szczerosc .........

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

szczerosc .........

Post autor: gingerheaven »

Szczerosc jest bardzo niepozadana wsrod hodowcow....
ale zacznijmy od miotow-ilosc podanych szczeniat po urodzeniu i nagle po jakims czasie ich sie urodzilo mniej :-?
ja zaczne od siebie ;-)
miot A-11 szczeniat ,8 zyje ...wyniki bioder beda jak zrobia ...wszystkie mialy jadra(psy)...oprocz jader info na stronie ile bylo a ile zyje..........
Miot B -2 zywe -tu juz bylam oszczedna w info bo 2 tez byly niezywe -ale to po oburzeniu ogolnym po opisie miotu A i zmienie to,ale nadal bylo info ze mamy dwa i zostal jeden .....
Strona abrus-bylo 4!!!zywe...........i jedno nie zyje.Miot A psiej psoty -tez zywa prawda na stronie byla..to sa 3 przyklady ktore znam gdzie sie mowi otwarcie o problemach.......a reszta sobie zmienia jak umie -bylo tyle ale urodzilo sie tyle-dlaczego????????/Sa mioty ze wsio jest super a sa porody ciezkie ,szczenieta czasem umieraja -ot tak,po prostu!!!Czlowiek ktory ma pierwszy miot moze sie zalamac !U kazdego co sie urodzilo to zyje :lol: a nie taka prawda jest i moze tak by zaczac pisac prawde????????U mnie nabywcy miotu B wiedzieli co bylo..w miocie A tez ..czy to w czyms szkodzi???nie bede tu pisac nickow :-?
.ale nie kazdy ma tyle co oglaszal pozniej -ja mam skany ogloszen ale czemu sie wstydzic????????co to???jednej osobie suka szczenie zagniotla?????Byl z nia 24 na dobe i poszedl do lazienki moze.............a moze zasnal zmeczony..a moze pies mial wade???????
i co?????u nas jest wszystko super :-D a potem laik ma pierwszy miot i wpada w paranoje..bo jemu szczenie odeszlo..trzeba ukryc........... szok!!!!!!!!
za pare dni moja suka urodzi -no coz juz dzis ma pierwszy termin ale ja obstawiam 15 :-D -mam nadzieje ze martwych nie bedzie ale napisze o tym jesli beda..a wy?????????
Ostatnio zmieniony 2008-10-12, 02:06 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

To ja trzymam kciuki za żywe i zdrowe kluchy :-D Ale to prawda, ja też wiedziałam, że w Amiśka miocie nie przeżyły pieski - kawa na ławę. Dla mnie to jest po prostu szczerość - mam zaufanie do hodowców, wiem, że mnie nie okłamią i nie zostawią samej sobie. I tak powinno być :yoow:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

To jest chyba trochę tak że ludzie się boją że zaraz będzie że popełnili gdzieś błąd i że zaczną się jakieś spekulacje a tego nikt nie chce.Tyle że nie myślą o tym jak widzą to inni i stąd czasem są ściemki. A ja tam hodowcą nie jestem ale wydaje mi się że chocby niewiem jak bardzo hodowca się starał to itak przypadki się zdarzają, taka natura. A jak ktoś coś kręci to sprawia wrażenie że ma coś na sumieniu i zraża do siebie ludzi.

Ja też trzymam kciuki za to żeby wszystko było dobrze i żeby maluchy się urodziły pełne zdrowia! :yes:


aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

Ja też jestem za:)

Moja Bella choc miała juz 2 miot i 5 szczeniaków niestety 1 przygniotła mimo tego jak było mówione wyżej opieka całodobowa była, ale niestety takie rzeczy sie zdazają


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

to czemu na temacie malych i na stronie pisze ze bylo 4?????? :oops:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

na samym pocztatku dopóki nie zmieniłam zdjęć była inf że piesków jest 5

teraz pisze że polecamy szczęnieta 4 ale nigdzie nie napisałam że urodziły się tylko 4 , każdy kupujący bedzie wiedział że było 5:)

na forum nie musze pisac bo wszyscy i tak to wiedzą:)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a wlasnie ze nie wiedza..bo forum nie czytaja tylko uzytkownicy ale do statystyk czytania maja dostep admini i admini wiedza ze odwiedzajacy to nie tylko uzytkownicy a czasem cale rzesze nabywcow co wiem ja osobiscie dostajac maile i telefony o szczenieta ;-) .I ja sie nie czepiam zeby nie bylo :-? ale mozna to na stronie napisac ze sa 4 a bylo 5-boli?????????mnie bolalo w kazdym miocie i teraz wiem na wlasnej skorze ze bywaja straty-nasza suka nadal nie ma zamiaru urodzic,mamy 60 dzien ,juz weta molestowalam ze moze kolejne usg -juz 2 robilam w tej ciazy :-? .Ja szybciej urodze :dizzy: jajo :hahah:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

no przeciez juz napisałam ze było 5 dlamnie to bez sensu pisac przy każdym ogłoszeniu było 5 szczeniat skoro są 4 nieukrywam tego przed nikim , może nie wszyscy na forum wiedzą ale ci co chcieli napewno :-/ a każdy nabywaca dowie się że było 5 spokojnie :)

trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, a sunia urodziła bez komplikacji:)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no tak i wyszlo znowu ze sie czepiam-a Aga tego nie chcialam :-D .Przepraszam ,to jest specyfika neta :-? .Ok,super ze nabywcy wiedza -to chyba najwazniejsze.ja tez nie pisalam ze bylo 4 w miocie B ale nabywca rodzynka wiedzial wszystko od poczatku :-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

oki spoko wazne że doszłyśmy do porozumienia :lol:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Ale to nie zawsze tak jest, czasem z góry szczeniaki są zarezerwowane jeszcze przed porodem bo fajne krycia albo zaraz w momencie urodzenia i jak hodowca pisze ogloszenie, to po prostu pisze o tych osobnikach, ktore jeszcze są wolne, taki przypadek - jesli chodzi o ogloszenia - nie informacje co do urodzin na stronie! - tez trzeba wziasc pod uwage.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ