uroki zycia z leonem, duzo lat mialam mixy ONkow i mimo tego, ze byly 3 nie byly w stanie tak nabrudzic jak jeden Archibald. :mrgreen:


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

niestety słowo pisane jest ubozsze od mówinego i nie trudno o pomyłki.
ja uwazam ze leon zmienia człowieka. miałem kiedys bokserke była kochana ale nie zmieniła mojego stosunku do swiata.
gdy jechałem po Lunke to wiedziałem tylko ze sa takie psy, widziałem je tylko na zdjeciach w necie. tak naprawde to nie był mój pomysł, to nie ja miałem potrzebe posiadania psa.
teraz jestem chory, uzalezniony od kłaków futra na dywanie, sladów na scianie i mokrego jezora na twarzy chociaz nie uwazam go za przyjemny. kazdego psiaka mozna wychowac. Lunka jest czyscioszkiem, prawie zawsze czystym a Indek wraca ze spaceru jak kula błotna ale powoli sie uczy. ma zreszta jeszcze czas na nauke i kazdego dnia widac ze rozumie coraz wiecej.
nie chciałem pierwszego a za 1,5 roku mam zaplanowanego 3! wiec uwazam ze uzaleznia jak zaden inny. na tym forum jest wiecej osób ktore zdecydowały sie na leosia i nie planowały ich wiecej a maja juz ich kilka i pewnie to nie koniec ;-)
czego załozycielowi watku serdecznie zycze
=slawek=


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Rejterada
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 2008-02-05, 09:09

Post autor: Rejterada »

Ja tylko ...
odnosnie telewizji
czyli albo TV ALBO LEONBERGER mialo byc w swoim zalozeniu jak najbardziej pozytywne poniewaz posiadanie psa odciaga od magicznego pudelka wiecej czasu spedzamy na spacerach w domu tez mamy inne zajecia niz bezmyslne gapienie sie w tv.
Z tęsknym wiosny pozdrowieniem
Robert :)


Mariblue
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 366
Rejestracja: 2008-12-28, 18:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)

Post autor: Mariblue »

Rejterada pisze:Ja tylko ...
Ależ Robert, większość na forum ma poczucie humoru :eyebrow:


Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ