MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH ZWYCIĘZCA POLSKI POZNAŃ
Dzięki Yack za przypomnienie - rondo Kaponiera jest w wielkiej - nieustającej przebudowie
więc wszyscy wybierający się na wystawę weźcie poprawkę na plan podróży
do tego jeszcze chyba zostały wyłączone z ruchu:
- ulica Roosevelta na odcinku od ronda Kaponiera do mostu Dworcowego,
- ulica Bukowska na odcinku od ulicy Zeylanda do ulicy Roosevelta
- ulica Grunwaldzka na odcinku od skrzyżowania z ulicami Szylinga i Matejki do ulicy Roosevelta
Czy ktoś mi zagwarantuje, że oby na pewno przejadę al. Niepodległości do Towarowej, dalej na most Dworcowy i potem w lewo Głogowską?
oraz czy da się przejechać Bałtycką, Lechicką, Serbską, Wilczakiem do Szelągowskiej?
a może łatwiej i szybciej się dostać na MTP jadąc przez rondo Rataje?
więc wszyscy wybierający się na wystawę weźcie poprawkę na plan podróży
do tego jeszcze chyba zostały wyłączone z ruchu:
- ulica Roosevelta na odcinku od ronda Kaponiera do mostu Dworcowego,
- ulica Bukowska na odcinku od ulicy Zeylanda do ulicy Roosevelta
- ulica Grunwaldzka na odcinku od skrzyżowania z ulicami Szylinga i Matejki do ulicy Roosevelta
Czy ktoś mi zagwarantuje, że oby na pewno przejadę al. Niepodległości do Towarowej, dalej na most Dworcowy i potem w lewo Głogowską?
oraz czy da się przejechać Bałtycką, Lechicką, Serbską, Wilczakiem do Szelągowskiej?
a może łatwiej i szybciej się dostać na MTP jadąc przez rondo Rataje?
Ostatnio zmieniony 2012-10-19, 08:13 przez abrus, łącznie zmieniany 1 raz.
czyli lepiej jechać Krańcową do Głównej? a może od razu przez Swarzędz, Kobylnicę, Kicin?yack pisze:Nie wiem czy już jesteś w swojej posiadłości w Wlkp ale jak nie to jak będziesz jechać to jeszcze na Bałtycka/Gnieznienska będą coś psuli
epoznan
20.10.2012.
Sędzia Anna Rogowska
<table border="0">
<tbody>
<tr>
<td></td>
<td>PSY</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa pośrednia</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Casuso z Kazimierskiej Krainy</td>
<td>V1, CWC,res.CACIb</td>
</tr>
<tr>
<td>II</td>
<td>Camel Uśmiech Wandala</td>
<td>V2</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa otwarta</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Baloo Junior Bertusowy Gaj</td>
<td>V1</td>
</tr>
<tr>
<td>II</td>
<td>Don Archibald Bertusowy Gaj</td>
<td>V2</td>
</tr>
<tr>
<td>III</td>
<td>Liongate's Ferreo</td>
<td>V3</td>
</tr>
<tr>
<td>IV</td>
<td>Duero Psia Psota</td>
<td>SG4</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Ursus Grande Leonis</td>
<td>SG</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa championów</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Bono Psia Psota</td>
<td>V1, CWC, CACIB, BOB</td>
</tr>
<tr>
<td>II</td>
<td>Centurion Psia Psota</td>
<td>V2</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>SUKI</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa młodzieży</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Carmen Electra Grande Leonis</td>
<td>V1</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa otwarta</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Fira Herbu Lwia Łapa</td>
<td>SG</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa championów</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Destiny Psia Psota</td>
<td>V1, CWC, CACIB</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<table border="0">
<tbody>
<tr>
<td></td>
<td>PSY</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa pośrednia</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Casuso z Kazimierskiej Krainy</td>
<td>V1, CWC,res.CACIb</td>
</tr>
<tr>
<td>II</td>
<td>Camel Uśmiech Wandala</td>
<td>V2</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa otwarta</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Baloo Junior Bertusowy Gaj</td>
<td>V1</td>
</tr>
<tr>
<td>II</td>
<td>Don Archibald Bertusowy Gaj</td>
<td>V2</td>
</tr>
<tr>
<td>III</td>
<td>Liongate's Ferreo</td>
<td>V3</td>
</tr>
<tr>
<td>IV</td>
<td>Duero Psia Psota</td>
<td>SG4</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Ursus Grande Leonis</td>
<td>SG</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa championów</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Bono Psia Psota</td>
<td>V1, CWC, CACIB, BOB</td>
</tr>
<tr>
<td>II</td>
<td>Centurion Psia Psota</td>
<td>V2</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>SUKI</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa młodzieży</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Carmen Electra Grande Leonis</td>
<td>V1</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa otwarta</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Fira Herbu Lwia Łapa</td>
<td>SG</td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td></td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td></td>
<td>Klasa championów</td>
<td></td>
</tr>
<tr>
<td>I</td>
<td>Destiny Psia Psota</td>
<td>V1, CWC, CACIB</td>
</tr>
</tbody>
</table>
Ostatnio zmieniony 2012-11-11, 17:51 przez abrus, łącznie zmieniany 3 razy.
Camel Uśmiech Wandala
Caruso z Kazimierskiej Krainy
Baloo Junior Bertusowy Gaj
Don Archibald Bertusowy Gaj
nie ma jak to zgodność kroku
Duero Psia Psota
Liongate's Ferreo
Ursus Grande Leonis
Centurion Psia Psota
Bono Psia Psota
Carmen Electra Grande Leonis
Fira Herbu Lwia Łapa
Destiny Psia Psota
porównanie o rasę (Destiny i Bono)
Caruso z Kazimierskiej Krainy
Baloo Junior Bertusowy Gaj
Don Archibald Bertusowy Gaj
nie ma jak to zgodność kroku
Duero Psia Psota
Liongate's Ferreo
Ursus Grande Leonis
Centurion Psia Psota
Bono Psia Psota
Carmen Electra Grande Leonis
Fira Herbu Lwia Łapa
Destiny Psia Psota
porównanie o rasę (Destiny i Bono)
Ostatnio zmieniony 2012-10-23, 20:22 przez abrus, łącznie zmieniany 3 razy.
Dzięki! Czyli dobrze kojarzę że ten gośc to byłeś Ty bo tak nie byłem do końca pewienandante pisze:yack, G R A T U L A C J E ! ! ! Na wystawie było kilka fajnych leonów, ale ja kibicowałem B.J. I się nie zawiodłem, jeszcze raz brawo.
Dziś już nie było tak miodowo ale z wczoraj jestem bardzo zadowolony.
Gratulacje dla wszystkich przybyłych, miło było się spotkać i pooglądać inne leony
Sędzia Małgorzata Hałas
PSY
Klasa pośrednia
I Caruso z Kazimierskiej Krainy V1, CWC,res.CACIB
Klasa otwarta
I Dragos Kong Kong Bertusowy Gaj sg1
II Baloo Junior Bertusowy Gaj sg2
III Duero Psia Psota sg3
IV Ursus Grande Leonis sg4
Klasa championów
I Centurion Psia Psota V1, CWC, CACIB, BOB
II Bono Psia Psota V2
SUKI
Klasa szczeniąt
I Magic Life in Kenya wo1
II Bibi Dil Ka Ristha o2
Klasa pośrednia
I Sagitta Alfa Leonis V1, CWC, res.CACIB
Klasa młodzieży
I Carmen Electra sg1
II Best of Female Grande Leonis sg2
Klasa otwarta
I Fira Herbu Lwia Łapa sg1
Klasa championów
I Destiny Psia Psota V1, CWC, CACIB
PSY
Klasa pośrednia
I Caruso z Kazimierskiej Krainy V1, CWC,res.CACIB
Klasa otwarta
I Dragos Kong Kong Bertusowy Gaj sg1
II Baloo Junior Bertusowy Gaj sg2
III Duero Psia Psota sg3
IV Ursus Grande Leonis sg4
Klasa championów
I Centurion Psia Psota V1, CWC, CACIB, BOB
II Bono Psia Psota V2
SUKI
Klasa szczeniąt
I Magic Life in Kenya wo1
II Bibi Dil Ka Ristha o2
Klasa pośrednia
I Sagitta Alfa Leonis V1, CWC, res.CACIB
Klasa młodzieży
I Carmen Electra sg1
II Best of Female Grande Leonis sg2
Klasa otwarta
I Fira Herbu Lwia Łapa sg1
Klasa championów
I Destiny Psia Psota V1, CWC, CACIB
Ostatnio zmieniony 2012-11-11, 17:51 przez Archisia, łącznie zmieniany 3 razy.