UCIECZKI

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Tośka pisze:Agatek poszedł za tropem a za nim po raz pierwszy koleżanka CTR-ka, bardzo posłuszna, wróciły po 10 minutach
Od razu wiadomo kto w układzie koleżenskim rządzi :lol: Agat zdominował koleżankę :-P
Moja Abiśka idzie gzrecznie na smyczy gdy widzi , że Ali spaceruje obok lub przed nią. W przeciwnym wypadku przywiera do ziemi jak przyssawka :hahah: Pewna jestem, ze spuszcona pognała by za nim jeśli rudy łobuz popedziłby w las.


Piórko
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 2008-07-06, 21:52

Post autor: Piórko »

Khaira pisze:Chyba bardzo słabo szukałaś. Merlin ma na stanie obie pozycje Fennell plus jedną nową, której jeszcze nie czytałam :-)

Dzieki za namiary. Kiedyś szukałam tego w miejscowych ksiegarniach i bodajże na alegro. Generalnie zakupy przez internet praktykuje od niedawna.
Na pewno skorzystam.
Pozdrawiam

Książki Fennell w Merlinie


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Afri na lekcjach doskonale wie co oznacza komenda "Do mnie" niestety na spacerku po lakach kiedy jest luzem i przyuwazy zwierzyne dostaje slynnej leonowej gluchoty.
Na szczescie troche pogoni i wraca do stada, moze dlatego ze reszta jej nie towarzyszy. :mrgreen:


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
adzik_s
nowy forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 2014-05-14, 13:53
Lokalizacja: Dębnica Kaszubska

Post autor: adzik_s »

W Słupsku jest behawior...po gdańskiej szkole Hauu-Ward. Janusz Strąk. Prowadzi szkolenia psów również policyjnych i myśliwskich. Szkoła nazywa się K2


Miłego dnia :)
Ada i Bajka z resztą stada ;)
ODPOWIEDZ