Alergiczna reakcja na karmę??

Wszystko o karmach i zywieniu

Moderator: Wroc_Luna

Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

F1 pisze:Rzeczywiście spotkanie jesienne forumowiczów to świetny pomysł.A może na weekend jak będzie pogoda ( tzn. bez deszczu) chcecie pospacerować po Puszczy Kampinoskiej?
( Echinacea teren co prawda nieogrodzony ale nie ma specjalnych zagrozeń poza bażantami ;-) ).Lambo nawet jeszcze wczoraj pływał -niestety "wysychał " aż do rana . Najlepiej samochodem albo busem do Kampinosu.Jak chcesz Echinacea to wyjadę po was autem jeśli dojedziecie miejskim autobusem 719.
A po spacerze można coś zjeść ( pizzeria Foresta w Kampinosie).
super!!!


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

estrella pisze:.......no umawiajcie sie ,umawiajcie :evil: ,,,a ja to helikopterem chyba przylece!
BUUUUU,,,,,dlaczego jestem sama na tej wsi !
Mój wet mówił ,że niedaleko mieszka Leoś ''pan'' i to jest kastrat więc dziewczyny mogłyby się
z nim bawić fajnie'' bez zalotów''.Musze się dowiedzieć co to za pies i gdzie mieszka.
A przy okazji, jak będziesz w Wwie..?
;-)


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Echinacea pisze:
estrella pisze:.......no umawiajcie sie ,umawiajcie :evil: ,,,a ja to helikopterem chyba przylece!
BUUUUU,,,,,dlaczego jestem sama na tej wsi !
Mój wet mówił ,że niedaleko mieszka Leoś ''pan'' i to jest kastrat więc dziewczyny mogłyby się
z nim bawić fajnie'' bez zalotów''.Musze się dowiedzieć co to za pies i gdzie mieszka.
A przy okazji, jak będziesz w Wwie..?
;-)
w tym roku nie mamy w planach Wawy;-(Może się coś zmieni ,ale raczej nie,bo już mam inne plany jeśli chodzi o wyjazdy na wystawy.
No ale ,to jeszcze sporo czasu ,więc wszystko możliwe.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
F1
leomaniak
leomaniak
Posty: 137
Rejestracja: 2009-06-24, 10:44
Lokalizacja: Kampinos

Post autor: F1 »

Może ktoś chętny na pod-warszawski spacerek ( mimo pogody i niekorzystnego biometu) ?


"Nie trać głowy, gdy wszyscy wokół stracili swoje..." Kipling
ODPOWIEDZ