WNIOSEK O USTANOWIENIE BADAN W KIERUNKU DYSPLAZJI

Moderator: Wroc_Luna

Psia Psota
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 299
Rejestracja: 2007-11-14, 10:33
Kontakt:

Post autor: Psia Psota »

Twoje pisemko doszło. Oburzeni??? A skądże... Tylko że nasz telefon, czy mail nie są tajemnicą i zawsze można się spytać bezpośrednio, a nie w każdym pytaniu sugerować że wnioski wylądowały w koszu. Dla nas nie jest to miłe, jeśli się czegoś podejmujemy to doprowadzamy to do końca.


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

ja nic nie sugeruję,zwyczajnie zapytałam,bo nie kwapiliście sie do odpowiedzi....a widac nie tylko mnie to interesuje..
ok luzik... _11_ i przepraszam jeśli poczuliście się urazeni :oops:
no to teraz czekamy...tak szczerze to wątpię,zeby taka ilość wniosków coś zmieniła :-/ ....ale zawsze mozna mieć nadzieję.. :roll:


Awatar użytkownika
iwona i Car
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 581
Rejestracja: 2008-07-07, 04:12
Lokalizacja: Down Under

Post autor: iwona i Car »

fredzia pisze:tak szczerze to wątpię,zeby taka ilość wniosków coś zmieniła :-/ ....ale zawsze mozna mieć nadzieję.. :roll:
No nie jest tak malo :-) w innych rasach watpie czy tyle by sie uzbieralo wnioskow .
Zycze powodzenia , trzymam mocno kciuki !!!


Pozdrawiam Iwona :-)
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Też mocno trzymam kciuki :uaua: Oby się udało :mrgreen: Pójdę też na zebranie w swoim ZK 22 lutego i będę o tym gadać. Trzeba ten temat wzmocnić jak tylko się da.
Ania z Piotrem mają rację, jest mail i telefony więc nerwy w konserwy. Wstyd mi za was gdy czepiacie się siebie bez powodu :-?


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Ja się przyznaję - nie wysłałam. Mam tego rodzaju trudność, że nie dorobiłam się jeszcze drukarki :-/ No i skala przedsięwzięcia mnie przerosła - co jechałam do drukarki, to zapominałam pisma... :cry:
Ale to nie znaczy, że nie jestem za - jestem jak najbardziej. To znaczy tylko, że jestem doopa wołowa :wall:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

ania3miasto pisze: Ania z Piotrem mają rację, jest mail i telefony więc nerwy w konserwy. Wstyd mi za was gdy czepiacie się siebie bez powodu :-?

No to sie wstydz-jesli od poczatku cała sprawa była poruszana własnie na forum,to tutaj były dyskusje na ten temat i jesli ktos sie zobowiazał zebrac i dostarczyc wnioski,jesli mógł tutaj pisac,ze termin sie konczy i zdawac relacje dotyczace przebiegu tej sprawy,to niech rowniez napisze,ze wnioski sa w ZK-to takie trudne?A z jakiej racji ja mam dzwonic :dizzy: by sie dopytac co z moim pismem i kazda nastepna z 21 osób?I to niech inni nerwy do konserwy :evil: bo wystaczylo napisac PISMA SA W ZK-to tak duzo? I nie czepiaj sie bez powodu,a co gorsze bez racji
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez danuta, łącznie zmieniany 1 raz.


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

I dodam,ze wiele osób czyta to forum,rowniez ludzie "z innych ras"i w zwiazku z tym ,,ze wielkim i wytłuszczonym drukiem piszemy wysyłajcie wnioski.....i sa zainteresowani jak sprawa sie skonczy,nie mówiac o tym,ze sa ciekawi czy wogóle doszło do skutku wyslanie tych wniosków
Poinformowanie co z wnioskami jesli nie jest juz zwyklym obowiazkiem,to przynajmniej dobrym tonem


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

kokony pisze:Ja się przyznaję - nie wysłałam. Mam tego rodzaju trudność, że nie dorobiłam się jeszcze drukarki No i skala przedsięwzięcia mnie przerosła - co jechałam do drukarki, to zapominałam pisma...
moja drukarka tez wysiadła...ale długopis zadziałał ;-)


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Dostaliscie skan :evil: zreszta tak jak pisaliscie uczenie,ze skan to tez dokument
:evil: ,a jesli nie dostaliscie,to po co zawracanie dupy,by sie dowiadywac dzwoniac lub mailowac do Was :evil:
dlatego tymbardziej domagam sie z cała stanowczoscia,byscie napisali kogo wnioski doniesliscie do ZK


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

I co to za kasowanie postów!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: to juz jest szczyt!!!!!! :evil: I prawde mówiac mam w dopie,czy moj wniosek doniesliscie do ZK,czy nie-ja mam psy przebadane


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

ZWRACAM SIE DO ADMINÓW O WPROWADZENIE ZAKAZU KASOWANIA POSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRZED CHWILA PSOIAPSOTA NAPISAŁA,ZE MOJEGO WNIOSKU NIE DOSTARCZYŁA DO ZK


Psia Psota
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 299
Rejestracja: 2007-11-14, 10:33
Kontakt:

Post autor: Psia Psota »

danuta pisze:I dodam,ze wiele osób czyta to forum,rowniez ludzie "z innych ras"i w zwiazku z tym ,,ze wielkim i wytłuszczonym drukiem piszemy wysyłajcie wnioski.....i sa zainteresowani jak sprawa sie skonczy,nie mówiac o tym,ze sa ciekawi czy wogóle doszło do skutku wyslanie tych wniosków
Poinformowanie co z wnioskami jesli nie jest juz zwyklym obowiazkiem,to przynajmniej dobrym tonem
Jakie dyskusje tu były????? Chyba ze mówisz o nagonce na Alvaro W sumie to fakt patrząc na frekwencje ze ze 130 zarejstrowanych uczestników z czego polowa bierze aktywny udział wniosek poparło 11 osób z tego forum.
Wstyd i tyle . Jedyne do czego to forum służy to do wyładowywania swoich frustracji na innych?? nikt tu nie znalazł i nie znajdzie zadnej konkretnej rady w żadnym temacie, wszystkie dyskusje to słowne utarczki i przepychanki. A co do dobrago tonu to napewno Twojemu wcześniejszemu postowi go brakuje i jest on tylko kolejną prowokacją


Psia Psota
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 299
Rejestracja: 2007-11-14, 10:33
Kontakt:

Post autor: Psia Psota »

danuta pisze:ZWRACAM SIE DO ADMINÓW O WPROWADZENIE ZAKAZU KASOWANIA POSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRZED CHWILA PSOIAPSOTA NAPISAŁA,ZE MOJEGO WNIOSKU NIE DOSTARCZYŁA DO ZK
Ja nie napisałem że go nie dostarczyłem tyle ze miały być wysłane pocztą (i juz wiemy kto ma problem z przeczytaniem tekstu)


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Psia Psota pisze:
danuta pisze:I dodam,ze wiele osób czyta to forum,rowniez ludzie "z innych ras"i w zwiazku z tym ,,ze wielkim i wytłuszczonym drukiem piszemy wysyłajcie wnioski.....i sa zainteresowani jak sprawa sie skonczy,nie mówiac o tym,ze sa ciekawi czy wogóle doszło do skutku wyslanie tych wniosków
Poinformowanie co z wnioskami jesli nie jest juz zwyklym obowiazkiem,to przynajmniej dobrym tonem
Jakie dyskusje tu były????? Chyba ze mówisz o nagonce na Alvaro W sumie to fakt patrząc na frekwencje ze ze 130 zarejstrowanych uczestników z czego polowa bierze aktywny udział wniosek poparło 11 osób z tego forum.
Wstyd i tyle . Jedyne do czego to forum służy to do wyładowywania swoich frustracji na innych?? nikt tu nie znalazł i nie znajdzie zadnej konkretnej rady w żadnym temacie, wszystkie dyskusje to słowne utarczki i przepychanki. A co do dobrago tonu to napewno Twojemu wcześniejszemu postowi go brakuje i jest on tylko kolejną prowokacją
:rotflik: :rotflik: :rotflik: :eyebrow: :rotflik: :rotflik:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Psia Psota pisze:
danuta pisze:ZWRACAM SIE DO ADMINÓW O WPROWADZENIE ZAKAZU KASOWANIA POSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRZED CHWILA PSOIAPSOTA NAPISAŁA,ZE MOJEGO WNIOSKU NIE DOSTARCZYŁA DO ZK
Ja nie napisałem że go nie dostarczyłem tyle ze miały być wysłane pocztą (i juz wiemy kto ma problem z przeczytaniem tekstu)
:rotflik: :eyebrow: :rotflik: :eyebrow: :rotflik:


ODPOWIEDZ