Szczeniaczki Belli i Alvara:)

Moderator: Wroc_Luna

danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

a ja osobiscie dorosłego i młodego,który nosi imie po tatusiu :mrgreen:pewnie poznam i przyrodniego brata mojego baloo,a moze i reszte bau i balou :dizzy: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez danuta, łącznie zmieniany 1 raz.


aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

hehe no jakos popularne i to bardzo:), z tego co mówil wet to normalne może byc od słonka, Bella przez wakacje miała prawie brązowy nochal teraz wrócił do normy:)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

te nosy sie powinny wybarwic-w belgii czy we francji-nie pamietam,byl miot po wnuku kaisera i tez takie nosy byly,ale siostra ojca tego miotu czyli corka kaisera ma rozowe dziurki w nosie do dzis...


[you] zycze Ci milego dnia:)))
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

oj to nie wiedziałam ale mam nadzieje że w wystawianiu psiaków to nie przeszkadza??

W pierwszym miocie nie było czegoś takiego


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no wg wzorca nos ma byc czarny bez przebarwien -ale w tym miocie po synu kaisera nosy sie potem wybarwily wiec bez paniki-tu tez jeszcze maja szanse zczerniec.A inna kwestia to taka czy sedziowie to zauwaza jesli taki nos zostanie.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

Acha no to się uspokoiłam:) ja mam nadzieje że im to zejdzie w sumie pojawiły sie te przebarwienia dopiero w tym tyg jak wyszło słoneczko:) wiec mam nadzieje ze to jednak od tego


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

aga_spych pisze:hehe no jakos popularne i to bardzo:), z tego co mówil wet to normalne może byc od słonka, Bella przez wakacje miała prawie brązowy nochal teraz wrócił do normy:)
:rotflik: wole sie smiac niz płakac :rotflik:
...od słonca? to chyba bella opalała sie w ciazy i temu tak sie stało,bo tuz po urodzeniu tez takie miały(co było widac na fotach) .I sorki-nic mnie to nie obchodzi,niech maja nawet zielone nosy,ale po co wciskac te bzdety innym :ubz: Ja naprawde pytam po co?
A jesli wet tak naprawde powiedział,to wez i zabij go smiechem-to moja rada
Ostatnio zmieniony 2008-10-13, 19:48 przez danuta, łącznie zmieniany 1 raz.


aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

skoro uwazasz sie za mądrzejszą od weta to Ty go zabij

ja kitu wciskac nie zamierzam , gdyby tak było nie pokazywałabym szczeniaków , Bella tak miała i dobrze wiedza o tym co ją widzieli latem teraz nos jest czarny, u szczeniaków jakoś nie zauważyłam żeby tak było, dopiero w tym tyg zaczeło się to nasilać i tylko u jednego.

Po co wciskac ludziom kit?? Nierozumiem a powtarzam to co usłyszałam od weterynarza nic wiecej, ale równocześnie nie zaprzeczam że może to takie już zostać, że może to być tak jak pisała gingerheaven że wnuczki po Kaiserze moga tak miec .

Po co zaraz ten naskok??


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Nie chce mieszać, ale w mojej rasie jest tak, że to calkiem normalne, jak szczeniak urodzi z rózowym noskiem, najważniejsze jest to, jaki ten nosek będzie po wymianie ząbków mlecznych. Ja mam akurat jasnego psa, w lecie ma czarny nos - faktycznie od słońca własnie, bo dzieki słońcu wydziela się melanina i ten nosek "opala się" - tak jak skóra ras nagich- w lecie opalają się na czarno, w zimie zupełnie jaśnieją! Także wg mnie coś w tym mogło być co weterynarz chciał przekazać i nie ma się czym martwić, dodatkowo jesli Dagmara poparła to poprzednimi pokoleniami po Kaiserze.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

No właśnie przepraszam za pomyłke ale szczeniak miał to w tamtym tygodniu , w którym również byłam na przeglądzie i nikt nic nie zauważył żeby było coś nie tak , wrecz przeciwnie nie mieli zazutów, wiec nie wiem , ja ja tam wierze fachowcom skoro oni twierdzą że jest ok to ja w to wierzę , a osobiście też nie zauważyłam zadnych niedokonałosci:)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

dobraa....ja napisalam ze wnuki kaisera tak mialy .Ale nie jest od slonca -juz urodzone tak mialy -tu wstawiam foty z gratki....I gdyby ktos pytal to mam zapisany kazdy miot z gratki z tego roku -nie tylko ten ;-) w celach statystyk ile leonow sie u nas rodzi............

Obrazek
Obrazek
tu syn syna Kaisera
Obrazek
ten nos sie wybarwil
to corka Kaisera
Obrazek
Ja napisalam tylko ze u potomstwa/wnukow kaisera zdarzalo sie to ..tu jest inbred na Kaisera ..Napisalam tez ze to sie moze wybarwic i patrzac na zdjecia ostatnie a pierwsze z narodzin pewnie sie wybarwia bo rozu coraz mniej -ale nie mowilabym o sloncu ..Jest to raczej jednak genetyczne ale zeby kazdy miot mial tylko taki problem .Co z tego ze rozowe sa dziurki od nosa????Niech psiaki beda zdrowe i moze piekne -zdrowie na pierwszym miejscu ;-)
Ostatnio zmieniony 2008-10-13, 23:33 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a co do przegladu to wiesz.............nie w kazdym zk sedzia oglada i w moim miocie A nie macali jader nawet a w miocie B na moje zyczenie macali -i nie wymacali wowczas :mrgreen: .I przeglad byl rewelacyjny bo kazali zabrac matke i szczenieta i pokazywac osobno -obejrzeli zgryz i to wsio-tatuaz byl :-D ..Przegladem miotu bym sie nie sugerowala no chyba ze byl w okolicy warszawy i przeprowadzony przez sedzine Viva Maria z matka ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
aga_spych
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 2008-10-10, 16:47
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: aga_spych »

no ja sie tym nie przejmuje bo jest tak jak piszesz noski są czarne, pisze ze od slonca bo jak ono świeciło to się mu pojawiło więcej brazu jak u Belli a jak się pogoda psuje to i braz sie chowa więc może maja też taki pigment:)

Ja pierwszym miocie też miałam taki sobie przegląd ale ten był naprawde dokładny, macali wszystko i patrzyli także na to, wiec dlatego się nim zasugerowałam:)


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

A kto jest w waszym oddziale taki skrupulatny ? :lol:


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Aga- z calym szacunkiem ale piszesz ze nosy sie zrobily rozowe od slonca a teraz one sa rozowe w sloncu na kanapie-nie rob z tego problemu-przeciez napisalam ze raczej sie wybarwia...Ale zmieniasz zdanie co 5 minut -tu im sie zrobily od slonca ,tu je widac w sloncu-a one sa i to widac na zdjeciach-ale sa coraz mniej widoczne u tego psa i pewnie widac za jakis czas wogole nie bedzie-tak jak biale skarpety u wielu leonow ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ