Szczeniak siusia na widok innych psow.

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PannaMadzik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-15, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Szczeniak siusia na widok innych psow.

Post autor: PannaMadzik »

Mam maly problem...a wlasciwie poprostu chcialam sie Was zapytac czy to normalne u 3,5 miesiecznego szczeniaczka zeby na widok kazdego (pokdreslam ze KAZDEGO!) spotkanego na drodze pieska siusiac? :oops:
Tosia poki co kazdego spotkaniego osobnika (zarowno czlowieka jak i psa) traktuje jak przyjaciela. Chetnie podchodzi do obcych i lasi sie niczym kot :P Gdy widzie innego psa z entuzjazem biegnie ku niemu, ale gdy jest juz blisko zaczyna siusiac. Ma tez swojego przyjaciela Fausta (alaskan malamute) z ktorym BAARDZO chetnie sie bawi i ktory ja uczy zycia w psim swiecie ;) jak czytalam to normalne zeby szczeniak siusial na czyjs widok gdzy sie bardzo cieszy (tak jest jest z Faustkiem) ale czy to normalen na widok obcych psow? W jakim wieku powinno jej to przejsc? Z gory dziekuje za pomoc :)
Poza tym musze przyznac ze Leosie (a przynajmniej Tosia) to najwspanialesze zwierzeta na swiecie!! _07_


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Moja Kaja tak sikala na poczatku -nawet w kontaktach z ludzmi-przeszlo :-D z wiekiem ;-) .Niestety do dzis ma stany ze potrafi to zrobic -nie z leku a radosci :-?


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Takie posikiwanie na widok obcych psow jest jak najbardziej normalne ;-)


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Mój pies ostatnio obsikał po głowie w Radomiu na wystawie swojego pradziadka interchampiona tuż przed wejściem na ring :mrgreen: .. No ale podobno z wiekiem przechodzi i młodzikom się wybacza :lol: To z radości było :lol:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Gabisch
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 2008-08-10, 20:26
Lokalizacja: 3City

Re: Szczeniak siusia na widok innych psow.

Post autor: Gabisch »

Nie martw się - PRZEJDZIE!!!!!!

>>Poza tym musze przyznac ze Leosie (a przynajmniej Tosia) to najwspanialesze zwierzeta na swiecie!! _07_
I tu masz 100% racji, pod warunkiem, że do Tosi dodamy Leo :springa:!
Kto jeszcze do nas dołączy? :aplaus:


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

Luna też siusiała z radości ;-) Gdy odwiedzali nas goście lub spotykała innego psa (nie ważne czy znany czy obcy) siusiała i się cieszyła- w domu i na dworze. Z wiekiem przeszło :mrgreen:

>P.<


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Gdy przed wielu laty wyprowadziłem się z domu rodzinnego "na swoje" nasza starzejąca się już bernardynka pozostała w domu rodzinnym z moją matką. Ilekroć przyjeżdżałem w odwiedziny Dora biegła do mnie z całą swoją energią , wydając z siebie takie przedziwne bulgoty i - z radości - jej pęcherz nie wytrzymywał tego przeżycia i cała jej droga do mnie była zaznaczona "sinusoidą" jej moczu... Moje buty też zawsze były mokre... :smoke:


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Nie przypominam sobie, żeby Buńka kiedyś sikała na widok innych psów lub ludzi. Ona zwykle zaczynała się z psami bawić a do ludzi łasić.


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:mrgreen: a mój jamnik tez sikał z radosci,na dodatek jesli ktos schylił sie by go pogłaskac,on przewracał sie "kołami do góry" i wtedy tryskała fontanna moczu :dizzy: ,biedni nieswiadomi głaskacze :--:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

danuta pisze::mrgreen: a mój jamnik tez sikał z radosci,na dodatek jesli ktos schylił sie by go pogłaskac,on przewracał sie "kołami do góry" i wtedy tryskała fontanna moczu :dizzy: ,biedni nieswiadomi głaskacze :--:
:rotflik:


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

:rotflik: :rotflik: :rotflik:


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
PannaMadzik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-15, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PannaMadzik »

Dziekuje za odpowiedzi, w takim razie nie pozostaje mi nic innego niz czekanie az Tosia z tego wyrosnie i chyba powinnam sie cieszyc ze siusia "zgodnie z prawem grawitacji" a nie jak jamnik Danuty :-P


ODPOWIEDZ