Czeszemy leosie

Wszystko o pielegnacji naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

wy sie nie cieszcie brakiem koltunow :mrgreen: to juz niedlugo :rotflik:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

cicho kobieto :ubz: nie i nie będzie - a jakby co to będzie lubił czesanko :tjump:


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Moja Abiśka tez na szczęście czesanko lubi :hug:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Wroc_Luna pisze:cicho kobieto :ubz: nie i nie będzie - a jakby co to będzie lubił czesanko :tjump:
hehe - trenujcie dłonie, co by odpowiednio zrogowaciały i się umięśniły, bo faceci jakoś solidniej w futerko obrastają, zwłaszcza na klacie - generalnie większa powierzchnia, mocniej trzymające się nosiciela i bardziej zagęszczone te kudły :hyper: choć optycznie tego tak nie widać
może czas na opatentowanie jakiejś szczoty mechanicznej dla leonów :chmmm:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Zaczęło się wyczesywanie :dizzy: Cztery wiadra kłaków w cztery dni z jednej psicy - podszerstek ma jak polar. To miał być pies a nie niedźwiedź polarny ;-)


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:-( taaa czeszemy :-( ja mam palce poplastrowane,bo odciski zdarte do miesa :-( łoj jak boli..............


Awatar użytkownika
demissia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 505
Rejestracja: 2008-07-24, 18:42
Lokalizacja: prawie Stolica :)
Kontakt:

Post autor: demissia »

A czy ktoś słyszał o "cudzie" zwanym FURMINATOR ?
Ciekawa jestem jak to się ma do sierści leonków :chmmm:
www.furminator.com


Mysieńka - za Tęczowym Mostem ...
www.leonbergery.waw.pl
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Wyglada ciekawie, musze się za czymś podobnym porozglądać. Moje nienawidzą standardowej metalowej szczotki do wyczesywania podszerstka. Taką zwykłą tylko do czesania uwielbiają - sprawia im przyjemność takie czesanie. Za to szczotki do podszerska niecierpią :roll: Coś z nią jest nie tak :chmmm:


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

a ja się w tym roku troszke z Was pośmieję,bo czekam na ciepelko i potraktuje Madzia maszynką :-P :lol: ...a tak w ogóle to coś wczesnie te wiadra się zbierają...Madox jeszcze az tak nie linieje :chmmm:


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Jakis furminator jest na allegro ale czy to dziala to niemam pojecia.
fredzia, jakto maszynka ?? Psa mozna ogolic ? To chyba niejest zbyt zdrowe, co ? Czy jak ?


Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

No właśnie, Milenko, powiedz co to za maszynka?? I czemu chcesz Madziutka z jego pięknego, rudego foterka golić??


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Dziwne, ale już wiosna do nas puk, puk, a Ramzes kompletnie nie linieje... Ja wiem, że on jest kundlem podwórzowym i nie chowa się w cieple pieleszy domowych; ale przecież on nie jedyny z FORUMOWYCH... :chmmm: Od listopadowej wystawy w Poznaniu ani razu go nie czesałem, a tu przed "championami" w Lesznie przez 2 dni udało mi się wydobyć z niego ot tak z 4. grzebienie podszerstka i kłaków... W niedzielę próbowałem go znowu poczesać i też kompletnie nic... :smoke:


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

:-D yack, Elżbieta, spokojnie...maszynka taka do strzyzenia włosów,a to dlatego,ze mam taki kaprys :-P ...psy się strzyze i na pewno im to nie szkodzi...o ile nie robimy tego w 20 stopniowych mrozach ;-)
Madox ma taki podszerstek,ze po rozchyleniu siersci i dogłębnym wkopywaniu sie weń i tak nie mozna dotrzec do skóry,w ubiegłym roku walczyłam z jego sierscią i nabawiłam się ogromnych bąbli na dłoniach...o rozczesaniu portek to juz w ogóle moge zapomnieć :roll: ...tym bardziej ze to ciągła walka nie tylko z futrem ale i z utrzymaniem konia w miejscu :-?
w tym roku Madzio nie będzie juz wystawiany,więc ulżę chlopakowi,bo i jemu nie było zbyt komfortowo w ciepłe dni....na zime bez problemu zdązy obrosnąć w nowe rude piórka :-D


Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

A pokażesz nam ogolonego Madziutka??? :rotfl: Jakbyś mu zostawiła na główce i ogonku kilka dłuższych włosków to byłby z niego śliczny leonkowy grzywacz _07_ _07_


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

fredzia, sorry, nie chcialem by to zle zabrzmialo. Cos mi sie gdzies kiedys obilo o uszy ze w upal ogolenie psa tez szkodzi bo futro go troche zabezpiecza czy cos. Ale moze cos zle zrozumialem. Moze zaczniemy golic nasze leosie, co ?? Ja bym mojemu jakis znaczek wygolil :) Juz widzialem konia z logo subaru na zadzie :)
W zeszlym roku u mnie po osiedlu chodzil wygolony niufek ale to dlatego ze cos mial jakies robale czy cos ze skora, niewiem dokladnie. Ale wygladal przekoszmarnie :)


ODPOWIEDZ