Karmy

Wszystko o karmach i zywieniu

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

No fakt - Orijen ma cośtam ze karma roku 2009-2010, dałem mu zmieszanego z tym co mam i wcinal az mu się uszy trzesły więc poki co się cieszę chciaz dalem mu trochę mniej niz zazwyczaj. Od Acany cos mnie odpycha ale orijen to w troche co innego, dlatego się skusiłem.Ale tez niechcialbym go jednak przebialkowac wiec niewiem czy jak się skonczy to nastepny tez bedzie orijen. Pewnie znow bedzie trzeba przedrzeć się przez internetowa fora i poszukać tej ktora ma najmniej negatywnych a najwiecej pozytywnych opini ale z tego co sobie wypisałem szukając mam do wyboru właśnie tą husse, bozita robur,kobers i eagle pack choć z kobersem mam zamiar jeszcze poczekać i gdziestak za rok sprobowac.
A to nie wiedzialem ze to tak jest ze karma moze miec rozna jakosc z roznych sklepow, mam nadzieję ze na taką gorszą nie trafię. A o jednodniowej glodowce to slyszalem ze powinno sie na jakis czas psu zrobić ale cholercia jakoś mi go żal.


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Którą karmę polecilibyście dla szczeniorka ? Czy ktoś z Was podawał swoim rudym np. ANF/Puppy 28 Large breed lub EAGLE PACK Large & Giant Breed Puppy /z jagnięciną/ , KOEBERS Welpennahrung ???? Chciałabym wybrać najbardziej odpowiednią,by nie spowodować zbyt nadmiernego przyrostu wagi i ciała,co mogłoby spowodować choroby stawów i kręgosłupa. Oszaleć można od wyboru karm na naszym rynku :dizzy: Bądż tu mądra i traf w odpowiednią :owow:


POZDRAWIAM...BEATA
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:lol: wiec nie szukaj-bedziesz karmila tym co ci powiem :lol: przynajmniej na razie
Ostatnio zmieniony 2009-11-26, 21:17 przez danuta, łącznie zmieniany 1 raz.


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Tak jest :tjump: _03_


POZDRAWIAM...BEATA
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:rotfl: nio


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Ale w dupsko dostałam :rotflik: :upss:


POZDRAWIAM...BEATA
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

SISQO pisze:Ale w dupsko dostałam :rotflik: :upss:
:rotflik: :rotflik: :rotflik:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:eyebrow: :rotfl:


Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Czy ktoś z was ma doświadczenie w karmieniu szczeniąt karmą Nutro Choise Puupy Large Breed. Ja kiedyś dawałam Arsie ale juz dorosłej.


ARSELINA
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

zamowilam worek swoim tej karmy we wrzesniu-bardzo lugo nam schodzila,nie smakowalo im


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Tomek
nowy forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 2010-01-16, 21:29
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Tomek »

Obrazek

Czy ta karma będzie dobra dla szczeniaka w wieku dwóch miesięcy? Jutro będzie u mnie w domu i chce zapewnić mu wszystko jak najlepsze :-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Mozecie sprobowac aczkolwiek ta karma ma dosc slaby sklad (duzo zboz, malo miesa).


[you] zycze Ci milego dnia:)))
KINGA
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 275
Rejestracja: 2010-01-19, 09:24
Lokalizacja: duszniki wlkp

Post autor: KINGA »

Ja obecnie stosuję Koebers Extra, miałam nadzieję że Xenon trochę nabierze ciała. Karmę dobrze toleruje nie mam problemów ze sraczkami, alargią i sierść dość ładna. Wada taka, że lekko "jedzie " mu z pyska po niej. No i moje oczekiwania co do nabrania masy tez kiepskie. Ale główne problemy zniknęły więc na razie przy niej zostanę.


XENON
weronika
nowy forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 2010-04-12, 16:36
Lokalizacja: wodzisław

Post autor: weronika »

My obecnie jesteśmy na koebers m-23 i supermix krokiet-wcinają aż im się uszy trzęsą :springa: , nabierają ciałka, są mocne i mają ładną sierść. Karma też fajna w przygotowaniu. Ruby dodatkowo dostaje suszoną, mieloną marchewkę też koebers, jesteśmy zadowoleni wszyscy z tej karmy. Pozdrawiam i polecam.


Weronika z rodzinką, Leonki Ruby Zielona Cieszynianka i Cler Serce Leona, Bernuś Kiara Piękne Mleczarki,Sonia-ocalona przed schroniskiem,Fox,Alba i Tuptuś ( królik)
Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

Muszę na jakiś czas zmienić karmę, bo Leo coś ostatnio znielubił Acanę. Swego czasu (dość dawno temu) była rozmowa na temat Husse. Nawet jakieś próbki forumowicze testowali. Potem jakoś przycichło. Czy ktoś prowadzi swego psiaka na tej karmie?


Sławek i Leo vel Satir
ODPOWIEDZ