Odstępstwa od wzorca (niewielkie i wyraźne)

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Może i masz rację ale również zaznaczona wyraźnie francuska postawa czy krowia pstawa też by nie przeszła a jakie szanse miałby Stoompa z głową nie zbliżoną do wzorca???? Dlatego nie sądze by tak dyskusja miała dalszy sens. A rzeczywiście najmądrze byłoby wprowdzić obowiązek badań pewnie wtedy mimo strachu zrobiłabym wpis o wiele szybciej i dawno byłoby po sprawie


MagdaB
leomaniak
leomaniak
Posty: 123
Rejestracja: 2008-08-24, 19:53
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MagdaB »

To ile ma ten Alvaro ?:shock: Na innym forum czytałam, ze właśnie 82 cm :shock: To było napisane chyba nawet przez sędziego :!:


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

no jak widać niektórzy wiedzą lepiej :mrgreen: _03_


MagdaB
leomaniak
leomaniak
Posty: 123
Rejestracja: 2008-08-24, 19:53
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MagdaB »

To o co chodzi? Wredność?Zazdrość?
Ile cm ma Alvaro? Czy nie możesz zadzwonić i zapytać się o wynik dysplazi swojego psa?
IwonaCar ale ty ślepa jesteś, ja będąc tu kilka chwil znalazłam dużo naprawde dziwnych skojarzeń- nawet matki z synem :shock: Demiss ma dzieci po nieprzebadanej matce i cisza :shock:
Ja żeby nie było że jestem postonna też nigdy bym nie kupiła szczeniaka po nieprzebdanych rodzicach i nie rozumiem twojego pośpiechu, ale mam wrażenie że tu wszyscy modlą się żeby twój pies miał dyspazje najlepiej F :upss: Czy hodowca od którego kupiłaś Alvaro nie podpisał umowy o konieczności tego badania? :upss: Bardzo dziwne, bo sam bada swoje psy :shock:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

MagdaB pisze:To o co chodzi? Wredność?Zazdrość?
Ile cm ma Alvaro? Czy nie możesz zadzwonić i zapytać się o wynik dysplazi swojego psa?
IwonaCar ale ty ślepa jesteś, ja będąc tu kilka chwil znalazłam dużo naprawde dziwnych skojarzeń- nawet matki z synem :shock: Demiss ma dzieci po nieprzebadanej matce i cisza :shock:
Ja żeby nie było że jestem postonna też nigdy bym nie kupiła szczeniaka po nieprzebdanych rodzicach i nie rozumiem twojego pośpiechu, ale mam wrażenie że tu wszyscy modlą się żeby twój pies miał dyspazje najlepiej F :upss: Czy hodowca od którego kupiłaś Alvaro nie podpisał umowy o konieczności tego badania? :upss: Bardzo dziwne, bo sam bada swoje psy :shock:
i znowu :dizzy: to nie jest temat o zasadności badań dysplazji :si: , najlepiej załóżcie temat "księga skarg i zażaleń" (wszystkich do wszystkich lub do każdego z osobna), bo tak co chwilę wdzierają się dyskusje nie dotyczące tematu i potem ktoś to musi zamiatać ;-)


MagdaB
leomaniak
leomaniak
Posty: 123
Rejestracja: 2008-08-24, 19:53
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MagdaB »

Bardzo przepraszam, ze poruszyłam niewygodny temat :--:


MagdaB
leomaniak
leomaniak
Posty: 123
Rejestracja: 2008-08-24, 19:53
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MagdaB »

Czy leonberger ma też minimum wzrostu i czy ktoś to mierzy? Nie chciałabym małego leonbergera :roll: jak wybiore dobre skojarzenie to mam gwaracjie że urośnie duży?
nie masz zadnej gwarancji bo po duzych rodzicach tez sie moga urodzic niskie dzieci i odwrotnie-to jest kwestia tez przeszlych pokolen ;-)
Ostatnio zmieniony 2008-08-25, 14:50 przez MagdaB, łącznie zmieniany 1 raz.


MagdaB
leomaniak
leomaniak
Posty: 123
Rejestracja: 2008-08-24, 19:53
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MagdaB »

Jakby mi taki Tsode urósł to moge się zwrócić o zwrot kosztów?


MagdaB
leomaniak
leomaniak
Posty: 123
Rejestracja: 2008-08-24, 19:53
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MagdaB »

abrus pisze:
MagdaB pisze:To o co chodzi? Wredność?Zazdrość?
Ile cm ma Alvaro? Czy nie możesz zadzwonić i zapytać się o wynik dysplazi swojego psa?
IwonaCar ale ty ślepa jesteś, ja będąc tu kilka chwil znalazłam dużo naprawde dziwnych skojarzeń- nawet matki z synem :shock: Demiss ma dzieci po nieprzebadanej matce i cisza :shock:
Ja żeby nie było że jestem postonna też nigdy bym nie kupiła szczeniaka po nieprzebdanych rodzicach i nie rozumiem twojego pośpiechu, ale mam wrażenie że tu wszyscy modlą się żeby twój pies miał dyspazje najlepiej F :upss: Czy hodowca od którego kupiłaś Alvaro nie podpisał umowy o konieczności tego badania? :upss: Bardzo dziwne, bo sam bada swoje psy :shock:
i znowu :dizzy: to nie jest temat o zasadności badań dysplazji :si: , najlepiej załóżcie temat "księga skarg i zażaleń" (wszystkich do wszystkich lub do każdego z osobna), bo tak co chwilę wdzierają się dyskusje nie dotyczące tematu i potem ktoś to musi zamiatać ;-)
gdzie mogę zalożyć ten temat?


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

MagdaB pisze:Bardzo przepraszam, ze poruszyłam niewygodny temat :--:
to nie jest niewygodny temat! ale nijak konieczność badań w kierunku dysplazji ma się do wzorca leonbergera. Na tym forum jest dział o dysplazji.


MagdaB
leomaniak
leomaniak
Posty: 123
Rejestracja: 2008-08-24, 19:53
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MagdaB »

Gdzie? Prosze w takim razie o przeniesienie moich pytań we właściwe miejsce. :zorro:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

MagdaB pisze:Gdzie? Prosze w takim razie o przeniesienie moich pytań we właściwe miejsce. :zorro:
no i o to właśnie chodzi, że mam już dość przenoszenia :hahah: i ciągłych pretensji, obecnie mam do dyspozycji makabrycznie wolne łączę i każde takie przenosiny to dla mnie strata czasem nawet 20 minut


Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

MagdaB pisze:Jakby mi taki Tsode urósł to moge się zwrócić o zwrot kosztów?
o co Ci kobieto chodzi i co masz do mojego psa?
jest kochany, cudowny i nie wymieniłabym go na niejednego znanego mi repa :arrow:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

tsode pisze:
MagdaB pisze:Jakby mi taki Tsode urósł to moge się zwrócić o zwrot kosztów?
o co Ci kobieto chodzi i co masz do mojego psa?
jest kochany, cudowny i nie wymieniłabym go na niejednego znanego mi repa :arrow:
Tak trzymac Tsode :y: .Psy sie kocha za ich osobowosc,nie wyglad ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
MagdaB
leomaniak
leomaniak
Posty: 123
Rejestracja: 2008-08-24, 19:53
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MagdaB »

tsode pisze:
MagdaB pisze:Jakby mi taki Tsode urósł to moge się zwrócić o zwrot kosztów?
o co Ci kobieto chodzi i co masz do mojego psa?
jest kochany, cudowny i nie wymieniłabym go na niejednego znanego mi repa :arrow:
I tak trzymać. Ja napisałam tylko, że takiego bym nie chciała i zapytałam czy mogłabym ubiegać sie o zwrot kosztów od hodowcy który obiecwywał mi ogromnego psa a sprzedałby takiego :umm:


ODPOWIEDZ