liniejący bardzo leon

Wszystko o pielegnacji naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

liniejący bardzo leon

Post autor: Echinacea »

Moja psica od ok trzech tygodni bardzo linieje. kiedyś też tak było, ale połączone z historycznymi już biegunkami.
Eśka zdrowa, ale linieje tak bardzo, że wystarczy jak przejadę po niej ręką, a mam dłoń jak yeti.albo można spokojnie wyskubać jej kłaki.
czy to normalne (bo upały?)
dawałam jej olej z łososia, ale dowiedziałam się, że ten akurat nie jest OK, przeszłyśmy na olej lniany ze sklepu eko i wcale nie widzę poprawy.
co sądzicie?
karma i dieta ta sama, wyprobowana, qupska prześliczne...


Magda i Esia
Daga
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 2011-11-19, 14:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Daga »

Camaro też linieje może nie aż tak masakrycznie ale jednak.Myślę,że u niego to te upały.
Ja podaję wit z biotyną i 2 razy w tyg.siemię lniane .Już widać efekty pozytywne oczywiście
Ten sposób mam wypraktykowany już od kilku lat.


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Moja suka w ten sposob linieje kazde 3 lata. Wlasnie w tym roku tak jest. Za pierwszym razem zbadalismy wszystko, co mozna bylo zbadac - nawet do Pilzna wysylalismy krew na badania imunologiczne i alergologiczne. Byla prawie gola. Zanim dostalismy wyniki, suka wynienila siersc a jedyna strate poniosla nasza kieszen :mrgreen:

Aha, i jest lekko uczulona na szczawiol :rotfl:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

sava pisze:Moja suka w ten sposob linieje kazde 3 lata. Wlasnie w tym roku tak jest. Za pierwszym razem zbadalismy wszystko, co mozna bylo zbadac - nawet do Pilzna wysylalismy krew na badania imunologiczne i alergologiczne. Byla prawie gola. Zanim dostalismy wyniki, suka wynienila siersc a jedyna strate poniosla nasza kieszen :mrgreen:

Aha, i jest lekko uczulona na szczawiol :rotfl:
:mrgreen: pocieszyłaś mnie :lol:


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Daga pisze:Camaro też linieje może nie aż tak masakrycznie ale jednak.Myślę,że u niego to te upały.
Ja podaję wit z biotyną i 2 razy w tyg.siemię lniane .Już widać efekty pozytywne oczywiście
Ten sposób mam wypraktykowany już od kilku lat.
siemię znam, tylko to paskudne, ale spróbuję zakamuflować w ryżu :lol:
dzieki!


Magda i Esia
Daga
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 2011-11-19, 14:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Daga »

No paskudne ale moje psy to lubią :shock: .Tylko zalać trzeba letnią wodą i postawićna parę godz. Nie zalewać gorącą i nie siemię mielone i nie odtłuszczone.


leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

Nasz Drimer też strrrrrrrasznie tracie teraz sierśc, zastanawiam się czy to zwykła w tym wieku wymiana sierści czy to wpływ tego zapalenia trzustki? :cry:
Zamówiłam ten Roboran H, mam nadzieję że szybko dojdzie i jakoś wpłynie na mojego pesia :roll:

Sypie się z niego jak ze starej ......masakra normalnie :roll:
To że tracił podszerstek to rozumiem ale teraz mu te jasne sztywne kudły się wysypujna z niego...czy to minie??? :?:


hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

leoświr pisze:Nasz Drimer też strrrrrrrasznie tracie teraz sierśc, zastanawiam się czy to zwykła w tym wieku wymiana sierści czy to wpływ tego zapalenia trzustki? :cry:
Zamówiłam ten Roboran H, mam nadzieję że szybko dojdzie i jakoś wpłynie na mojego pesia :roll:

Sypie się z niego jak ze starej ......masakra normalnie :roll:
To że tracił podszerstek to rozumiem ale teraz mu te jasne sztywne kudły się wysypujna z niego...czy to minie??? :?:
podawaj roboran - to dobra rzecz ja to podawałam Benowi za namowa Gingerheaven, jeszcze jaja i oliwe, efekt moze nie spektakularny ale widac ze futerko odrasta ,po kilku tygodniach podawania efekty sa _03_


hajdi
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

moje doswiadczenia sa takie, ze z jajem czy bez, jak ma obrosnac to obrosnie.
Nasz pies ma przepiekna lsniaca siersc, suka to brzydula. Tak jest i bylo caly czas bez wzgledu na to, czym karmilam, co dodawalam. Genetyki nie przeskoczysz.

Moze pamietacie moje zdjecia lysego kocura czarnego - tez sobie obrosl i dzis ma przepiekna lsniaca siersc.


hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

sava pisze:moje doswiadczenia sa takie, ze z jajem czy bez, jak ma obrosnac to obrosnie.
Nasz pies ma przepiekna lsniaca siersc, suka to brzydula. Tak jest i bylo caly czas bez wzgledu na to, czym karmilam, co dodawalam. Genetyki nie przeskoczysz.

Moze pamietacie moje zdjecia lysego kocura czarnego - tez sobie obrosl i dzis ma przepiekna lsniaca siersc.
Jezeli w gre wchodza wystawy to roboran sie bardzo przyda,bo zamiast czekac poł roku az sobie samoistnie obrosnie mozna to załatwic w 1,5 miesiaca.


hajdi
ODPOWIEDZ