Mazowiecki zlocik

Spotkania leomaniakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

fils_referee, oczywiście, że możecie wpaść. Jak mówiłam, im więcej leonów tym fajniej _hopa_

MrokMara, husky to chyba niestety nie jest dobry pomysł, nad nasz staw przychodzi płowa zwierzyna do wodopoju i jak Lakota złapie trop to już nic jej nie powstrzyma. :-?

Czubais, Cross chyba nie będzie agresywny wobec szczeniaków swojej płci?

kokony, czy gdyby Czubaisy z Crossem zdecydowali się przyjechać, bylibyście skłonni zostawić szpica w domu, żeby Cross nie miał konkurencji? Ja wiem, że to niełatwe, ale próbuję tak wykombinować, żeby osiągnąć kompromis i wszyscy byli zadowoleni.


Pozdrawiam,
Khaira
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Khaira pisze:fils_referee, oczywiście, że możecie wpaść. Jak mówiłam, im więcej leonów tym fajniej _hopa_

MrokMara, husky to chyba niestety nie jest dobry pomysł, nad nasz staw przychodzi płowa zwierzyna do wodopoju i jak Lakota złapie trop to już nic jej nie powstrzyma. :-?

Czubais, Cross chyba nie będzie agresywny wobec szczeniaków swojej płci?

kokony, czy gdyby Czubaisy z Crossem zdecydowali się przyjechać, bylibyście skłonni zostawić szpica w domu, żeby Cross nie miał konkurencji? Ja wiem, że to niełatwe, ale próbuję tak wykombinować, żeby osiągnąć kompromis i wszyscy byli zadowoleni.
Nie wezmę. Jak nie ma ogrodzenia, to nie zaryzykowałabym nawet gdyby nie było zwierzyny :lol: . Ona przechodzi po siatce, mam z nią same utrapienia i cudne chwile kiedy się tuli...


Pati
Czubais
leomaniak
leomaniak
Posty: 114
Rejestracja: 2008-05-08, 19:34
Lokalizacja: Sadowa

Post autor: Czubais »

Czubais, Cross chyba nie będzie agresywny wobec szczeniaków swojej płci?


nie, oczywiście do szczeniorów jest spokojny
Ostatnio zmieniony 2008-10-17, 12:26 przez Czubais, łącznie zmieniany 1 raz.


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Khaira pisze:
kokony, czy gdyby Czubaisy z Crossem zdecydowali się przyjechać, bylibyście skłonni zostawić szpica w domu, żeby Cross nie miał konkurencji? Ja wiem, że to niełatwe, ale próbuję tak wykombinować, żeby osiągnąć kompromis i wszyscy byli zadowoleni.
Jeździmy micrą, więc pewnie i takk wepchniecie w nią 3 psów i nas jest mało prawdopodobne - raczej szpica nie weźmiemy :-/
Ale jakbyśmy go upchnęli, to raczej i tak by się nic złego nie stało, ponieważ Karlik jest psem z samego końca hierarchii w stadzie i jak ktoś ma do niego pretensje to ucieka, albo się kładzie na plecach :mrgreen:


Awatar użytkownika
fils_referee
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-07-21, 11:51
Lokalizacja: Łódź

Post autor: fils_referee »

A my spieszymy z pytaniem, czy są już może jakieś sczegółowsze ustalenia co do niedzielnego spotkania, o której mniej więcej się zjeżdżamy, co, jak i w ogóle. ;-)
Bo mamy nadzieję wielką, że generalnie, spotkanie aktualne.
Pozdrawiamy!! :walk:


Czubais
leomaniak
leomaniak
Posty: 114
Rejestracja: 2008-05-08, 19:34
Lokalizacja: Sadowa

Post autor: Czubais »

no właśnie i żeby pogoda była....


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Niedziela oczywiscie aktualna. Można się zjeżdżać od rana, tylko żeby kulminacja przypadła na godzinę powiedzmy 15, bo inaczej Kokony ominie cała zabawa. Ja mam cały dzień zarezerwowany na rude szaleństwo i generalnie godziny nie grają żadnej roli. Chodzi tylko o to, żeby się nie porozjeżdżać zanim wszyscy dobiją.

Pogoda by się przydała, szczególnie dla nas, bo futrzakom to raczej wszystko jedno, a nawet im mokrzej tym lepiej, bo moga się bardziej uświnić :mrgreen: W razie czego kawa i herbata na pokrzepienie i rozgrzanie (może nawet być z prądem dla niekierujących :-D ) zawsze się znajdzie, więc chyba damy radę :y:


Pozdrawiam,
Khaira
kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Ha!
Namawiam właścicieli Ananasa na dołączenie do nas i prawdopodobnie przyjadą :mrgreen:
Będzie całe stadko maluchów!


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

A co jak nie będzie pogody? Mamy się gdzie pomieścić? I co ze sobą zabrać do pogl :tjump: amania?


Pati
Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Do domu się z leonami nie zmieścimy, niestety :-| Ale na wyspie mamy taką fajną altanę, gdzie się dwunogi mogą schronić przed deszczem (bo nie sądzę żeby futrzaki się tym przejmowały :mrgreen: ). Do poglamania... można będzie jakiegoś grilla machnąć ewentualnie ale to już zalezy od was. Może Marta zrobi znów jakieś wegetariańskie pyszności - na zlocie były zapiekanki z cukinii, mmmm paluszki lizać _04_ _hopa_


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

oj tak.....altanka super i cukinia byla mistrzowska :-D ale wam zazdroszcze :oops: licze na duzo fot :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

jak będzie bardzo brzydko to nie wiem, bo ja mam 5-letniego. Jak nic się rozchoruje, a to ostatnia rzecz jakiej bym chciała.... Był czas, że często bywaliśmy w szpitalu i to na trochę dłużej/ :elektro:


Pati
Awatar użytkownika
demissia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 505
Rejestracja: 2008-07-24, 18:42
Lokalizacja: prawie Stolica :)
Kontakt:

Post autor: demissia »

No i niestety my się nie pojawimy :cryluch:
Auto jeszcze nie wróciło od mechanika i nie mamy transportu - może następnym razem :cryluch:


Mysieńka - za Tęczowym Mostem ...
www.leonbergery.waw.pl
Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Szkoda, ale mam nadzieję, że na kolejne spotkanie już będziecie w stanie dojechać.

Do tych, którzy się wybierają: ponieważ jutro przed południem muszę załatwić jeszcze jedną sprawę, proszę o przybywanie po godzinie 12.

Jak dojechać: Rancho :)

W razie problemów ze znalezieniem dzwonić (numer wyślę na PW) lub pytać w chałupach o Pawlaków i staw :)


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
fils_referee
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-07-21, 11:51
Lokalizacja: Łódź

Post autor: fils_referee »

Hejka.
Słuchajcie, my raczej przyjedziemy. Piszę raczej, bo rano jedziemy na giełdę samochodową, bo sprzedajemy auto i jak sprzedamy to nie będziemy mieli czym dotrzeć do Was. Ale to będzie już nie pierwsza nasza taka giełda, więc sądząc po dotychczasowym zainteresowaniu, raczej będziemy. Naprawdę bardzo byśmy chcieli, choć sprzedać samochód także. :-? Będziemy wiedzieć około 12, to wtedy napiszemy na 100%. A jeśli okaże się, że przyjeżdżamy, to chcielibyśmy być około 15. :lol: Więc miejmy nadzieję, że do zobaczenia. :lol:
Khaira, dzięki za priv z telefonem. Pozdrawiamy!! _03_


ODPOWIEDZ