MALARSTWO I KUNSZT McDZIK

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Bo sie nie ma kto mna zająć i wszystkie rysunki są takie sobie a sobie :lol: Nawet nie wiem czego się trzymać i czym kierować :lol:

Dziękuję za informacje :lol: Uczyć się trzeba, jak na wszystko :lol: Ja mam liceum zupełnie pod innym kierunkiem :-/ prawo.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

ja tez ASP :eyebrow: ..mi sie wydaje ze faktycznie mozna sie przygotowac ale troche szczescia tez potrzeba:)ale jak masz ochote to probuj to super studia:)


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Myśle sobie czasem o tym jakby fajnie było :lol: W sumie robiłabym to co na prawde sprawia mi przyjemnosc, a nie jakas męka na nietrafionym profilu (jak teraz w liceum :-/ ) ... tylko rodzice troche nie bardzo są za tym, ze ja chce na jakies artystyczne studia isc... uwazaja, ze powinnam zrobic coś typu ekonomia, zeby miec wszedzie drzwi otwarte, a jakies dziennikarstwo czy sztuka to dodatkowo, jako jakies hobby.......


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Rodzice są po to żeby ich nie słuchać czasem :mrgreen:
pójdziesz na ekonomię i będziesz asystentką dyrektora w najlepszym razie, bo ekonomistek są miliony. Ja na projektowaniu całkiem nieźle zarabiam :mrgreen: i nie jest to zawód, który może wykonywać każdy.
No w sumie.... w praktyce zauważyłam, że na projektowaniu, to każdy uważa, że się zna... Ale im przynajmniej za to nie płacą :mrgreen:


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Tula pisze:ja tez ASP :eyebrow: ..mi sie wydaje ze faktycznie mozna sie przygotowac ale troche szczescia tez potrzeba:)ale jak masz ochote to probuj to super studia:)
witam w klubie :mrgreen:
a studia rzeczywiście fajoskie :mrgreen:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

A czy ktoś mówi, że ja się na jakąś ekonomie wybieram? :-P
Widać zadowolenie ze studiów i zawodu, to najwazniejsze :lol: i jeszcze płaca za to, co się kocha robić :lol: Mam nadzieje, ze ze mna tak samo będzie :lol:
Nie wiem tylko, czy jestem wystarczająco dobra, by sie na takie studia dostać w ogóle :-?


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

McDzik pisze:A czy ktoś mówi, że ja się na jakąś ekonomie wybieram? :-P
Widać zadowolenie ze studiów i zawodu, to najwazniejsze :lol: i jeszcze płaca za to, co się kocha robić :lol: Mam nadzieje, ze ze mna tak samo będzie :lol:
Nie wiem tylko, czy jestem wystarczająco dobra, by sie na takie studia dostać w ogóle :-?
Dobra jesteś, a nawet bardzo dobra - co widać!!! Ale czy zawsze SZTUKA daje byt??? Znam wielu ubogich, dobrych artystów... ...i bogatych ekonomistów oraz prawników... Np. Chełmoński - choć geniusz - umarł bardzo niezamożnie... Wybacz sarkazm, ale i takie bywa życie. A i - z drugiej strony - satysfakcja z tego co się robi... I TU TRZEBA DOKONAĆ WYBORU! :chmmm: :smoke:


Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

wedlug mnie to masz jak najbardziej predyspozycje do tego zeby startowac..reszty cie tam naucza...zybys ty widziala "talent" niektorych tam studiujacych.czasami wazniejsza jest pasja.poza tym na asp jest teraz tyle "pratycznych" kierunkow ze jak sie chce to mozna na tym lepiej wyjsc niz z ekonomia i zdecydowanie przyjemniej :mrgreen: ...ja oczywiscie jestem grafikiem _hopa_ :tjump:
Ostatnio zmieniony 2008-10-05, 12:20 przez Tula, łącznie zmieniany 1 raz.


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

To ja się uważam za namówioną _hopa_


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

nnno
Przynajmniej spróbuj - warto podjąć wyzwanie :mrgreen:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Uhh dawno nic nie stworzyłam :-/ To Akita na zamówienie kogoś innego z pterodaktylem w tle-nie wiem co mnie naszło, tło to była moja wena twórcza, ze zdjęcia tylko pies :
Obrazek
A właściwie to nie wiem, czy w ogole wklejac tu inne prace "nieleonowe"?


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
fils_referee
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-07-21, 11:51
Lokalizacja: Łódź

Post autor: fils_referee »

Jestem jak najbardziej za tym, żebyś wklejała tutaj swoje najróżniejsze, (te "nieleonowe" też) prace malarskie, bo są bardzo fajne. :-)
W końcu to temat : "Malarstwo i kunszt McDzik", a nie np. "Leonberger w rysunku i grafice". :-D
Pozdrawiam!!


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Super :lol: A kolejne zadanie jakie dostałam to koci portret, także juz całkiem będzie 'nieleonowo'. Najgorzej z czasem, ostatnio w ogóle mnie nie ma w domu, a jak juz jestem to wieczorkiem chwila na odpoczynek i nauka do późna... i tak w kółko... malowanie tylko na piątki-wieczorem, noc między sobotą a niedzielą.. innaczej nie ma jak :-? szalony harmonogram...


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Ja myślę, że koci portret to jak najbardziej leonowo, bo leony bardzo często występują z kotami, szczególnie na tym forum :wh: :hahah:


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

McDzik Najwybitniejsi architekci oraz projektanci parków i ogrodów są w stanie narysować (namalować) przyszłe swoje dzieło w perspektywie upływu 15 lat. To się nazywa: "głęboka wyobraźnia przyszłości"... Ja - do Twojego portretowania - przysłałem Ci fotkę Ramzesa z młodości, z czasów gdy był jasnym blondynem... Magdzik!!! SKĄD WIEDZIAŁAŚ, JAK ON BĘDZIE WYGLĄDAŁ ZA PÓŁTORA ROKU ? ? ? ? ? Skąd wiedziałaś, że on tak zciemnieje tak, jak na Twoim obrazku??? Chylę czoła...
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2008-11-14, 21:22 przez embe, łącznie zmieniany 4 razy.


ODPOWIEDZ