pastuch elektryczny dla psów

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

pastuch elektryczny dla psów

Post autor: MrokMara »

kochani, czy macie namiary na tani pastuch elektryczny z obrożą dla mojej husky!!!!!!?
Chociaż zapewniam jej wszystko co mogę (bieganie z obciążeniem też) to niestety przechodzi po siatce. Człowieka nie ruszy, ale mieszkam na wsi i boję się, że wytłucze komuś ptactwo lub pomorduje kociaki. Nigdy nie myślałam, że będę musiała stosować takie rzeczy, ale mam wybór (właściwie to brak wyboru), albo ten pastuch (oby nie za drogi), albo psa oddać , a nie chcę tego robić. Jednak sąsiedzi zaczynają się wnerwiać (rozumiem ich), bo wszyscy maja koty! Błagam jeżeli ktoś wie gdzie można niedrogo to kupić, bo jak zerknęłam na ceny, to włosy stanęły mi na głowie.... :cryluch:


Pati
kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

A nie wystarczy taki zwykły pastuch jak dla koni? Jakby taki tuż nad siatką rozciągnąć, to też jej się odechce. Byleby nie wpadła na pomysł robienia podkopów :-/

Tylko w takim pastuchu dla koni prąd leci z przerwami, to musisz się dowiedzieć, czy są takie, co leci cały czas, albo z regulacją częstotliwości. Bo ona, w przeciwieństwie do konia, pewnie będzie próbować kilka razy, zanim odpuści, to musi lanie dostać za każdym razem :cry:


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

http://www.swistak.pl/aukcje/1497085,PA ... NIEJ-.html
Znalazlam cos takiego to nie az tak wiele w porownaniu z tymi za 1000 zł, nie wiem ile chcesz wydac. Współczuję ci... A nie taniej byłoby powiększyc ogrodzenie :-( ?


edytuje ; to juz nieaktualne dopiero teraz zobaczylam...
Ostatnio zmieniony 2008-10-10, 15:35 przez Solencja, łącznie zmieniany 1 raz.


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

http://allegro.pl/search.php?string=pas ... +i+jelenie

wiem,ze niektórzy posiadacze CAO korzystają z takiego pastucha i są bardzo zadowloleni...pies po max 2 zetknieciach sie z linką odpuszcza i pozniej wystarczy nawet sznurek przeciagnąć w okół miejsc zakazanych i psiak nie podchodzi....oczywiscie od czasu do czasu warto włączyc pastucha zeby pupil nie zapomniał ,ze nie warto sie do tego zblizac.
Celowo zamiesciłam link do takiego na jelenie i dziki,pozniewaz słyszałam,ze psy bez problemu pokonują pastuchy na konie,konie są ponoć wrazliwsze od naszych ulubieńców i w takich pastuchach płynie mniejsze natezenie prądu...a poza tym jest to podobno środek bezpieczny nawet dla człowieka z rozrusznikiem... :roll: to wszystko słowa osób korzystających z takich wynalazków...
Ja tez swego czasu zastanawiałam sie nad kupieniem pastucha,bo miałam takich uciekinierów...zawsze to tańsze od nowego ogrodzenia,które w naszym wypadku wyniosłoby grubo ponad 20tyś :roll:


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

http://forum.molosy.pl/showthread.php?t ... ki&page=17
post 254<---tam zaczyna sie dyskusja nt pastucha.. ;-)
mysle ze tylko to moze zatrzymac husky...
Ostatnio zmieniony 2008-10-10, 16:58 przez fredzia, łącznie zmieniany 1 raz.


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Dzięki za odzew!!!!! Niestety Lakunia postanowiła sobie również kopać...... Zostaje pastuch z obrożą (zbieram kasę). A teraz kojec, dom i kontrolowane bieganie po ogrodzie. W sobotę 5km biegiem z obciążeniem (rano), 5km "spacer" (po obiadku), wieczorem poszłam z nią sama i puściłam na pola (tylko ja mogą pozwolić sobie na puszczanie jej ze smyczy). Potem stoję jak palma przez 15min, a ona szaleje i wraca. No i po tych atrakcjach i tak chciała dać nogę... Diabeł nie pies! To mój pierwszy i ostatni Husky w życiu i tylko ja i najmłodszy syn ją kochamy. Reszta rodziny toleruje ją ze względu na mnie... :cryluch:


Pati
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no niestety,ta rasa ma taka opinie ze lubia uciekac-wybieganie to nie wszystko,one musza ciagnac ,pracowac w zaprzegach ..Wspolczuje takiej sytuacji :dizzy:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Najgorsze jest, to że biorąc ją doskonale o tym wiedziałam (lakota jest z adopcji). Ona ciągnie codziennie 5km wózek z mim najmłodszym synem! Czyli truchtem prawie 25kg przez 5km! Do tego spacery i bieganie luzem po polu... A dla jednego psa to nie mało.


Pati
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

w takim razie nie masz wyjscia, musisz kupic wiekszy wózek i postarac sie o drugiego synka :rotflik:

=slawek=


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
pastuchy
nowy forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-15, 08:56
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: pastuchy »

Pastuchy elektryczne to bardzo dobre rozwiązanie dla psa i innych zwierząt hodowlanych, pełny asortyment można znaleźć np w tym sklepie internetowym www.pastuchy.eu


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

a co będziemy mieć za pozostawienie tej reklamy? :mrgreen:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

:hahah: :rotfl:
:smoke:


ODPOWIEDZ