WNIOSEK O USTANOWIENIE BADAN W KIERUNKU DYSPLAZJI

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no wiec temu proponuje kosz :-D tam dalej pisac mozna ,czytac tez :lol: a co to wnosi do obowiazku badan na dysplazje??bo chyba temat jakis jest :oops:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Popieram całkowicie Sławka, to że w Czechach jest fajnie - to tylko dlatego, ze ktoś tego chciał. Bez wspólnoty niczego nigdy nie będzie. Sam obowiązek im sie nie wpisał i z nieba nie spadł. Nie chciałam cię atakować Danuta, wiem że jesteś w gorącej wodzie kompana i lubie to :lol: Chciałam zwrócić twoją uwagę, że aby w Polsce były Czechy trzeba patrzeć kawałek dalej poza swoje podwórko. Po prostu spróbować się dogadać, a przynajmniej rozmawiać ze sobą innym językiem. Czasem może nawet się w niego po prostu ugryźć :roll: lub przeczekać emocje i ocenić to co sie dzieje na chłodno.
Ostatnio zmieniony 2009-01-30, 18:56 przez ania3miasto, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

piszac swoje posty nie pisałem o zadnym konkretnym forumowiczu, pisałem o problemie a nie o osobach by nikt nie był dotkniety tym co napisałem.
=slawek=


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

No co ty Sławek :-D nawet jak Danuta się na mnie wścieka to i tak ją lubię _03_ I kocham Odyna _07_


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Wroc_Luna pisze:piszac swoje posty nie pisałem o zadnym konkretnym forumowiczu, pisałem o problemie a nie o osobach by nikt nie był dotkniety tym co napisałem.
=slawek=
:lol: i ja nie czuje sie dotknieta :lol: nie miewam fochów :lol: A na Ciebie Ania sie wsciekam,co nie znaczy ,ze jestem obrazona :lol:


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

ja tam wole sie zabezpieczyc. napisałem posta by przygasic atmosfere a nie by wszyscy pogniewali sie na mnie. dzieki wspólpracy mozemy wszyscy zyskac i czasem niektore rzeczy warto puscic mimo uszu, usmiechnac sie...


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

ania3miasto pisze:Popieram całkowicie Sławka, to że w Czechach jest fajnie - to tylko dlatego, ze ktoś tego chciał. Bez wspólnoty niczego nigdy nie będzie. Sam obowiązek im sie nie wpisał i z nieba nie spadł. Nie chciałam cię atakować Danuta, wiem że jesteś w gorącej wodzie kompana i lubie to :lol: Chciałam zwrócić twoją uwagę, że aby w Polsce były Czechy trzeba patrzeć kawałek dalej poza swoje podwórko. Po prostu spróbować się dogadać, a przynajmniej rozmawiać ze sobą innym językiem. Czasem może nawet się w niego po prostu ugryźć :roll: lub przeczekać emocje i ocenić to co sie dzieje na chłodno.
A ja dalej twierdze,gdyby kazdy patrzył na swoje podwórko,to byłoby łatwiej :mrgreen:
I zauwaz,ze ja sie dlugo gryzłam w jezyk :mrgreen: ale co za duzo ,to niezdrowo :mrgreen: I faktycznie oceniac rzeczy na chlodno,ale to juz nie do mnie :mrgreen: powiedziałabym wiecej,ale własnie gryze sie w jezyk :lol:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

:tjump: no i ja mam pimponga :rotfl:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:rotfl:


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Sławek, bardzo mądrze mówisz. Ja jestem za i korzystając z okazji chciałabym wyciągnąć symbolicznie rękę do Psiej Psoty. Przepraszam, jeżeli poczuliscie sie urażeni moimi postami w sprawie agresji. Napisałam tylko to co sama widziałam, a czułam się do tego upoważniona bo sama mam suke, która nie ma wzorowego charakteru. Nie chciałabym, żebyśmy na wystawach patrzyli na siebie wilkiem i mam nadzieję, że uda nam się być ponad to co nas dzieli i mieć na uwadze to, co nas łączy.


Pozdrawiam,
Khaira
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

To i ja sie wypowiem jako ten zły bo przyznaję ze ja nic nie wysylalem (chociaz itak pewnie Ci ktorzy sie tym zajmuja wiedza kto wyslal). Nawet nieweim czy powinienem to wyslac bo niemam hodowli ani legitymacji (jakos nie bylo czasu) i rzucilem tylko okiem i olalem to pismo. Przyznaje bez bicia i przepraszam wiec prosze nie wjezdzac na mnie i najlepiej nie komentowac :)

Co do klotni to pamietam ze na poczatku jak tu bylem to mnie tez dziwilo ze jakies tematy byly usuniete, ze costam, Teraz mysle ze moze to i lepiej, jesli nie potrafimy jako ludzie bedacy tu z wlasnej woli rozmawiac normalnie o tym co dobre i co zle bez klotni i wjezdzania na siebie to moze lepiej wywalac takie tematy coby nie prowokowaly. Jest to jakistam glupi bo glupi ale zawsze sposob na unikniecie tego ze zaraz ktos z nas bedzie tworzyl trzecie czy tam czwarte forum. A przeciez chyba kazdy z nas chce dobrze dla swojego psa, czasem tylko goruje lenistwo czy brak czasu ale kazdy z nas jest tu po to zeby chlonac wiedze i wiedza sie dzielic. Wiec ladnie prosze o brak klotni zeby to wszystko sie nie sypnelo bo nikt z nas na tym nie zyska. Niewiem czy lepiej takie tematy czy posty kasowac czy wrzucic do jednego wora i gdzies przeniesc, dobrze ze nie ja musze decydowac bo niemam pojecia :) Moze przydaloby nam sie spotkanie forumowe, co ? Nie takie ze spotka sie 5 osob ktore itak sie bardzo dobrze zna tylko takie zaplanowane duzo wczesniej zeby bylo nas duzo i zeby to bylo na luzaku ? Bo tutaj czasem ciezko cos powiedziec bo postepowanie z psem to delikatne tematy i podejrzewam ze wiele osob tu nie pisze bo nie chce byc zjedzonym za to ze popelnili jakis blad. Nie rozpisuje sie bo pisze pod wplywem emocji i piwa :mrgreen: ale smutno mi sie robi jak pomysle ze nasze forum moze stracic na fajnosci


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

yack-brawo :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Narazie mozemy przestac sie zastanawiac co sie stalo z naszymi wnioskami, dzisiaj rano listonosz przyniosl pisemko z ZKwP, ze przekaza nasz wniosek do nowej komisji hodowlanej wylonionej po nowych wyborach. To tyle :-P


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
Tośka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 265
Rejestracja: 2008-05-13, 23:04
Lokalizacja: spod Wrocławia

Post autor: Tośka »

Też dostałam.


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

pozostaje mieć nadzieję, że wszystko potoczy się pozytywnie
Aniu, Piotrku, dzięki za fatygę :-)


ODPOWIEDZ