Szkolenie obronne dla leona. Hm.

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

u nas Kaja drze morde najczesciej :-? a Baloo jak u savy-strofuje ja za to :lol: -ale on strofuje jak ja sie wydre ze ma byc cisza-to on pedzi i kaje do ziemi z rykiem przygniata :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

A poprę tutaj savę że suka ( jeśli dobrze zrozumiałam) ma większe tendencję do szczekania
nie wiem czy wiecej, w kazdym razie z wiekszym sercem :lol: przezywa swoje 5 sekund slawy.
jak ja sie wydre ze ma byc cisza-to on pedzi i kaje do ziemi z rykiem przygniata
od pewnego czasu jestem z tym ostrozna - konkretnie od tego czasu, jak w ten sposob wrzasnelam na stara a Grisza ja zaraz ze skory obdarla :roll:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:shock: baloo raczej kaji ze skory nie obedrze,on grozny dla obcych psow :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Moje szczekają razem, nakręcają się nawzajem. Abiśka sama też szczeka, jeśli zaczyna szczekać pierwsza ogląda się tylko czy Al biegnie jej pomagać. Widać że czuje się przy nim strasznie pewnie. On nigdy jej za to nie skarcił, jest między nimi ogromna więź. Może dlatego że jest ich tylko dwójka i może też ta sytuacja mogłaby ulec z czasem zmianie.
Abiśka wykorzystuje też fakt, że Al na jej hauu reaguje zawsze, podkrada mu w ten sposób jego kąski.


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

U nas Karlik jest trąbka sygnałówką :mrgreen: Potem Klucha - ślepa - "szczekają? to ja też", a na końcu nasza alfa - Koko - "może ja też poszczekam... ale czy to warto..." Bomba dopiero się uczy szczekać, ale zanim ona uruchomi reakcję, to już dawno nie ma co obszczekiwać :mrgreen:


Magrat
leomaniak
leomaniak
Posty: 169
Rejestracja: 2008-07-11, 07:08
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Post autor: Magrat »

u nas dopóki LUNKA była sama to sąsiedzi się pytali czy psy tej rasy szczekają. Nawet jak inne psy darły morde to Lunka totalna olewka. Zaczeła poszczekiwać jak przywieżliśmy Karuśke.
Ostatnio zmieniony 2009-01-14, 19:38 przez Magrat, łącznie zmieniany 1 raz.


Agata i Daniel
Magrat
leomaniak
leomaniak
Posty: 169
Rejestracja: 2008-07-11, 07:08
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Post autor: Magrat »

Lunica głos to daje w domu jak coś dobrego państwo je i nie chce dać Luna wtedy stanie za nami chwile odczeka po czym jest HAUUU no i w tym momencie z wrażenia powinno wypaść nam jedzenie z ręki wprost w jej paszcze.


Agata i Daniel
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

:haha:


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
ODPOWIEDZ