CACIB Rzeszów 2009

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Wreszcie jest nieco śmiesznie... :rotfl: :smoke:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Dobranoc! Idę spać! Fajnie było... :smoke:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

papa-dobrej nocy,ja własnie wstałam :lol:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Nie zesztywniej mi tylko przy kompie... Bo będziesz tak samo mało "gibka" jak ja!!! :hahah: :smoke:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

zrobilo sie smiesznie ale juz prosze aby nie nawiazywac do tego tematu....jest takie powiedzenie-nie dyskutuj z idiota bo cie sprowadzi do swojego poziomu i pokona swoim doswiadczeniem...nasze forum ma sluzyc pogaduszkom o rasie-nie zawsze moze profesjonalnie -my nie doktory (embe no Ty jedyny :mrgreen: ) ,wiekszosc poczatkujacych hodowcow poza Danuta i Jola i Leony (ktora notabene hoduje najdluzej z nas),duzo wlascicieli -badzmy dla siebie wsparciem,kazdy poczatkujacy wlasciciel na poczatku pyta,potem ma wlasne obserwacje i wlasne doswiadczenia-czasem moze miec takie ktorych nie ma ktos kto mial leony 20 lat-i dazmy ku temu aby to forum bylo zrodlem wiedzy o rasie-tych zlych stron i dobrych.Nie zawsze ma byc milo -bo na zadnych forach nie ma tak ze jest zawsze milo-spotyka sie grono ludzi o roznych pogladach,preferuja inne typy psow-obserwuje rozne fora i czasem idzie na noze ale sa dyskusje !!!ostre,z czasem sie lagodza ale sa-i czasem to kompedium wiedzy o sprawach hodowlanych,genetyce i swiatku kynologii.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

Daga bardzo madrze napisane :oklask:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Jasne :yes:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Embe-dziękuję, ale się usmiałam, od razu mi lepiej :lol: Bo ja to pisać nic nie mogę, jestem przecież "za młoda, za smarkata, za mało kompetentna" i takie tam :lol: Może wreszcie morda się Fausto zamknie ;-) bo mu wreszcie odpisał ktoś, kto go doświadczeniem i wiedzą bije na głowe ;-) Ma co chciał.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

McDzik-zakonczmy ten temat ;-) jest tyle przyjemniejszych :-D wstaw fotki Barry'go ktory pieknie rosnie,i reszty ferajny ,Centi _04_ -ktora wygrala nie tylko w Rzeszowie,ja pamietam Centi z Kielc 2007 kiedy moja Eni skonczyla championat w dosc mocnej stawce i dostala res Cacib ,a Centi Caciba :-D i to nie ostatniego wiec o co tu sie szarpac??jak suka ma championat,caciby na koncie,zw rasy nie sporadyczne to jest dobra i tyle :lol: ja kiedys pod ringiem uslyszalam komentarz jak ta pokraka mogla wygrac :-D jakos pokraka Enigma wygrywala :-D nie bylo strojow to pewnie lapowki ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

No i ja również uważam temat za zamknięty ;-)


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ