"Międzynarodówka" w Poznaniu - 09. 11. 2008
Moderator: Wroc_Luna
-
- aktywny leomaniak
- Posty: 299
- Rejestracja: 2007-11-14, 10:33
- Kontakt:
Macie już zgłoszenia? podajcie nr ringu a może podali Wam tez godzinę o której wchodzą leosie?
www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala 3A, ring nr 17
Ostatnio zmieniony 2008-11-01, 11:44 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
Gratulacje dla wszystkich!!!!!
Ja podam stawke,a jesli znacie wyniki ,to wpiszcie i moze jakies foty
Ja wiem,ze z Alvaro zajełysmy ostanie miejsca (nie wiem która z nas była lepsza ),jesli wiecie wiecej,tyo prosze....
stawka
PSY
kl.młodziezy
Artus Bertusowy Gaj
Cool Roy Leo Grande Cuore
Earl Dario
Samson Zielona Cieszynianka-nb
kl.posrednia
Alvaro Leo Grande Cuore
Ares Lupus Ferratus
Arnold Leo Grande Cuore
Liongates Asterix
Bradol z Setala
Odyn
Nelson Oaza Wschodu
kl.otwarta
Badik Leonberika
Falco Ennson Bohemia
Herkules Lowe Blumengarten
Pluto Woscany
Zachariasz Ligocka Wataha
kl.championów
Aksel z Oubenic
Eremey iz Poselka Sokol
Nostradamus Ligocka Wataha
Ramzes Zielona Cieszynianka
Ja podam stawke,a jesli znacie wyniki ,to wpiszcie i moze jakies foty
Ja wiem,ze z Alvaro zajełysmy ostanie miejsca (nie wiem która z nas była lepsza ),jesli wiecie wiecej,tyo prosze....
stawka
PSY
kl.młodziezy
Artus Bertusowy Gaj
Cool Roy Leo Grande Cuore
Earl Dario
Samson Zielona Cieszynianka-nb
kl.posrednia
Alvaro Leo Grande Cuore
Ares Lupus Ferratus
Arnold Leo Grande Cuore
Liongates Asterix
Bradol z Setala
Odyn
Nelson Oaza Wschodu
kl.otwarta
Badik Leonberika
Falco Ennson Bohemia
Herkules Lowe Blumengarten
Pluto Woscany
Zachariasz Ligocka Wataha
kl.championów
Aksel z Oubenic
Eremey iz Poselka Sokol
Nostradamus Ligocka Wataha
Ramzes Zielona Cieszynianka
Ostatnio zmieniony 2008-11-10, 22:13 przez danuta, łącznie zmieniany 1 raz.
SUKI
kl.młodziezy
Arwena Bertusowy Gaj
Arvil von benstejn
Leontyna Lwy i My
Luna Aureus Złota Horda
Orange Robin Lwia Góra
kl.posrednia
Aurora Psia Psota
Birga Trolowa Dolin
Red Hot Chili Peper Ligocka Wataha
kl.otwarta
Biwa Ragazze Diavolese
Fabia Murowane Szczescie
Fiona Lowe von Blumengarten
kl.championów
Dzessi Dama Psie Marzenia
Winga Klara z Chotomowa
kl.weteranów
Bellona Circulus Vitiosus
kl.młodziezy
Arwena Bertusowy Gaj
Arvil von benstejn
Leontyna Lwy i My
Luna Aureus Złota Horda
Orange Robin Lwia Góra
kl.posrednia
Aurora Psia Psota
Birga Trolowa Dolin
Red Hot Chili Peper Ligocka Wataha
kl.otwarta
Biwa Ragazze Diavolese
Fabia Murowane Szczescie
Fiona Lowe von Blumengarten
kl.championów
Dzessi Dama Psie Marzenia
Winga Klara z Chotomowa
kl.weteranów
Bellona Circulus Vitiosus
Ostatnio zmieniony 2008-11-10, 22:15 przez danuta, łącznie zmieniany 1 raz.