7.09.2008r. CAC Przemyśl

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

7.09.2008r. CAC Przemyśl

Post autor: McDzik »

Leonbergery ocenia pani Anna Rogowska, kto się pojawi?

Ja wiem o 'Oazowych':
SUKI
kl.młodzieży
OLIVIA Oaza Wschodu
kl.pośrednia
NELLA Oaza Wschodu
kl.championów
CENTI z Bursztynówki
KASANDRA Oaza Wschodu


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Cooo, nikt więcej? :-|


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Ok, mam stawkę! :buach:


Psy - Rüden
Klasa młodzieży
98. BOSTON GULLI GALAXY OSS, złota, 18.09.2007, 9918/V/07, PKR.II-93785 (GULLFAXI LOWE V.WALHALLBONNIE
B.BORA Z MILOTICEK), hod. Martina Mrazowa, wł. Izabela Kwiatkowska
Suki - Hündinnen
Klasa młodzieży
99. OLIVIA Oaza Wschodu, ruda z czarną maską, 02.08.2007, 6969/XIV/07, PKR.II-95267 (GUSTAV Oaza Wschodu-
CENTI z Bursztynówki), hod. Edward Kuczera, wł. Anna Dubielczyk
100. ROSALIE Zacisze nad Olzą, złota, 20.08.2007, 10073/V/07, PKR.II-95714 (CLP?L?3245,HDA,Ch.Pl. ARMAN
HUGO Famillia Magna-DZIUNIA z Zielonej Cieszynianki), hod. Andrzej Tochaczek, wł. Konrad Dziadek
101. ULAWNA Ligocka Watacha, złota, 27.11.2007, 10048/V/07, PKR.II-95402 (CPL/L/3428,HDB,EDO MAJAN`S
ZEUSS THE STAR OF NORTH-HDA EDO OLIGARCHIA Ligocka Watacha), hod. Kaja Chmielarska-Kotus, wł. Izabela
Kwiatkowska
Klasa pośrednia
102. NELLA Oaza Wschodu, machoniowa z czarną maską, 19.03.2007, 1321/XXXV/07, PKR.II-93162 (Mł.CH.Pl,Ch.Pl.
BORYS Leonberika-HESKA Oaza Wschodu), hod. Edward Kuczera, wł. Edward Kuczera
Klasa championów
103. CENTI z Bursztynówki Ch.Pl., płowa, 16.08.2003, 1076/XXXV/03, PKR.II-80694 (CYRANO Chaloupecke Skalky-
Ch.Pl.BAZUKA z Bursztynówki), hod. A.W.Bursztynowie, wł. Edward Kuczera
104. KASANDRA Oaza Wschodu Ch.Pl., złota, 13.06.2005, 1194/XXXV/05, PKR.II-86922 (Mł.Ch.Pl,Ch,Pl. BORYS
Leonberika-HESKA Oaza Wschodu), hod. Edward Kuczera, wł. Anna Szpak[/b]
Ostatnio zmieniony 2008-09-02, 21:16 przez McDzik, łącznie zmieniany 2 razy.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Czy wiadomo cos na temat wyników???????????Prosze :-) o podanie


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Jak wam poszło?? czekam na wyniiki:D


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Ja wróciłam już dwie godziny temu, tylko musiałam odespać, upał niemal 40'C , wróciłam z potwornym bólem głowy.....

Co do debiutu pana sędziego krajowego Sudoła (bo jednak on oceniał leonbergery) - świerza wiedza, dobre oko do psów, nie sypał samymi doskonałymi, Sindi z powodu bardzo obfitego pióra na łokciach miała je bardzo długo i dokładnie obmasywane-to mi się podobało, zwracał uwagę na szczegóły, sprawdzał psychikę psa-czy jak to można nazwać-bo przed Olivką stanął na przykład, patrzyl jej w oczy, cmokał, gwizdał i sprawdzał jak suka zareaguje, kilkakrotnie macał całe ciało psa, zwracał bardzo dużą uwagę na wystawianie, kilkakrotnie kazał biegać, ustawiać w statyce, biegac , ustawiać w statyce, długo się zastanawiał nad wyborem, drażniły go źle ustawione łapy, pies miał stać prościutko i spokojnie, ruch miał być plynny i związany.

Co do minusów.... Zła jestem :-/ W porównaniu o rasę bardzo długoooo zastanawiał się nad Sindi (CENTI z Bursztynówki) i Nellą. Powiedział, że są to suki równe sobie, o takim samym ruchu, Nellka nawet ma lepszy front niż Sindi, tylko że Sindi jest potężniejsza. Kazał przebiec się jeszcze raz, dalej miał dylemat komu dac rasę, kazał ustawić w statyce, baardzooo długo oglądał, w końcu rasę przyznał Sindi - wygrała lepszą GŁOWĄ.
Ale czemu byłam zła? Bo tak długo miał dylemat, a później zobaczyłam, że Nellka nawet CWC nie ma ... A jakby dostała rasę? ... Śmieszne by to było conajmniej..

Psy - Rüden
Klasa młodzieży
98. BOSTON GULLI GALAXY OSS, - nb

Suki - Hündinnen
Klasa młodzieży
99. OLIVIA Oaza Wschodu, lok. I, oc. bdb - za brzydkie wystawianie

100. ROSALIE Zacisze nad Olzą, -nb

101. ULAWNA Ligocka Watacha, -nb

Klasa pośrednia
102. NELLA Oaza Wschodu, lok.I, o.dosk.

Klasa championów
103. CENTI z Bursztynówki Ch.Pl., -lok.I/II, o.dosk. CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy

104. KASANDRA Oaza Wschodu Ch.Pl., - lok. II/II, o.,bdb - za gruba


Zdjęcia wstawię jak dostanę, swoich niestety nie mam. Sindi wystawiałam ja, z jednej strony się cieszę, że wybiegalismy BOBa z pieknym opisem u wymagającego sędziego-bo takim mogę nazwać Sudoła- z drugiej strony szkoda, że w tak nielicznym gronie :cry:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

gratulacje i czekamy na foty.A sedziego sobie zapisze w kajeciku-zapowiada sie super :-D .Mlody a nie boi sie dawac bdb -super :y:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Tak, i ja się z tymi bdb nawet zgadzam, mimo że w sumie dojechali sami 'nasi'. Debiut sędziego, a w innych rasach też padały bdb, u nas nikt nawet zły nie był, bo sędzia każdemu wszystko uzasadnił no i ogółem miły gość, kulturalny, ale też bardzo wymagający i daje długie, szczegółowe opisy, prawie całe wolne miejsce zapisał :mrgreen:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Acha i jak oceniał Kasandrę (która była druga w kolejności po Sindi w klasie) to mnie z Sindi zaprosił do siebie pod namiocik do cienia :mrgreen: bo był koszmarny upał, na prawdę. To tez było miłe :lol:

Ogółem nowy leonkowy sędzia wymagający, za " darmo " nic nie daje, ale z chęcią pojadę do niego jeszcze raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Narazie dodaję jedno od wujka, takie grupowe, podpisałam wszystkie psy. Takie zdjęcia z ringu dostanę jeszcze od osoby, której rękę tutaj obok widać :mrgreen: Wujek sam wystawiał , więc nie miał jak pstrykać.

Obrazek

EDIT:
O, a to mam od koleżanki, ale skąd ona miała to się nie dowiem ^^ ..
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2008-09-10, 18:32 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ